Infinite تیم ملی با انجمن اولیا و مربیان برای اهدای $2M برای K-12 برنامه

Infinite توسط teaming تا با ملی انجمن اولیا و مربیان برای اهدای 2 میلیون دلار نسبت به بودجه بحرانی K-12 برنامه است که پشتیبانی از آموزش از راه دور و همچنین به عنوان مدرسه غذا مزایای.

این شرکت گفت: بودجه حمایت از دانش آموزان جوامع و معلمان در طول تعطیلی مدارس در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس و ارائه منابع برای حمایت اجتماعی و عاطفی رفاه; فاصله آموزش و یادگیری; پل زدن شکاف دیجیتال و دسترسی به غذای مسموم مدرسه مزایای.

Infinite گفت: در یک پست وبلاگ “با تعطیلی مدارس در سراسر کشور تأثیر دانش آموزان و معلمان میلیون ها نفر از خانواده ها شده است مرور چالش های در حال ظهور به Covid-19 انجام شده است ارائه شده است. ما درک می کنیم اهمیت ادامه موفقیت آموزشی برای دانش آموزانی که از نظر جسمی به دور از درس و ما الهام گرفته شده است برای دیدن دانش آموزان و معلمان اتصال بیش طنز در Infinite.”

ملی PTA جمهور لسلی Boggs افزود: “ملی PTA سپاسگزار به عنوان یک ذینفع Infinite جامعه کمک صندوق. این کمک مالی به ما کمک خواهد کرد بیشتر پشتیبانی و حمایت از خانواده ها و مدارس و جوامع در سراسر کشور و کمک به حرکت آنها را با چالش های زیادی که بوجود آمده از Covid-19.”

به عنوان یک سرویس به جامعه ما خیلی از ما coronavirus مربوط به پوشش برای همه در دسترس است با رایگان Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>