Top 10 highest-قیمت لوکس رساله خانه های فروخته شده در سال 2019

این Summerlin خانه طلایی شوالیه مالک بیل فولی به عنوان رتبه سوم گران قیمت ترین خانه های فروخته شده در لاس وگاس در سال 2019.

شماره 3 — دو طبقه خانه در 19 پرواز ابر خط در پشته در Summerlin فروخته شده در ماه دسامبر برای $6.5 میلیون نفر است.

ساخته شده در سال 2013 در تعداد زیادی که اقدامات 0.89 هکتار آن 12,445 متر مربع با پنج اتاق خواب و نه حمام و چهار-گاراژ ماشین. آن را در یک جداگانه دردار بخش از پشته به نام لاجوردی و در اصل ذکر شده برای $9.5 میلیون.

ایوان شیر اصلی از ایوان شیر از برکشایر هاتاوی HomeServices, نوادا, خواص, شد, لیست نمایندگی و نماینده خریدار و مشغول به کار با تیم خود عضو نكن. شیر گفت: لاس وگاس صاحب کسب و کار آن را خریدم.

کلارک کانتی سوابق نشان می دهد جان و رابین گرانت به عنوان صاحبان.

“آن را استثنایی خانه مدرن خطوط تمیز و بسیار شیک” شعر گفت. “ما می دانستیم که آن را به فروش برساند.”

اتاق های بزرگ و دهانه کل سطح اصلی و صفحه اصلی ویژگی های معاصر کام خاکستری با آرایه ای از بافت. آن را ویژگی های پنج استاد اتاق خواب, هوای آزاد, دسترسی, رسانه های اتاق و یک شال تراس در سطح دوم. مالک سوئیت و اتاق ها در طبقه اول.

فضای تنظیم شامل یک غرفه به صورت سایه, سرگرمی, چاله آتش به جمع آوری در اطراف در شب های خنک و استخر و آبگرم. حتی قرار دادن رنگ سبز گیاهی منطقه و محوطه را احاطه کرده است که کل اموال.

شماره 1 فروش سال

دلار 16 میلیون اسپانیایی تپه خانه ساخته شده است و به طور خلاصه زندگی در هماهنگی خانه موسس و اسپانیایی Hills توسعه دهنده جیم رودز به راحتی به رهبری راه را به عنوان رساله از خانه های لوکس در لاس وگاس در سال 2019 است که در آن پنج نفر از بالا 10 در محل در نیمه دوم سال است. خریدار یک راز باقی مانده است.

رودز’ فروش ضرب و شتم شماره 2 در مک دونالد ارتفاعات که تا به حال 7 میلیون دلار قیمت بسته شدن. پایین ترین قیمت در 10 صفحه شد 5 میلیون.

در سال 2018 استیو وین و Floyd Mayweather Jr. مشترک تمایز از صرف پول بیشتر برای خانه های موجود.

کازینو سابق نجیب زاده وین پرداخت 13 میلیون دلار برای یک و مستغلات در سال 1717 محاصره دادگاه. Mayweather سابق قهرمان بوکس پرداخت 10 میلیون دلار برای املاک در 9504 پادشاهان دروازه دادگاه در Queensridge.

چهار نفر از دیگر top 10 فروش موجود خانه های تک خانواری در محل پشته در Summerlin از جمله فروش فولی ، دو نفر در مک دونالد در ارتفاعات Henderson. یکی بود در هفت تپه در هندرسون یکی در جنوب ارتفاعات و یکی در جنوب غربی مرکز شهر لاس وگاس با توجه به چند مثال سرویس از لاس وگاس ملکی که قبلا به عنوان شناخته شده بیشتر در لاس وگاس انجمن از Realtors.

شیر شد, لیست نمایندگی در چهار top 10 فروش. گاوین Ernstone کارگزار و صاحب به سادگی وگاس تا به حال دو تا از پنج لیست. فروش خانه های موجود از $1 میلیون و بالاتر افزایش 16 درصد در سال 2019 با توجه به لاس وگاس بر اساس سازندگان خانه پژوهش.

“من بسیار خوش بینانه با لوکس بازار” شعر گفت. “2019 شد و یک سال سابقه برای من و تیم من و من فکر می کنم سال 2020 خواهد بود حتی بهتر است.”

Ernstone یکی از پشته گفت: او را شگفت زده برای دیدن یک نمایندگی قوی در پشته و مک دونالد ارتفاعات میان بالا 10. Ernstone به نام پشته برتر جامعه در لاس وگاس برای خانه های کمتر از 10 میلیون دلار.

“این سیب و پرتقال میان پشته و مک دونالد ارتفاعات” Ernstone گفت. “من فکر می کنم ما یک افزایش قیمت مک دونالد در ارتفاعات با اظهارات آمدن و نزدیکی به ورزشگاه. وجود دارد بسیاری از بازیکنان هاکی زندگی در پشته به نزدیک به خود را تمرین تسهیلات. شما ببینید همان مک دونالد در ارتفاعات نزدیک شدن به اظهارات’ تمرین تسهیلات در هندرسون.”

