بالا 5 دبیرستان پسران بسکتبال قهرمانی بازی ها را از 2000s

هشتمین و آخرین در یک سری: پنج دبیرستان دولتی پسران بسکتبال قهرمانی بازی ها را از 2000s, به عنوان انتخاب شده توسط Review-Journal کارکنان.

شماره 5: Trinity 61 دریاچه مید 59

2007, کلاس 1A Orleans Arena

ارشد گارد Jonathan اتکینز ریخت و در یک کلاس 1A مسابقات رکورد 46 امتیاز به عنوان رعد و برق برنده اول خود را دولت تاج.

“شما می دانید که گاهی اوقات شما فقط باید آن بازی مرد” اتکینز گفت.

اتکینز به ثمر رساند 17 از رعد و برق برای اولین بار 18 امتیاز و آمار دو 3-اشاره گرها در فینال 25 ثانیه از سه ماهه سوم به تثلیث یک 48-47 منجر شود.

“او در زمان تمام تیم بر روی شانه های او و ما سوار او تمام بازی” ترینیتی مربی گرگ Harton گفت.

پس از ترینیتی Jason استوارت از دست رفته دو پرتاب آزاد با 3.2 ثانیه به دریاچه مید تا به حال یک شانس برای برنده شدن اما طولانی 3-اشاره گر آمد پس از زنگ.

شماره 4: Clark 43 کویر سنبه 39

2016 کلاس 3A UNR

یک هفته پس از از دست دادن به پلنگ در کلاس 3A منطقه جنوب نهایی, Clark, بازی های برگزار شده با شکوه دفاع و مسیر سوم آن مستقیما دولت عنوان شده است.

شارژر برگزار کویر سنبه به 17 امتیاز از طریق سه چهارم و اجازه نمی دهد این پلنگ’ گلزن برجسته کاپری اوزان (16.3 امتیاز در هر بازی) به نمره تا زمانی که نهایی 3:03.

“من فکر می کردم ما واقعا خوب بازی دفاعی طرح” کلارک مربی چاد Beeten گفت. “اما شما فکر نمی کنم آن را برای رفتن به آن موثر است.”

کویر سنبه بسیج به درون 37-33 با 24.8 ثانیه به سمت چپ اما کلارک داریوش جکسون Keyshaun Webb and Trey وودبری ترکیب برای رفتن 6-برای-6 از خط پرتاب آزاد در فینال 22.9 ثانیه است.

“ما فقط بازی دفاع” روزنامه گفت. “ما تا به حال به بازی این بازی در سرعت ما.”

شماره 3: Desert سنبه 59 Clark 57

2013, کلاس 3A Orleans Arena

جولیان Jacobs مبارزه از طریق ناپاک مشکل به نمره 19 امتیاز و کویر سنبه غلبه 13-نقطه کسری بودجه در اوایل سه ماهه چهارم به پیروزی در آن برای اولین بار دولت عنوان شده است.

کویر سنبه که ازمایش کرده با عنوان بسیاری از 17 امتیاز هرگز led تا Donavin رایت بلوز با 2:55 برای رفتن به پلنگ یک 54-53 منجر شود.

جاکوبز که تا به حال دو خطا را کمتر از سه دقیقه به بازی داشت Trevion ترنر در بلوک سمت راست برای برنده شدن سبد با 21.3 ثانیه به سمت چپ و پلنگ مجبور گردش مالی و از دست رفته به ضرب گلوله کلارک نهایی دو اموال.

“شما هیچ ایده” جاکوبز گفت. “من نمی باید کلمات برای این. آن را فراتر از یک احساس عالی.”

شماره 2: Bishop Gorman 62, Clark 58

2017, کلاس, 4A, Cox غرفه

چاک O’Bannon گل 36 امتیاز و Gaels بسیج از هشت نقطه کسری با 1:40 بازی برای بی حس کردن شارژر.

مسیحی Popoola آمار 3-اشاره گر با 1:27 بروید و آمد تا با چهار دزد در اواخر بازی به عنوان Gaels برنده ششم خود را مستقیم دولت تاج.

“ما فقط سر ما نگه داشته تا” O’Bannon گفت. “ما نمی دهد تا در هر یک از دیگر. من شمارش هم تیمی های من کل بازی. ما در پایان ساخته شده برخی از بازی و برنده شوید.”

D. H. Howe گره خورده بازی در 58 با دو پرتاب آزاد با 26 ثانیه به سمت چپ و Popoola معصوم توپ رو دور از کلارک Jalen هیل برای شروع یک افطار به پایان رسید که با یک O’Bannon غوطه دادن Gaels رهبری خوب با 16 ثانیه به سمت چپ.

“ما حتی از نزدیک و بدون چاک O’Bannon امشب” گورمن مربی اعطای برنج گفت.

شماره 1: چرچیل شهرستان 57, Elko, 54 (OT)

2019, کلاس 3A Orleans Arena

چرچیل شهرستان 45, Elko, 42 (OT)

2020, کلاس 3A UNR

یا یکی از این بازی ها احتمالا باعث می شود لیست شایستگی خود را. اما آنها نمی توانند از هم جدا شوند.

الیاس جکسون آمار اضافه buzzer-ضرب و شتم 3-اشاره گر از نزدیک به همان نقطه بر روی زمین در برابر همین تیم در هر دو بازی برای بلند کردن Greenwave به بازگشت به عقب عناوین.

2019 بازی برجسته کمی بیشتر درام به عنوان Elko را Sean Klekas به خاک سپرده شد 3-اشاره گر در تنظیم زنگ به نیروی کاری ، جکسون که آمار بازی-برنده سبد در وقت اضافه برابر موهاوی در مرحله نیمه نهایی کشیده تا در جناح چپ پژمرده به خود حق و میخ برنده بلوز در زنگ.

با این تیم بازی محافظه کارانه در اضافه کاری در سال 2020 بازی چرچیل شهرستان به نام فاصله با 2.8 ثانیه به سمت چپ. جکسون inbounded توپ از سمت چپ در نزدیکی بالای صفحه کلید. او بازگشت پاس در زمان یک دریبل به سمت چپ خود پژمرده و برگشت و تخلیه برنده شات.

“هر مدرسه بسکتبال بازیکن در آرزوی آن لحظه و بیش از بیش و بیش از” جکسون گفت نوادا ورزشی Net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>