Infinite در حال رشد است و بنابراین کاربران آن

بینش کلیدی:

  • Infinite تولید “بیشترین محبوبیت برای هر برنامه همیشه در یک چهارم” در Q1 سال 2020 است.
  • خریداران می گویند Infinite اجازه نمی دهد که برای بسیاری هدف قرار دادن بنابراین گسترش پایگاه کاربر ارائه برخی از چالش است.

موسیقی.ly برای اولین بار ساخته شده چلپ چلوپ در نیویورک تایمز در ماه اوت سال 2016 ماه قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد و سال قبل از Covid-19 همه گیر بود که حتی با روشنایی ضعیف تابیدن در افق.

در آن زمان الکس زو از بنیانگذاران چینی نرم افزار برای کاربر تولید فرم کوتاه, موسیقی فیلم گفت: بار است که چین “محیط بسته” سخت بود برای شکستن به—و او بسیار مطلوب آمریکا, نوجوانان جمعیتی که او به نام “طلایی مخاطبان است.”

همچنین دو سال قبل از موسیقی.ly ادغام با Infinite تشکیل مدرن نسخه از این نرم افزار استفاده شده توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان در هر روز است.

فقط در چند سال کوتاه, Infinite محبوبیت منفجر شد در میان افراد جوان در آمریکا و سراسر جهان است. اما coronavirus همه گیر خود را گسترش داده پایگاه کاربر در حال حرکت آن بیشتر دور از نوجوانان مشروط را با ارائه به تبلیغ.

قرنطینه شده خوب برای کسب و کار

Infinite کند کاربر داده اما خارج از شرکت است که تجزیه و تحلیل پلت فرم را مخاطب گزارش پایگاه کاربر قابل ملاحظه ای رشد کرده در میان همه گیر.

میان ایالات متحده کاربران 18 و بالاتر Infinite در آورده 22.2 میلیون تلفن همراه بازدید کنندگان منحصر به فرد در ماه ژانویه 23.2 میلیون در ماه فوریه و 28.8 میلیون دلار در ماه مارس است. در ماه آوریل که تعداد سر به فلک کشید 39.2 میلیون—سه برابر 12.6 میلیون نفر است که با استفاده از این برنامه در ماه آوریل گذشته با توجه به های اخیر کام اسکور اطلاعات ارائه شده به Adweek.

Infinite ضرب و شتم سوابق برای موبایل محبوبیت با توجه به برنامه تجزیه و تحلیل شرکت سنسور برج که در بر داشت که در سه ماهه اول سال 2020 پلت فرم “تولید بیشترین محبوبیت برای هر برنامه همیشه در یک چهارم” با بیش از 315 میلیون نصب در سطح جهانی در سراسر App Store و Google Play.

اما Infinite رشد در ایالات متحده در قرنطینه نیز آمده است با یک نکته: اطلاعات جدید نشان می دهد که millennials در حال ساخت تا سهم بیشتری از Infinite پایه کاربر از همیشه قبل از. چرا ؟ زیرا مانند آمریکایی از زو اصلی هدف نسخه ی نمایشی بسیاری از افراد مسن در حال پیدا کردن آنها وقت اضافی در دست خود.

به گزارش کام اسکور که فقط آهنگ های کاربران 18 و بیش از, درصد از ایالات متحده بر اساس Infinite کاربران سن 18-24 کاهش یافت و از 41.1 درصد در ماه ژانویه به 35.3 درصد در آوریل 5.8% کاهش. در طول همین دوره زمانی سهم 25 – به 34 ساله از 22.4 درصد به 27.4 درصد و 35-44 جمعیتی بزرگ از 13.9 17.1%.

آن است که افراد جوان نیست هنوز هم بخش عظیمی از Infinite کسب و کار در بین ماه های ژانویه و آوریل 18-24 نسخه ی نمایشی بزرگ از 9 میلیون به حدود 14 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد—این درست است که هزاره براکت سن در حال رشد در یک سرعت سریع تر در طول قرنطینه. وجود دارد کمتر از 5 میلیون آمریکایی سنین 25-34 در این برنامه در ماه ژانویه است. در ماه آوریل وجود دارد نزدیک به 11 میلیون نفر است.

در ضمن مسن جمعیت (45-54 و 60+) دیدم بیشتر رشد پایدار اما 55-64 ساله کاهش یافته است توسط 2 ٪ از Infinite را ترکیب بین ماه های ژانویه و مارس.

کسانی که از نزدیک با Infinite پلت گفت Adweek آنها را متوجه رشد غیر نوجوانان میباشد.

“نه تنها افرادی هستند که با استفاده از آن بیشتر به دلیل آن را تازه اما از آنجا که مردم در حال حاضر در واقع زمان را به نشستن و تماشای همه چیز را بر روی تلفن خود و هم از چپ به ایجاد محتوا” گفت: Alex دولین یک WME استعداد عامل که نشان دهنده Infinite اثرگذارندهها از جمله ادیسون Rae. “مردم به دام افتاده در داخل خانه های خود را در تمام طول روز با خانواده های خود پس از این به آنها چیزی سرگرم کننده برای انجام با هم.”

بیش از 30 میلیون نفر شغل خود را از دست با توجه به این معضل اقتصادی ساخته شده توسط این بیماری همه گیر و بسیاری دیگر در حال کار از خانه در طول این زمان. بدون رفت و آمد و بار و سرپرستان مشابه بیش از شانه ها در صفحه نمایش بسیاری از مردم زمان و فضا به کاوش Infinite.

را بیشتر millennials کمتر معنی Gen Z کاربران ؟

لورا پرز سخنگوی Infinite کاهش یافته است به بحث در مورد چگونه مخاطبان خود در حال تغییر است اما اشاره کرد که کاربران ممکن است تبدیل به پلت فرم برای “مثبت و سبک سری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im