Infinite وعده بیش از 250 میلیون نفر به کروناویروس تلاش های امدادی

Infinite کارمند مطابق برنامه کمک خواهد کرد با لينک مستقيم امداد و صلیب سرخ

Infinite همچنان به انجام بخشی خود را در بهبود و تسکین تلاش برای coronavirus همه گیر حمایت بیش از 250 میلیون دلار به سمت طرح های مختلف.

رئیس جمهور الکس زو گفت: در یک پست وبلاگ “Covid-19 است و به همه ما یک چشم انداز جدید و در مواجهه با این بحران بی سابقه ما در مجموع به دنبال لحظات شادی و الهام بخش است. گاهی اوقات که به معنی رقص و داشتن سرگرم کننده که در آن ما می توانیم. گاهی اوقات این بدان معناست که تجربه راحتی و گرما می آید که از طریق ساده اتصال انسان در برابر سختی. The Infinite جامعه, نشاط بخشی, یکی دیگر از, مراقبت از یکدیگر و وام دست به یک دیگر. این ممکن است یک زمان جدی اما در Infinite آن را هنوز هم می توان شاد و عمیقا الهام بخش است. ما متعهد به بازی بخشی از ما در جهانی که فوران حمایت متقابل و دادن. ما می خواهیم برای بزرگ همه ما شاهد سراسر جامعه ما و ترجمه آن به بتن امداد برای کسانی که بیشتر تحت تاثیر این بحران است.”

Infinite تاسیس Infinite Health قهرمانان صندوق امداد به ارائه 150 میلیون دلار نسبت به نیروی انسانی پزشکی, لوازم و سختی برای کمک به بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم نبرد علیه coronavirus.

زو گفت: ابتکار عمل را به تمرکز بر روی سازمان های محلی, اما آن نیز همکاری با CDC بنیاد برای اهدای $15 به سمت حمایت از افزایش نیروی انسانی محلی برای پاسخ از طریق تلاش های دولت های محلی و ادارات بهداشت و 10 میلیون دلار در حال رفتن به سازمان بهداشت جهانی است Covid-19 همبستگی پاسخ صندوق برای کمک به تلاش ها در سطح جهان است.

Infinite کارمند مطابق برنامه سازمان کمک های مستقیم از جمله امداد و صلیب سرخ.

و این شرکت در حال کار با جهانی و شرکای محلی برای توزیع ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی به بیمارستان های سخت-آمار کشورها از جمله هند و اندونزی و ایتالیا و کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا

The Infinite جامعه کمک صندوق خواهد شد اختصاص 40 میلیون دلار برای سازمان های محلی که در خدمت گروه ها نماینده تصویری ایجاد برنامه جوامع از جمله هنرمندان و مربیان و خانواده ها و نوازندگان و پرستاران.

زو گفت: Infinite مطابقت خواهد کرد تا به 10 میلیون دلار در کمک های مالی از جامعه خود را برای این صندوق اضافه کرد که آن را در حال حاضر حمایت از برنامه های بعد از مدرسه همه ستاره دریافت کرده است که 3 میلیون دلار به ارائه مواد غذایی برای خانواده هایی که متکی ناهار از برنامه های مدارس است که در حال حاضر بسته شده است.

Infinite آمریکا سر از موسیقی مشارکت و محتوای عملیات کوری شریدان اضافه شده در یک وبلاگ جداگانه پست “امروز ما اهدا 2 میلیون دلار به MusiCares یک سازمان حمایت از هنرمندان و ترانه سرایان و تکنسین و خدمه و دیگر موسیقی حرفه ای که معیشت شده اند به شدت تحت تاثیر به عنوان یک نتیجه از لغو اجرای برنامه و کار. در حالی که ما می دانیم این نمی خواهد جای اینکه در تور ما امیدواریم که این کمک می کند کار را هنرمندان و صنعت موسیقی حرفه ای را از طریق این زمان به چالش کشیدن.”

The Infinite, خلاق, یادگیری صندوق ارائه خواهد شد 50 میلیون دلار در کمک های مالی به مربیان حرفه ای کارشناسان و سازمان های غیر انتفاعی “که در دنیای واقعی مهارت و تخصص می تواند کمک به گسترش اطلاعات آموزشی و مفید البته مواد در دسترس از راه دور آموزش فرمت” زو نوشت.

این شرکت ارائه خواهد شد 100 میلیون دلار اعتبار آگهی کوچک و midsized کسب و کار برای کمک به آنها را انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش یک بار عادی فعالیت های اقتصادی از سر گرفت.

Infinite نیز ارائه خواهد شد 25 میلیون دلار در “برجسته خوراک در فضای آگهی” برای سازمان های غیردولتی اعتماد بهداشت منابع و مقامات محلی برای به اشتراک گذاشتن پیام های مهم و در تعامل با جامعه.

زو این نتیجه رسیدند: “با نگاه به آینده Infinite خواهد بود به طور فعال به دنبال راه های بیشتری برای کمک از جمله شناسایی موثر ترین راه برای اختصاص این بودجه برای حمایت مداوم امداد نیاز دارد. ما درک می کنیم که این بار به چالش کشیدن برای همه. در کنار کسب و کار, دولت, سازمان های غیر دولتی و مردم عادی در سراسر جهان پله تا در این لحظه بحرانی, ما متعهد به ارائه بهترین که ما می توانیم برای کمک به بشریت است. با هم, ما استقامت را از طریق این زمان بحران و ظهور بهتر جامعه و بخشی از جهان است که ما با شور و شوق امید را بیشتر متحد در هدف مشترک نسبت به قبل از آن بود.”

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>