بالا 5 دبیرستان سافتبال بانوان قهرمانی بازی ها را از 2000s

پنجم در سری: در اینجا پنج دبیرستان دولتی سافتبال بانوان قهرمانی بازی ها را از 2000s, به عنوان انتخاب شده توسط Review-Journal کارکنان. شنبه: بیس بال.

شماره 5: شهرستان بولدر 3 دیتون 2

2010, کلاس 3A رنو

ارشد بریتنی Patt به ثمر رساند در گذشت توپ با دو outs در پایین 10th, ورود به عقاب خود را برای اولین بار دولت عنوان از سال 1999.

با وزش ناگهانی باد برف گاهی اوقات سقوط, الگوی خاص با ناشران و انتقال به شخص ثالث در سوگ علی’ ، او سپس شتافت صفحه اصلی زمانی که دیتون را گیر نمی تواند رسیدگی بشه.

“دختران بودند سرگرم کننده از من چون من هرگز اسلاید به طوری که آنها کوبیده من” Patt گفت. “این لحظه شگفت انگیز است.”

شماره 4: پهرومپ دره 13, 10 فرنلی

2019 کلاس 3A مسکیت

تاریخ Kaden کابل لعنتی پیاده روی کردن سه-اجرای هومر به سمت چپ زمینه با ناشران در دولت هشتم باز یافته به تروجان ها خود را برای اولین بار دولت عنوان از سال 2005.

کابل, Pahrump, شماره 9 hitter وظیفه بود 4-برای-4 با هفت RBIs و گل تساوی اجرا در هفتم است. پهرومپ ازمایش کرده 10-7 ورود به زمین باز یافته.

کارینا نلسون رسیده خطا شروع به پایین هشتم برای پهرومپ. با دو outs هایلی Cuellar جلب پیاده روی تنظیم صحنه برای کابل.

“من می دانستم که من بشه اما من تا به حال هیچ ایده این بود برای رفتن به یک اجرای صفحه اصلی” کابل گفت. “من می توانم آن را باور نمی کند. من هیستریک.”

شماره 3: بهار دره 6, Boulder City 5

2016 کلاس 3A UNR

ویویان Quiroz-Montano لوپ یک RBI واحد به سمت چپ-مرکز با ناشران در پایین ninth inning, نمره, Michaela هود با برنده شدن در اجرا و دادن گریزلیز خود را تنها و سافتبال دولت تاج.

شهر بولدر در زمان استفاده از سه خطا را به یک 5-3 سرب در نهم.

ماریا بخش یک-از ترجمه و استفانی قهر کردن RBI تک گره خورده است بازی. یکی بعد Quiroz-Montano آن را به دست آورد.

“من به دنبال یک خانه اجرا; من به دنبال چیزی که در آن (Michaela) می تواند صفحه اصلی” گفت: Quiroz-Montano, تاریخ و جالب. “این شگفت انگیز, شگفت انگیز ترین احساس در جهان است.”

شماره 2: Palo Verde 12 نی 8

2014, کلاس, 4A, UNR

به آن شماره 4 پارچ به دلیل صدمات و بیماری های Palo Verde در بر داشت یک راه برای برنده شدن در آن دوم دولت عنوان در چهار سال.

پس از از دست دادن بالقوه عقد بازی به نی 11-7 به پلنگ تبدیل به ارشد baseman دوم ملیسا Lacro برای شروع بازی تعیین کننده. Lacro که تا به حال تن به تن تنها چهار نوبت در تمام فصل پیمایش راه خود را از طریق پنج نوبت و همچنین آمار سه اجرا سه گانه در هفت اجرای پنجم.

“من می دانستم که وجود دارد یک شانس بود که من باید به زمین این بازی” Lacro گفت. “من فقط نگه داشته اعتقاد من می تواند آن را انجام دهد.”

دو-از مجرد در ششمین توسط مکنزی مک براید و Lacro شکست یک 8-8 کراوات داد و پلو ورد منجر شود خوب است.

راشل ویلیامز که مبارزه شانه مشکلات در طول دبیرستان حرفه ای و انداخت 145 زمین در اولین بازی از روز تن به تن نهایی دو نوبت برای Panthers.

“(Lacro) نیست تن به تن در سه ماه. برای او برای گرفتن توپ و انجام آنچه او انجام داد …,” Palo Verde مربی کلی شیشه ای گفت:. “راشل از طریق کار بسیار و او را رشد زیادی است.”

شماره 1: Centennial 7 نی 4

2009, کلاس, 4A, شکوه پارک

کایلی Bartlett, دو از, دو-اجرای دو به سمت چپ مرکز در بالای 11th زمین باز یافته را شکست 4-4 کراوات و جنیفر واتکینز انداخت کامل-بازی هشت-hitter وظیفه به عنوان Bulldogs برنده اول خود را دولت عنوان از سال 2004.

گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس که از دست این پتانسیل به عنوان عقد بازی 7-1 در زمان 4-1 سرب در هشتمین دور از بازی سرنوشت ساز قبل از اظهارات’ کریستی Pasley خرد شده دو از سه اجرای هومر به کراوات نمره.

سارا کوداهی دو را تنها در یک 0-و-2 زمین و پیج ریس را زمین زیر کشت تک تنظیم صحنه برای Bartlett که از طریق یک 0 و 1 پیچ در پشت بشقاب اما نی گیر کاهش یافته است توپ را به Bulldogs فرصت دیگری.

“من فقط به دنبال میانه-در” بارتلت گفت.

کتی لی یش در یک RBI تنها برای گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس و واتکینز بازنشسته سمت در پنج رزین در پایین زمین باز یافته.

“ما از مردگان برخاست زیادی در این سال” Centennial مربی مایک Livreri گفت. “ما همچنان اعتقاد خودمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>