بالا بودجه بندی برنامه برای ارتباط به مدیریت پول خود را

دریافت یک حساب بانکی مشترک آنها می گویند.

آن را خوب خواهید بودآنها می گویند.

بنابراین شما آن را انجام دهد.

اما پس از آن شما کشف مهم دیگر خود را نمی اولویت بندی صرفه جویی در به عنوان بسیاری به عنوان شما انجام دهد. شریک زندگی خود را, از سوی دیگر نمی تواند درک اینکه چرا شما در نظر بگیرید یک ساز و برگ جدید به “نیاز” هنگامی که شما یک گنجه پر از لباس است.

قبل از زمان پول بحث تبدیل کامل در استدلال شما و شریک زندگی تان نیاز به در همان صفحه در مورد خود را به اشتراک گذاشته امور مالی… یا بهتر است همان برنامه است.

در اینجا 10 تا از بهترین بودجه بندی برنامه برای ارتباط به مدیریت پول خود را با هم.

EveryDollar

هزینه: رایگان یا نسخه حق بیمه برای $129.99 سالانه

EveryDollar ایجاد شده توسط گورو مالی دیو رمزی. اگر شما و شریک زندگی خود را طرفداران رمزی مورد علاقه روش مدیریت پول صفر-بر اساس بودجه این برنامه خواهد بود به سمت راست تا کوچه شما.

این بدان معنا نیست که شما مجبور به رها کردن خود 50/30/20 بودجه صورتی که آنچه شما ترجیح می دهید. شما می توانید سفارشی قالب بودجه به تناسب آنچه با این نسخهها کار برای شما.

این برنامه بودجه شناخته شده است برای ارائه تجربه کاربر بزرگ بدون دسته از منحرف تبلیغات. اگر شما انتخاب کردن به نسخه حق بیمه (EveryDollar Plus) شما می توانید به صورت خودکار همگام سازی به حساب بانکی خود را — که نسخه رایگان فراهم نیست — و دسترسی به رمزی صلح مالی دانشگاه.

Goodbudget

هزینه: رایگان یا نسخه حق بیمه برای $50 سال یا 6 دلار ماهانه

Goodbudget است که مدیریت پول نرم افزار برای زوج هایی که مثل پول نقد پاکت سیستم اما آماده هستند برای جلوگیری از حمل پول نقد در همه جا.

این برنامه با استفاده از مجازی پاکت به صورت های مختلف خود را صرف دسته بندی. اگر شما با استفاده از این نسخه رایگان شما می توانید در مجموع 20 پاکت به کنترل هزینه های خود را. نسخه پرداخت می شود اجازه می دهد تا شما نامحدود پاکت نامه.

یکی دیگر از تفاوت بین این دو نسخه: شما می توانید تنها با استفاده از این برنامه بر روی دو دستگاه با نسخه رایگان; در حالی که با نسخه پرداخت می شود شما می توانید به پنج دستگاه.

هر دو نسخه شامل بدهی-قابلیت ردیابی بنابراین شما و نیمه دیگر خود را می توانید خود را ببینید جمعی پیشرفت در پرداخت کردن کارت های اعتباری و وام های دانشجویی.

با Goodbudget شما نیاز به راحتی به صورت دستی به روز رسانی پاکت خود را هنگامی که شما خرید و یا آپلود خود را و تاریخ معامله خود را از بانک. برنامه همگام سازی با حساب های بانکی برای ردیابی هزینه های در زمان واقعی است.

Honeydue

هزینه: رایگان

Honeydue کمک می کند تا شما و شریک زندگی خود را و ماندن در همان صفحه که آن را به پول. نه تنها شما می توانید پیگیری هزینه و صرفه جویی از طریق حساب بانکی معاملات, اما شما می توانید حساب ها را به صورت وام و سرمایه گذاری به مجموع بدهی به مدیریت و صرفه جویی برای آینده است.

مانند نام آن پیداست Honeydue دارای یک ویژگی است که به شما یاد عسل خود را و زمانی که صورتحساب به علت است. شما همچنین می توانید چت با شریک زندگی خود را به طور مستقیم در برنامه در مورد همه چیز مالی.

Honeyfi

یک فرد با استفاده از Honeyfi بر روی تلفن خود را.

هزینه: $59.99 سالانه یا $9.99 ماهانه

Honeyfi همگام سازی حساب های بانکی خود را و ایجاد یک بودجه برای شما بر اساس گذشته خود را صرف. اما اگر شما در حال تلاش به شما صرفه جویی و کاهش خود را بارگذاری می خورد و شما می توانید بودجه خود را برای منعکس کردن چگونه شما می خواهید آن را به.