اسپانیایی تپه خانه در زندگی به طور خلاصه توسط سازنده آن رودز است نزدیک به 20 ، 000 فوت مربع و مستغلات در 2 هکتار ترکیب در 5212 اسپانیایی Heights Drive. این اصل ذکر شده برای $30 میلیون. LLC ذکر شده است به عنوان مالک.

رودز’ فروش کاهش یافت و از رکورد در سال 2016 زمانی که شعبده باز دیوید کاپرفیلد خرید یک عمارت در 1625 محاصره دادگاه برای $17.55 میلیون.

وجود هشت اتاق خواب, هشت حمام کامل دو نیم حمام, رسانه, اتاق بازی, اتاق و 15-گاراژ ماشین. وجود دارد دو طبقه خانه استخر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان فضای زندگی و اتاق ورزش. آن را تا بی نهایت لبه استخر و پشت بام عرشه با نمایش پانوراما از دره.

هایدی کسما عامل با برکشایر هاتاوی HomeServices نوادا خواص اصلی لیست نمایندگی در خانه. مسکن مایکل Zelina, مالک, قرمز, لوکس, آمد پردازنده بعد از آن بود و عامل لیست ثبت شده است. Shari Sanderson و میشل Manely ملکی با جایزه ملک بودند عوامل خریدار.

“این فوق العاده کار با همه درگیر در معامله” Zelina گفت. “ما قادر به گرد هم می آیند و بالاترین فروش سال در یک رکورد هفت روز از آغاز به پایان برساند. کار بر روی یک پروژه به عنوان بزرگ به عنوان یک مقیاس است که به عنوان یکی طول می کشد بسیاری از مردم برای به انجام رساندن هدف و موفقیت است. و من نمی تواند شادتر با نتایج.”

کسما رییس جمهور سابق لاس وگاس Realtors به طور رسمی بیشتر لاس وگاس انجمن از Realtors و نوادا ملکی ارتباط گفت: او در کنار بالاترین فروش 3.5 میلیون دلار پس از آن بود هیجان انگیز بود و بخشی از این شهر املاک و مستغلات تاریخ است.

“آن را به بخشی از چیزی شبیه به این” کسما گفت. “من شده است با مجوز از سال 1990 و یکی از عوامل پرسید: اگر من این را یک بار در سال. من گفتم نه شما نیست (خنده). آن را رفو سرد و یک چیز بزرگ وقتی که آن اتفاق می افتد در زندگی حرفه ای خود را.”

پس از قرار دادن آن در بازار برای $30 میلیون کسما گفت: او برداشته مثال به دلیل رودز تا به حال برخی از کار بیشتری برای انجام در خانه.

به عنوان به زودی به عنوان کسما حذف لیست از چندگانه مثال خدمات او گفت: Sanderson به نام او و گفت: او تا به حال یک خریدار صف و معامله و آمد با هم در عرض دو هفته است که غیر معمول فوق العاده برای خانه های لوکس است که می تواند به ماندن در بازار برای ماه ها و حتی دیگر کسما گفت.

“شعری به نام من و ما شروع به کار و مذاکره به عقب و جلو برای روز بین خریدار و فروشنده قرار داده و به مقابله با هم در هفت روز تمام پول نقد پس از قرارداد امضا شد” کسما گفت.

کسما گفت: قیمت کاهش یافته است چرا که هنوز کار وجود دارد که باید انجام شود در زمانی که آن را فروخته و از آنجا که خریدار به حال نقدی معامله است که می تواند تکمیل شود بلافاصله ساخته شده است که آن را جذاب به رودز.

کسما گفت: او امضا توافقنامه nondisclosure و نمی تواند صحبت در مورد خریدار که او گفت: نمی خواهم کسی را به می دانم که کسب و کار خود را. “خریدار تاسیس یک نهاد در اینجا و زندگی در آن” کسما گفت. “خریدار می خواست نامش فاش نشود به عنوان بخشی از معامله است.”

“در کنار من من نمی تواند صحبت در مورد هر چیزی وجود دارد مهم NDA (non-disclosure agreement) رفتن در اطراف در که یکی” Zelina گفت. “این است که hush-hush. خریدار نمی خواهم کسی به می دانم که آنها چه کسانی هستند و چگونه آن را به بیرون و فروشنده است همان راه است.”

