زمان انتشار 100 را پوشش می دهد برای جشن یک زن از سال گذشته قرن

کلید بینش:

  • شرکت در این پروژه یک فرصت به تکیه بیشتر به غیر از تبلیغات سنتی است.

این بود تا سال 1999 که زمان تغییر نام آن شناخته شده حق رای دادن مرد سال (تاسیس در سال 1927) به بیشتر gender-neutral فرد از سال است.

در حال حاضر زمان برای تاخیر با یک جدید پروژه های چند رسانه ای به نام “زنان 100 سال: رهبران نوآوران, فعالان, هنرمندان, ورزشکاران و هنرمندان که تعریف از یک قرن است.” این پروژه در حال منتشر شد که در بخشی به افتخار سالگرد 100 از گذشت 19 قانون به عنوان به خوبی به عنوان روز بین المللی زنان.

با همکاری پراکتر و گمبل زمان انتشار 100 را پوشش می دهد یکی برای هر یک از 100 سال گذشته به رسمیت شناختن یک زن از آن سال خاص. نیز وجود دارد نسخه ویژه ای از زمان با یک gatefold پوشش و راه اندازی دیجیتال مقصد در اطراف پروژه در Time.com. زمان نیز بیرون آمدن با یک فیلم مستند است که فراهم می کند یک پشت صحنه نگاهی به روند انتخاب به کارگردانی فیلمساز آلما هار’el و تولید شده توسط Jellywolf فیلم.

“در اینجا در سالگرد 100 از 19 اصلاح و درست در روز جهانی, به نظر می رسید مانند زمان مناسب قادر به تشخیص صد زنان از سال 1920 تا سال 2020 که رهبران نوآوران, فعالان, هنرمندان, ورزشکاران و هنرمندان که تعریف قرن گذشته” گفت: Marc پریچارد ارشد نام تجاری افسر P&G.

زنان برجسته در پوشش شامل خواننده Bessie Smith (1923) طراح مد Coco Chanel (1924) خلبان آملیا ارهارت (1935) آرژانتین بانوی اول اوا پرون (1946) بازیگر مرلین مونرو (1954), انگلیسی, نخست وزیر مارگارت تاچر (1982), موسیقیدان, Sinead o’connor (1992) سرنا ویلیامز (2003), آنگلا مرکل صدراعظم آلمان (2015) و جدید ترین فرد از سال گرتا Thunberg (2019).

“2020 نشانه صد سال سالگرد حق رأی زنان در ایالات متحده اگر چه زنان از رنگ خواهد همچنان محروم برای دهه گفت:” کلی Conniff, زمان اجرایی سردبیر و سرمقاله مدیر پروژه. “ما فکر کردیم که این نقاط عطف شد و لحظات خوب برای متوقف کردن و فکر می کنم در مورد ما تا چه حد می آیند. و ما تصمیم به استفاده از آنها به عنوان یک فرصت برای نگاه به عقب در تاریخ پر کنید و در آنچه از دست رفته بود.”

لیست کمیته انتخاب شد مونتاژ به انتخاب 100 زنانی که می تواند در پوشش می دهد از جمله Katie Couric, سولداد اوبراین لنا Waithe بازیگر MJ رودریگز, سابق, نوجوانان رواج editor-in-chief ایلین Welteroth فعال مدنی آماندا Nguyen بازیگر Zazie Beetz و زمان سابق editor-in-chief نانسی گیبس.

فراتر از حمایت مالی برای پروژه, P&G نقش خاص به تولید این مستند. این شرکت همچنین با هار’el در نام تجاری فیلم, بازی های المپیک زمستانی 2018 به نام ” عشق بیش از تعصب.’

برای CPG کنگلومرا شرکت در پروژه فرصتی برای تکیه بیشتر به غیر از تبلیغات سنتی, ساختمان, علامت های تجاری از طریق روایت داستان سرایی به جای معمولی 30 ثانیه لکه های ما آمده ایم برای ارتباط با شرکت. این تلاش ها آمده اند از طریق P&G ملکه ابتکار جمعی با Queen Latifah و روایت از سری P&G علامت های تجاری مانند SK-II که قرار دادن یک docu-سری با کیتی کوریک در سال گذشته به نام جدول زمانی که به چالش کشیده انتظارات زنان در اطراف هدف قرار دادن نقاط عطف توسط برخی سنین است.

“این چیزی است که ما لگد به اطراف چگونه ما در حال رفتن به دوباره اختراع با نام تجاری ساختمان به reimagine خلاقیت” گفت: پریچارد. “و این چیزی است که این یک مثال است.”

هر چند در حال حاضر این پروژه با یک بار تلاش برای زمان Conniff می گوید که آن را ادامه خواهد داد برای اطلاع رسانی محتوای آن به جلو رفتن.

“این پروژه راه به اذعان کرد که زنان دستاوردهای اغلب رفت و نادیده می گیرند که عمدتا توسط مردان اجرا گفت:” Conniff. “سال گذشته این مجله ویژه زنان بیشتر در پوشش خود نسبت به مردان برای اولین بار در 97 سال سابقه. ما امیدواریم که برای استفاده از این پروژه به عنوان الهام بخش حرکت رو به جلو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im