برای افزایش تجارت الکترونیک, Forever 21 همکاران با عملکرد نام تجاری شرکت در

کلید بینش:

  • جدید برای همیشه لطفا برای 21 مدیر عامل دانیل Kulle معتقد است در درون می تواند خرده فروش در یک مسئولیت اجتماعی جهت.

مد خرده فروش برای همیشه لطفا برای 21 اعلام کرده است همکاری با عملکرد تجاری شرکت ظرف در تلاش برای وصله پینه کردن آن تجارت الکترونیک و کسب و کار.

داخل که مشتری فهرست همچنین شامل نایک, Shake Shack و Hugo Boss ملحق خواهد شد برای همیشه لطفا برای 21 تیم بازاریابی برای کمک به تولید محتوا و مدیریت رسانه های اجتماعی و جستجو در سیستم عامل است.

این مشارکت می آید پس از یک سال از تغییر برای برای همیشه لطفا برای 21. این برند اعلام ورشکستگی در سال 2019 شد و به دست آورد توسط Authentic Brands Group, Simon Property Group و بروکفیلد ملک همکاران در ماه فوریه و منصوب شد مدیر عامل جدید دانیل Kulle که قبلا به عنوان رئیس جمهور از, H&M, شمال امریکا است.

در حال حاضر برنامه ریزی برای بستن آن 100 کمترین نمایشی فروشگاه ها به عنوان بخشی از بازسازی برای همیشه لطفا برای 21 رسیده با توجه به Covid-19 و خواسته دادگاه برای فرمت.

همکاری با درون می تواند به اثبات می شود یک حرکت مثبت برای برای همیشه لطفا برای 21 در بیشتر راه بیش از یک. Kulle معتقد است که آن را با نام تجاری در یک مسئولیت اجتماعی جهت در تلاش برای یک “روشنفکر نام تجاری” تراز وسط قرار دارد با آن “وجدان مصرف کنندگان” او در بیانیه ای گفت.

ظرف مدیر عامل جو Yakuel درک چالش گرفتن در یک نام تجاری با یک پر سر و صدا اخیر است اما هیجان زده در مورد چشم انداز, او در بیانیه ای گفت. او فکر می کند یک رویکرد مبتنی بر داده ها و محاکمه و درست روش های بازاریابی ثابت خواهد کرد موفق است.

“ما خود را به اهرم درک عمیق از پایه مشتری خود را و توانایی برای تنظیم روند با کالا به قدرت هوشمند رسانه ها و محتوای استراتژی است که حداکثر رساندن رشد” Yakuel گفت.

درون قبلا با Savage x Fenty به تولید محتوای ویدئو, Hugo Boss به ایجاد یک روز پدر, کمپین و کفش خیره به قرار دادن با هم یک کشیدن ملکه مد شلیک کنید.

برای همیشه لطفا برای 21 است که قطعا نه تنها در خرده فروشی مارک اعمال نفوذ تجارت الکترونیک خود را از عملیات در حال حاضر حتی به بازگشایی فروشگاه در سراسر کشور. Ulta زیبایی است که با استفاده از واقعیت افزوده را امتحان کنید-بر روی ابزار با GlamLab مد برچسب Michael Kors معرفی محصولات جدید از طریق livestream و DTC کفش و لوازم جانبی با نام تجاری Allbirds است تغییر به همراه اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>