به تشویق پول convos, Honeyfi به شما اجازه ارسال در نرم افزار ارتباطی به شریک زندگی خود را. شما می توانید آنها را نق نقو در مورد ولخرجی در ساعت یک مبارک و یا از آنها بخواهید اگر آنها برداشت مواد شوینده در طول هدف خود را اجرا کنند. اگر شما می خواهید برای حفظ برخی از هزینه های ناشناس هر چند Honeyfi اجازه می دهد تا شما را به محدود کردن آنچه که نیمه دیگر خود را می توانید ببینید.

این دو فاک,’ بودجه بندی برنامه می تواند کمک به اهداف پس انداز خود را مانند کنار گذاشتن پول برای عروسی. شما می توانید صرفه جویی در قوانین و اجازه Honeyfi به جلو و یک درصد خاص و یا یک مقدار مجموعه ای از چک کردن حساب های هر ماه.

نعناع توسط Intuit

هزینه: رایگان

نعناع بوده است در اطراف برای بیش از یک دهه و یک برنامه بسیار محبوب. شما و نیمه دیگر خود را می توانید در بودجه با هم همگام سازی حساب های بانکی خود را و ایجاد به عنوان بسیاری از هزینه های دسته بندی به عنوان شما می خواهم.

نعناع می فرستد به شما یادآوری در مورد آینده صورتحساب بنابراین شما و شریک زندگی خود را اقامت در بالا از پرداخت همه چیز را در زمان. آن را نیز به شما هشدار زمانی که شما در حال پایین در بودجه.

یک حرکت نزولی از این برنامه این است که می توانید آن را کمی به هم ریخته با تبلیغات و ارائه می دهد — یک انتقاد مشترک از برنامه های رایگان.

Mvelopes

هزینه: محکم قصد دارد قیمت دلار در 6 ماه 19 دلار در ماه و 59 دلار در ماه

Mvelopes یکی دیگر از برنامه بودجه است که به ارمغان می آورد پول, پاکت سیستم به دنیای دیجیتال. شما لینک خود را در حساب بانکی و ایجاد مجازی پاکت بر شما چقدر می خواهید به صرف در دسته بندی های مختلف.

اگر شما و عزیزان شما نیاز به چوب به یک سخت بودجه مواد غذایی یا محدود کردن آنچه شما صرف سرگرمی, شما به راحتی می توانید بگویید که چقدر شما را ترک کرده اند به صرف برای این ماه در هر بودجه رده.

با Mvelopes نرم افزار, با وجود برنامه های مختلف شما می توانید برای ثبت نام. ارزان ترین Mvelopes اساسی اجازه می دهد تا شما را به راه اندازی خود را در پاکت بودجه, نظارت بر مانده حساب, دریافت گزارش های تعاملی و دسترسی به چت زنده پشتیبانی می کند.

Mvelopes به علاوه می افزاید: قدرت پردازش مانند سه ماهه معاینه با امور مالی شخصی, مربی, کاهش بدهی ابزار و دسترسی به Mvelopes مرکز آموزش مجازی. حق بیمه Mvelopes کامل شامل بیشتر مالی آموزش و پرورش و ماهانه جلسات با پول pro.

سرمایه شخصی

هزینه: رایگان

سرمایه شخصی است که برای زن و شوهر که جدی در مورد آینده خود را با هم — به خصوص آینده مالی خود را.

در علاوه بر این به نگه داشتن زبانه ها در خود روز به روز هزینه های این نرم افزار لینک برای شما 401(k)و جامعه جراحان ایران بنابراین شما می توانید ببینید که چگونه شما در حال ردیابی نسبت به بازنشستگی. آن را حتی رایگان ارائه می دهد برنامه ریز بازنشستگی ابزار.

سرمایه شخصی نیز عوامل در اطلاعات مالی مانند وام مسکن و وام های دیگر به شما می دهد یک تصویر کامل از ارزش خالص خود را.

هر چند این برنامه رایگان است, سرمایه شخصی باعث می شود پول خود را با ارائه خدمات مدیریت ثروت مانند جلسات با مشاوران مالی که در آن شما شارژ می شود یک درصد از نمونه کارها خود را.

PocketGuard

یک زن با استفاده از نرم افزار Pocketguard بر روی تلفن خود را.

هزینه: رایگان یا نسخه حق بیمه برای $34.99 سالانه $10.99 سه ماه و یا $4.99 ماهانه

PocketGuard همگام سازی خود را به حساب های بانکی, کارت های اعتباری, وام و سرمایه گذاری بنابراین شما و شریک زندگی خود را دریافت یک نمای کلی از خود را به اشتراک گذاشته امور مالی. آن را به طور خودکار ایجاد بودجه خود را بر اساس درآمد خود را تکرار صورتحساب و اهداف مالی شما تعیین کرده اید.

