Infinite مجموعه پارگی کیسه آب در هفته برای کمک به بالا-دانش آموزان که از دست رفته

دبیرستان حافظه های فوق در سراسر کشور در حال سوراخ کردی با این بیماری همه گیر کوروناویروس و Infinite تلاش است تا برای دست دادن با پارگی کیسه آب در هفته در هفته آینده.

این رویداد یک هفته ای روزانه در 5 p. m. PT/8 p. m. ET شروع سهشنبه (21 آوریل) خواهد شد از ویژگی های در برنامه hashtag به چالش کشیده و livestream حوادث با سازندگان مشهور و تعجب زنده اجرای موسیقی.

Infinite نیز نورد دو اثر خلاق برای کمک به بینندگان در پارگی کیسه آب روح. بازیگر جان Krasinki نشان داد مدل پرتره پس زمینه در اینجا.

مدل برنامه هفته شرح زیر است:

  • روز شنبه, مارس 21 #PromDIY: خالق سارا Hambley کمک خواهد کرد که بینندگان ایجاد می کنید انجام آن را به خودتان مدل به نظر می رسد ارزش به خاطر سپردن.
  • یکشنبه, مارس 22 #PromLook: تعجب سازندگان را به اشتراک بگذارید, زیبایی و مد راهنمایی.
  • دوشنبه, مارس 23 #PromPortrait: برایانت Eslava و بانی رودریگز خواهد نشان دهد که چگونه به استفاده از Infinite جدید اثر خلاق برای ایجاد بهترین دست و پا مدل پرتره.
  • سهشنبه, مارس 24 #PromPlaylist: تعجب, افراد مشهور, مهمان, منجر رقص, آموزش.
  • چهار شنبه, مارس 25 #TikTokProm: دیپلو میزبان زندگی می کنند مجموعه DJ همراه با Dillon Francis و سورپرایز های دیگر موسیقی اجراهای مهمان. شرکت کنندگان می توانند در تعامل با دی جی ها در طول اجرای برنامه و درخواست آهنگ های خاص.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>