بالا 10 SB تبلیغات; مغلوب ساختن پیشی جستن در آخرین لحظه استراتژی تغییر: روز دوشنبه اولین چیزهایی که اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek جدید روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

10 تا از بهترین سوپر باول آگهی 2020

روز موش خرمای کوهی امریکا با مضمون جیپ آگهی Highline در زمان کیک—و چگونه می تواند آن را نه ؟ بیل موری به عنوان فیل کانر در یک نسخه از کلاسیک 1993 فیلم که یکنواخت و شکنجه بلکه یک سری از روز پر از joyrides در سال 2020 جیپ گلادیاتور با بهترین دوست جدید خود را موش خرمای کوهی امریکا. دوم این است که گوگل tearjerker, “Loretta” و سوم آمازون “#BeforeAlexa” شامل Ellen Degeneres و Portia De Rossi.

ادامه مطلب: دیگران ساخته شده است که بالا 10 لیست بودند هیوندای “Smaht Pahk” توسط Innocean ایالات متحده آمریکا “#SnickersFixTheWorld” توسط BBDO نیویورک و Mountain Dew صفر شکر است “را به عنوان خوب به عنوان اصل” توسط TBWA\Swee\Day, New York.

تنها 1 از مغلوب ساختن پیشی جستن 2 پیشنهاد Super Bowl Ads زد در طول بازی

پس از اعلام 60-second آگهی خرید بود که به هوا در دو جداگانه ای 30 ثانیه ای نقاط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین ساخته شده در آخرین دقیقه استراتژی تغییر است. تنها یک تبلیغ یک روایت نقطه در سه ماهه اول محور Alice Johnson بخشش معامله—در واقع پخش در طول بازی. سایر آگهی های “قوی تر و امن تر و مرفه” زد بعد از بازی به پایان رسید.

به عنوان Adweek را سارا Jerde گزارش آن را غیر معمول نیست برای برندها را در آخرین لحظه تصمیم به بازگشت از سوپر باول به طور کامل و یا کاهش طول نقطه خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تصمیم است به خصوص قابل توجه به دلیل طبیعت بی سابقه ای از یک سیاستمدار گرفتن یک بازی بزرگ آگهی در وهله اول و پس از به راه او اعلام کرد او فوق العاده کاسه حضور.

ادامه مطلب: در ابتدا برگ برنده های کمپین در نظر گرفته شده برای اجرای 60-دوم سوپر باول نقطه اما بعد تصمیم گرفت که آن را می خواستم به تقسیم خرید به دو جداگانه 30 ثانیه تبلیغات.

7 ویروسی سوپر باول لحظه که بزرگتر بود از بازی

NFL لگد کردن بازی بزرگ با یک لمس مقدمه “آن را به خانه” که در زمان فن از طریق نام تجاری را به گذشته و به آینده آن با ورزش نشان داده شده است در سال 2017 SportsKid از سال ماکسول “Bunchie” جوان و بچه های دیگر در حال اجرا بر روی زمینه در زندگی واقعی به شروع بازی. Demi Lovato ملی سرود عملکرد سیاسی تهاجم از دو انتخابات ریاست جمهوری, تبلیغات, Jason Momoa به عنوان لاغر مرد طاس, Rick and Morty را سوپر باول اولین #BabyNut و باور نکردنی halftime show نیز تا به حال مردم صحبت کردن.

ادامه مطلب: Aaaaand تهمت توییتی تبریک به دولت اشتباه است.

او زنده است! Kool-Aid مرد اشک بحرانهای آقای بادام زمینی کشاورزان در سوپر باول نقطه

کشاورزان’ بسیار پیش بینی بازی نقطه محور در تشییع جنازه با نام تجاری نجیبانه طلسم آقای بادام زمینی که در قبل از تیزر بازی های آتشین Nutmobile بدبختی. این مراسم با این حال نمی ماند غم انگیز برای مدت طولانی. با مهره سفر جاده رفقا Matt Walsh و وسلی اسنایپس در حضور و غیاب و همچنین به عنوان همکار تجاری mascots Kool-Aid مرد آقای پاک و اسکار مایر Weinermobile این رویداد کوتاه قطع شد و زمانی که پریشان Kool-Aid مرد اشک احیا monocled بادام زمینی در نوزادان فرم: ورود, #BabyNut.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>