دیگر بالا 10 خانه

شماره 2 — 1198 مک دونالد در مرتع پرورش احشام در درایو مک دونالد در ارتفاعات هندرسون به فروش می رسد برای $7 میلیون بعد از اصل بودن ذکر شده برای $11.5 میلیون نفر است. یک طبقه خانه ساخته شده در سال 2006 و در یک 2.4 هکتار بسیاری است 23,554 فوت مربع. آن را دارای شش اتاق خواب و 10 حمام 11-گاراژ ماشین و یک استخر. این بسته در Nov. 10. سیندی آلبرایت از Wardley املاک و مستغلات عامل همراه با اعضای تیم مت مایر و اسحاق مور از Sothebys بود نماینده خریدار.

“این شگفت انگیز خانه” آلبرایت گفت. “من تا به حال مثال برای سه سال. این یکی دیگر از 5000 پا از climatized گاراژ و بیش از 8,500 فوت مربع را پوشش پاسیو. این بزرگترین و تنها-داستان زیر یک سقف در جنوب نوادا.”

یکی از دو اتاق خواب استاد است بیش از 2400 متر مربع است. آن را به یک آشپزخانه نوار یخچال و مایکروویو. این خانه دارای یک 11-پا-عرض راهرو از 308 پا از یکی از اتاق خواب استاد درگاه به موتور دادگاه آلبرایت گفت.

“هنگامی که شما راه رفتن در ورودی اصلی شما در نیمه راه نقطه و در هر دو جهت نگاه و حس enormousness از این خانه” آلبرایت گفت.

آنچه هم گیر کرده به خریداران آینده نگر بود 11-گاراژ ماشین و یک موتور جداگانه گاراژ خانه از 1400 فوت مربع است که می تواند تبدیل به سایر آلبرایت گفت.

“مردم از لوکس به دنبال یک محل به خانه خود را در اتومبیل های گران قیمت و یا حتی به صورت مفید اضافی فضا” آلبرایت گفت.

پاتریک K ویلیس ذکر شده است به عنوان مالک شهرستان سوابق. ویلیس صاحب آمریکایی خدمات بازیابی.

شماره 4 — 15 پرواز ابر خط در پشته در Summerlin. آن را به فروش می رسد برای $6.35 میلیون پس از اصل بودن ذکر شده برای $8.9 میلیون نفر است. آن ساخته شده بود در سال 2018 در بسیاری است که اقدامات 0.79 هکتار است و 12,025 فوت مربع. آن را دارای پنج اتاق خواب و 10 حمام چهار-گاراژ ماشین و یک استخر. Ernstone شد لیست و نماینده خریدار.

“آن را با نام تجاری جدید و خوبی انجام می شود با یک نمایندگی خوب از معماری مدرن و یک ظاهر طراحی شده” Ernstone گفت. “این خوب است بسیاری به دنبال در کوه. مشتریان من نقل مکان کرد و از یک خانه کوچکتر در همان زیربخش. آنها آن را دوست دارم وجود دارد و فقط می خواستم به چیزی کمی بزرگتر است. آن را دو برابر اندازه قبلی خود را در خانه.”

Matthew Marsh و میشل Intervivos ذکر شده به عنوان صاحبان اصلی.

شماره 5 — 59 دماغه ریج در پشته در Summerlin. آن را به فروش می رسد برای $6.25 میلیون پس از ذکر شده برای $7.9 میلیون نفر است. آن ساخته شده بود در سال 2007 و نشسته در بسیاری از 2.3 هکتار است و دو داستان و اقدامات 13,943 فوت مربع. آن را دارای چهار اتاق خواب و هفت حمام شش-گاراژ ماشین و یک استخر. Ernstone شد لیست نمایندگی و لیلا melinda gates از ملک یکی بود و نماینده خریدار. آن را در Pointe منحصر به فرد تحت محاصره در پشته با 12 خانه.

“این بهترین خانه در لاس وگاس که در اصل ساخته شده است” Ernstone گفت. “آن را به فروش می رسد در حدود 11 میلیون دلار در حدود 11 یا 12 سال پیش. آن شده است به روز رسانی پس از آن و به نمایندگی از چگونگی روند تغییر کرده و نیاز به کار برای به روز رسانی آن است.”

Unicom Corp. کالیفرنیا ذکر شده است به عنوان مالک جدید است.

دیگران در 10 صفحه

شماره 6 — 8101 Obannon رانندگی در شمال صحرای بزرگ آفریقا خیابان در نزدیکی جنوب کیمررن جاده به فروش می رسد برای $6 میلیون پس از اصل ذکر شده برای $10.5 میلیون. آن را در سال 2001 ساخته شده و اقدامات 12,362 متر مربع و دارای پنج اتاق خواب و 10-گاراژ ماشین در 6.8 هکتار و مستغلات است که ویژگی های یک استخر سرپوشیده, فیلم اتاق پشت بام عرشه زمین تنیس و پنبه حلاجی شده قفس. ترکیب دو اضافی خانه هایی که 2,765 فوت مربع و 5,478 فوت مربع. آن قبلا ذکر شده برای $10.5 میلیون. Cheryl دیویس از Paragon برتر خواص ذکر شده بود به عنوان خریدار و فروشنده است. کلارک کانتی سوابق لیست مالک به عنوان الکس Bouzari مدیر عامل شرکت DataDirect Networks, اطلاعات شرکت ذخیره سازی مستقر در جنوب کالیفرنیا. این بسته Feb. 4.

