تام بردی در لاس وگاس در هفته 1? ما به زودی خواهید پیدا کردن

NFL خواهد شد و انتشار آن تا سال 2020 برنامه این هفته و در حالی که برنامه های احتمالی در حال انتظار برای رسیدگی هر چه محدودیت های اعمال شده توسط COVID-19 بحران این طرح این است که بازی به یک برنامه کامل است که آغاز می شود هفت. 10 و به پایان می رسد Feb. 7 در تمپا, فلوریدا, سایت سوپر باول LV.

آن روز که طرفداران خوانده شده را علامت خود را در تقویم از جمله در لاس وگاس که در آن اظهارات خود را شروع سفر جدید در خانه جدید خود را در Allegiant ورزشگاه. و می تواند در لاس وگاس بود در مرکز صحنه در هفته یکی است ؟

مانند گفتن تام بردی ساخت اولین بازی خود را با خلیج تمپا Buccaneers در زیر چراغ های روشن از یک تلویزیون ملی مخاطبان در برابر این اظهارات در Allegiant ورزشگاه یا به عنوان محور NFL باز شب هفت. 10 و یا به عنوان نخست-زمان جواهر در “یکشنبه شب فوتبال” در سپتامبر. 13?

هیچ کس پرتاب یک حزب مانند لاس وگاس, بنابراین شما می دانید Derek کار و همه جدید خود را توهین آمیز, اسباب بازی استقبال خواهد شد مانند ستاره های موسیقی راک. به آرامی اما مطمئنا اظهارات ساخته شده است یک بازی هیجان انگیز جوان فهرستی از پر امیدوار گالری. و خانه جدید خود را نمی توانید صبر کنید برای قرار دادن آن در بازو در اطراف آنها.

اما در حال حاضر بیشتر از همیشه طرفداران نیاز به فرار از واقعیات است که ورزش را فراهم می کند. NFL باقی مانده است در کانون توجه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس عرضه بی پایان داستان سراسر پر حادثه offseason و مجازی پیش نویس است که در زمان طرفداران ذهن خاموش COVID-19 به مدت سه روز. اگر شکستن رکورد رأی تلویزیون برای پیش نویس هر نشانه طرفداران نمی توانید صبر کنید برای فصل شروع — حتی اگر آنها ممکن است برای ورود به استادیوم برای تماشای بازی.

بدون شک اگر NFL می توانید بکشید فصل با حداقل اشکالات آن خواهد شد یک راه طولانی به سوی بلند کردن یک ملت خسته از این بیماری همه گیر.

اما این لیگ می تواند آن را یک گام بیشتر با ارائه قانون باز خواهد شد که ضربه درب.

اظهارات’ ملی درخواست تجدید نظر خواهد rock رأی به عنوان است اما در این سال به ویژه با سریع rookie گیرنده گسترده هنری Ruggs ابتلا به توپ های بلند از کار و دفاعی تازه واردان Cory لیتلتون و نیک Kwiatkoski اضافه کردن پانچ و استعداد. پرتاب خود را در جدید حفاری در یاد لاس وگاس و آن را افزایش می دهد سحر.

اضافه کردن بردی به مخلوط بعدی-سطح درام و فتنه است.

او عشق یا نفرت او وجود دارد که بدون شک بردی حرکت سوزن. اما وجود دارد که قابل پیش بینی به وجود خود در انگلستان است که تقریبا رشد بیات. که همه تغییر که او را با Buccaneers که تبدیل از یک تیم هیچ کس واقعا در مورد مراقبت به یکی از افراد در حال حاضر مجذوب.

با شش سوپر باول حلقه بردی شاید بزرگترین کارفرمایی اگر نه بازیکن در تمام دوران است. اما چقدر از عظمت او بود خود ساخته و چقدر وابسته به لایحه Belichick و زیرساخت های ارائه شده توسط یکی از خوبی اجرا franchises در تاریخ ورزش?

ما به ندرت پاسخ به این نوع از سوالات اما با بردی فرار انگلستان در پیگیری چالش های جدید ما در نهایت به یک ایده که آیا آن بردی که میهن پرستان و یا پرستان که بردی.

و هیچ جایی بهتر برای شروع به گرفتن پاسخ آن از در لاس وگاس در برابر اظهارات در یکی از این دو در زمان نخست هفته باز, NFL مرحله است.

تماس با وینسنت Bonsignore در [email protected] Follow @VinnyBonsignore در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>