امروز محلی و ملی ورزشی

در اینجا همه از ورزش های محلی و ملی در رادیو و تلویزیون امروز است.

جمعه

بسکتبال: کالج

لویولا شیکاگو در ایالت ایندیانا, 3 p. m. CBSSN

پیتسبورگ در نوتردام, 3:30 p. m. ACCN

ویلانووا در Butler, 3:30 p. m. FS1

Clemson در ویرجینیا 4 p. m. ATTSN

آیووا در پردیو, 4 p. m. BTN

ایالت آیووا در غرب ویرجینیا 4 p. m. ESPN2

گرجستان در فلوریدا 4 p. m. ESPNU

Duquesne در Saint Louis 4 p. m. FCS-یک

کریقتن در پراویدنس 4 p. m. FSW

کارولینای جنوبی در می سی سی پی 4 p. m. SECN

معبد در ممفیس 5 p. m. CBSSN

زنان, West Virginia در اوکلاهما 5 p. m. FCS-C

ایالتی کارولینای شمالی در میامی 5:30 p. m. ACCN

Seton Hall در جورج تاون 5:30 p. m. FS1

ویسکانسین در مینه سوتا 6 p. m. BTN

ویک فارست در لوئیزویل 6 p. m. ESPN2

ایالت لوئیزیانا در واندربیلت 6 p. m. SECN

UNLV در ایالتی یوتا 7 p. m. CBSSN KWWN (1100 A. M. 100.9 FM)

بسکتبال: NBA

گلدن استیت در بروکلین 4:30 p. m. ESPN

دنور در ایالت یوتا 7 p. m. ESPN

میامی در L. A. Clippers, 7:30 p. m. FSPT

گلف: PGA ، LPGA

ویک باز 8 p. m. TGC

هاکی NHL

بوستون در شیکاگو 5 p. m. NBCSN

هاکی: IIHF

زنان روسیه در مقابل کانادا 7 p. m. NHLN

تنیس: ATP, WTA

USTA قهرمانی دالاس 2 بعد از ظهر TTC

داو کلاسیک 2 بعد از ظهر TTC

Open Sud de France 2 صبح TTC

قرطبه باز 2 صبح TTC

تاتا باز 2 صبح TTC

محلی

هاکی

شوالیه طلایی

در Florida Panthers, Sunrise, Fla., 4 بعد از ظهر پنج شنبه در مقابل Carolina Hurricanes, T-موبایل آرنا, 7 p. m. روز شنبه; در مینه سوتا وحشی, St. Paul, Minn., 5 p. m. روز شنبه

راگبی

لیگ برتر

انگلستان جدید رایگان جک مقابل راگبی ایران در نیویورک, سام بوید ورزشگاه 1 p. m. روز شنبه

UNLV

بیس بال

فارغ التحصیلان بازی Wilson, ورزشگاه ظهر شنبه

بسکتبال مردان

در ایالتی یوتا, Logan Utah, 7 p. m. روز شنبه; در مقابل Fresno State, Thomas & Mack Center, 5 p. m. روز شنبه

بسکتبال زنان

در مقابل یوتا دولت Cox غرفه از ظهر چهارشنبه در فرزنو امور خارجه فرسنو, کالیفرنیا., ساعت 2 بعد از ظهر شنبه

زنان گلف

نبرد در Boulder Creek, Boulder City, دوشنبه, فوریه. 11

سافتبال (persian)

شورشی کیکآف کلاسیک در Eller رسانه استادیوم: در مقابل کال ایالتی نورتریج ظهر جمعه در مقابل ایالتی اورگان, 5 بعد از ظهر جمعه در مقابل Cal State Northridge, 3 p. m. روز شنبه; در مقابل ایالتی اورگان, 5:30 p. m. روز شنبه; در مقابل جنوب یوتا, 11 صبح یکشنبه

تنیس مردان

در مقابل شمال آریزونا Fertitta تنیس مجموعه 2 بعد از ظهر جمعه در مقابل سانتا کلارا Fertitta تنیس مجموعه 11 صبح شنبه

تنیس زنان

در مقابل آرکانزاس Fertitta تنیس پیچیده و در ساعت 10 صبح روز جمعه; در مقابل, Virginia Tech, Fertitta تنیس مجموعه 10 صبح یکشنبه; در مقابل جنوب یوتا Fertitta تنیس مجموعه 1 p. m. روز شنبه

دو و میدانی

در نیومکزیکو دانشگاهی, کلاسیک, Albuquerque, N. M. جمعه و شنبه

CSN

بیس بال

در ACCAC Baum بت مسابقات ققنوس: در مقابل Yavapai, 6 بعد از ظهر جمعه در مقابل دروازه کالج, 2 p. m. روز شنبه; در مقابل مرکزی آریزونا 6 p. m. روز شنبه; vs. TBD, 11 صبح یکشنبه

سافتبال (persian)

در ضربات پنالتی از غرب در, Yuma, Ariz.: در مقابل Glendale Community College, 3:30 بعد از ظهر پنج شنبه در مقابل شرق آریزونا 6 بعد از ظهر پنج شنبه در مقابل چندلر-گیلبرت کالج, 11 صبح جمعه; در مقابل دروازه کالج, 1:30 بعد از ظهر جمعه در مقابل آریزونا غربی, 4 p. m. روز شنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>