شماره 7 — 1353 Dilevante رانندگی در هفت تپه در هندرسون برای 5.6 میلیون پس از اصل ذکر شده برای $5.97 میلیون. ساخته شده در سال 2015 این 11,718 فوت مربع شش اتاق خواب و داخل سالن بسکتبال و رفت و آمد مکرر به سبک استخر مشرف به ریو سکو گلف. این بسته در ماه فوریه است.

آن ذکر شده بود توسط کریستن Routh-Silberman با همکاری Sotheby بین المللی و حال قبلی قیمت از $5.975 میلیون. Javier Hernández ذکر شده بود به عنوان نماینده خریدار. سوابق شهرستان لیست مالک به عنوان یوشع و جینا Zwagil بنیانگذاران MyDailyChoice یک شبکه بازاریابی شرکت است.

Routh-Silberman گفت: اتاق بچه تا به حال اسلاید و اسلاید به بسکتبال و طناب نوسانی به استخر.

شماره 8 — 1210 مک دونالد در مرتع پرورش احشام در درایو مک دونالد در ارتفاعات هندرسون برای $5.4 میلیون پس از اصل ذکر شده برای $6.99 میلیون. این یک قطعه نقره برنده جایزه برای سفارشی خانه در سال 2018 ساخته شده و در سال 2017 توسط خورشید غرب خانه. تک داستان اقدامات 8,495 فوت مربع در یک 0.65 هکتار بسیاری مشرف DragonRidge باشگاه کشور. این پنج اتاق خواب و شش حمام و چهار-گاراژ ماشین. آن را به یک تئاتر اتاق پشت بام شیوه زندگی عرشه برای نمایش شهرستان شراب اتاق دبستان آشپزخانه و شربت خانه, رفت و آمد مکرر به سبک استخر و آبگرم, ساخته شده در منطقه کباب و آشپزخانه در فضای باز. این شروع می شود با ویژگی های آب در حیاط ورودی خانه است.

شیر شد, لیست نمایندگی و عامل خریدار. آن قبلا ذکر شده برای $5,985 میلیون. مالک ذکر شده است که در کالیفرنیا بر اساس Hikronos LLC. این بسته در مارس 12.

“این یک شاهکار طراحی و معماری” شعر گفت. “پایان کار زیبا بود.”

شیر گفت: خریدار بود در کالیفرنیا که به سقوط در عشق با.

شماره 9 — 11 Sable ریج دادگاه در پشته در Summerlin. دو طبقه خانه ساخته شده در سال 2008 به فروش می رسد برای $5.25 میلیون پس از یک اصلی فهرست $5.97. آن را دارای پنج اتاق خواب و هفت حمام و اقدامات 10,083 فوت مربع در بسیاری از 0.58 هکتار است. آن را به یک چهار-گاراژ ماشین و استخر. شیر شد, لیست نمایندگی و عامل خریدار برای صفحه اصلی که بسته Nov. 1.

“آن خانه و مانند داشتن یک ساحل نیوپورت-سبک خانه در لاس وگاس” شعر گفت. “آن را در بازار در حالی که اما حق خریدار آن را در بر داشت. این یک محلی خریدار.”

جاستین D. M. Micatrotto بنیانگذار Kairoc U. S. A., که در حال توسعه و سرمایه گذاری ذکر شده است به عنوان مالک. او نظارت MRG بازاریابی و مدیریت, Inc., این شرکت که عمل بالا بردن عصا رستوران در جنوب غربی است.

شماره 10 — 27, سایه, دره عمیق و باریک دادگاه در جنوب ارتفاعات. دو طبقه خانه ساخته شده در سال 2018 شد به فروش می رسد برای $5 میلیون پس از اصل بودن ذکر شده برای $5.5 میلیون نفر است. این اقدامات 9,686 فوت مربع و دارای هفت اتاق خواب و هفت حمام, شش-گاراژ ماشین و استخر. زیادی 0.07 هکتار است. شیر شد, لیست نمایندگی و Felicia مارتین از Coldwell بانکدار برتر بود نماینده خریدار. این بسته در Nov. 10.

“این یک subcommunity و کل جامعه (ساخته شده توسط رشد خانه های لوکس) است که توسط تسلا باتری پس از آن نیازی سنتی برق” شعر گفت. “این خریدار از کالیفرنیا و صاحب کسب و کار.”

تعمید برانکو-Remi و اریش Moxley ذکر شده به عنوان صاحبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>