گردباد ریپ طریق آرکانزاس, شهر کالج, 6 صدمه دیده

JONESBORO ارک. — یک گردباد پاره پاره از طریق شمال, Arkansas در شنبه, خروج شش نفر صدمه دیده پس از ضربه تجاری و مناطق مسکونی در شهر دانشگاهی از جنسبرو.

شش نفر مجروح گزارش شده گرفته شد به یک بیمارستان محلی با جزئی داوران Jonesboro, E-911 کارگردان Jeff پریسلی گفت. گردباد آیا آسیب های عمده در بازار در لاک پشت نهر و جنسبرو فرودگاه شهری.

مثل خیلی از بقیه جهان جنسبرو در حال تلاش برای مبارزه با گسترش COVID-19. از آنجا که اکثر فروشگاه ها در بازار در لاک پشت نهر بسته شد شنبه برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

آب و هوایی شدید می توانست خیلی بدتر اگر که برای پریسلی گفت.

“در ساعت 5 بعد از ظهر شنبه که در محل نبود بسته بندی شده و در این نقطه وجود دارد به سختی هر کسی در آن وجود دارد” پریسلی گفت. “این یک برکت و رحمت در لباس مبدل است.”

قدرت در بخش های از شهرستان که بر این شهر چراغ های ترافیک. خرابه پرتاب مورد چرخان همچنین مسدود شدن جاده ها. آنها شهردار صادر 7 بعد از ظهر حکومت نظامی و مقامات خواسته مردم نیست و به رانندگی در اطراف.

طوفان همچنین از خط خارج کردن یک قطار پریسلی گفت. خدمه بودند بررسی آسیب ها و تلاش برای تعیین اینکه آیا وجود دارد آن را به حال شده است تخلیه هر چیزی خطرناک است.

خدمات ملی آب و هوا توییتی تصویری از آرکانزاس وزارت حمل و نقل است که نشان داد یک گردباد بزرگ انداختن از طوفان ابرها در جنسبرو.

در کنگره ایالات متحده ریک کرافورد که نشان دهنده مقدار از شرق آرکانزاس گفت در توییتر که یک گردباد پاره از طریق “قلب شهر” و خواست برای نماز برای پاسخ اول. کرافورد گفت: کارکنان و خانواده در امان بودند.

جنسبرو به Arkansas State University. دانشگاه توییتی که پردیس آسیب دیده نمی شد.

پیش بینی با طوفان مرکز پیش بینی در نورمن اوکلاهما هشدار داده است که آب و هوایی شدید شیوع ممکن بود بعد از آن روز شنبه برای بسیاری از مرکزی ایالات متحده

خدمات ملی آب و هوا گزارش دیگر ممکن است تورنادو شنبه در ایالت ایلینوی و آیووا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im