این برنامه دارای یک “در جیب من” از ویژگی های که به شما اجازه می دانم که چقدر در دسترس است به صرف در تاریخ شب پس از پوشش اسکناس های خانگی و تعهدات دیگر. PocketGuard همچنین حفاری از طریق هزینه های خود را برای شناسایی و پس انداز و راه هایی برای بهبود امور مالی خود را.

نسخه حق بیمه — PocketGuard Plus — شامل ویژگی های اضافی مانند سفارشی هزینه ها و راه برای پیگیری خریدهای نقدی.

شما نیاز به یک بودجه

هزینه: $84 سالانه یا $11.99 ماهانه

شما نیاز به یک بودجه یا YNAB برای زوج های که می خواهید به ماندن در بالای هر دلار آنها را و مطمئن شوید که پول در حال رفتن به خوب استفاده کنید.

این برنامه راه اندازی در سراسر صفر-بودجه بندی بر مبنای روش و طراحی شده است برای کمک به شما و مهم دیگر خود را صرفه جویی در پول و گرفتن خارج از بدهی است. YNAB شناسایی مناطق ولخرجی می دهد و شما پیشنهادات در مورد چگونگی تنظیم کنید. آن را نیز توصیه می کند که برای بودجه خود را بر اساس اهداف خود است.

شما می توانید دسترسی به این بودجه بندی ابزار از تقریبا هر دستگاه — از جمله خود اپل یا آمازون اکو. با YNAB شما هرگز بهانه ای برای جلو و بودجه خود را.

زتا

هزینه: رایگان

زتا تبلیغ به عنوان یک برنامه بودجه به طور خاص برای زوج است. آن را راه اندازی بنابراین شما می توانید مدیریت به اشتراک گذاشته و حساب های منحصر به فرد با هم, اما شما را در کنترل هستید چه اطلاعات شما می خواهید شریک زندگی خود را برای دیدن.

شما می توانید همگام سازی حساب های بانکی خود را انتخاب کنید و یا به صورت دستی به روز رسانی بودجه خود را. اگر شما می خواهید به ترک توجه داشته باشید برای شما مهم دیگر در مورد مشکوک معامله شما می توانید انجام دهید که در داخل نرم افزار. زتا همچنین دارای یک تقسیم معاملات ویژگی بنابراین شما می توانید نیمه دیگر خود را به شما پرداخت برای اسکناس های خانگی.

وقتی که می آید به برنامه ریزی تعطیلات و یا برای یک خانه صرفه جویی زتا دارای یک بخش برای پول اهداف بنابراین شما می توانید به ماندن در مسیر.

چه به نظر در هنگام انتخاب یک, ارتباط جنسی,’ بودجه بندی برنامه

ما به شما یک دسته از گزینه های را انتخاب کنید. در حال حاضر از آن زمان به ناخن چه کار بهترین برای شما و شما مهم دیگر.

فکر می کنم در مورد چگونه شما خواهید بود با استفاده از بودجه خود را برنامه. آیا شما می خواهید چیزی است که همگام سازی به حساب بانکی خود را به تصرف و هزینه در زمان واقعی ؟ و یا آیا شما و شریک زندگی خود را به طور منظم بودجه خانوار جلسه که در آن شما به صورت دستی ثبت معاملات در این برنامه بیش از یک زن و شوهر نوشیدنی ؟

شما خوب, با تبلیغات و یا ترجیح می دهید یک پلت فرم است که محدودیت های آن حواس او را پرت ؟

هزینه عامل دیگری است. رایگان است و قیمت عالی اما برخی از مردم احساس انگیزه بیشتری به واقع استفاده از آنها چه دانلود کردم زمانی که آنها در حال forking بیش از پول برای آن.

اگر شما با یک برنامه بودجه که به اتهام یک هزینه ماهانه تست آن را با یک محاکمه رایگان برای اولین بار. اگر آن چیزی است که شما می خواهم به یک امتیاز 5 ستاره, لغو محاکمه کنید و سعی کنید چیز دیگری است.

و اگر شما تیم سیب و عسل خود را توسط تیم اندروید, عرق نیست. همه گزینه های بالا سازگار با هر دو سیستم عامل.

نیکول داو ارشد نویسنده در پنی محتکر. گزارش از سابق تحریریه جن اسمیت گنجانده شده در این مقاله است.

این در اصل منتشر شده در پنی محتکر شخصی امور مالی سایت که سبب میلیون ها نفر از خوانندگان در سراسر کشور به تصمیم گیری هوشمند با پول خود را از طریق عملی و الهام بخش مشاوره و منابع مورد چگونه به صرفه جویی و مدیریت پول.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>