Infinite معرفی محتوای آن شورای مشورتی

Infinite معرفی اعضای موسس محتوای آن شورای مشورتی که آن را در ابتدا متعهد به ایجاد اکتبر گذشته.

مدیر کل Infinite آمریکا ونسا Pappas گفت: در یک پست وبلاگ که این شورا با ایجاد ویدئو بستر های نرم افزاری ایالات متحده رهبران به بحث در مورد مناطق از اهمیت به این شرکت و کاربران آن با اولین جلسه برنامه ریزی شده برای پایان ماه مارس با تمرکز بر روی پلت فرم یکپارچگی مسائل از جمله سیاست در مقابل اطلاعات غلط و انتخابات دخالت.

او نوشت: “از اعضای شورای ما مونتاژ نشان دادن یک آرایه متنوع از پس زمینه و دیدگاه های خود و صرف بیشتر از زندگی خود تحقیق و مطالعه و تجزیه و تحلیل مسائل مربوط به Infinite و فضای ما در عمل مانند کودک, ایمنی, سخنرانی نفرت اطلاعات غلط و قلدری. ما را بر ما شورای صاف و پوست کنده به ارائه نظرات و توصیه های اطراف Infinite سیاست ها و شیوه های به عنوان ما به طور مداوم کار برای بهبود در به چالش کشیدن منطقه از محتوای اعتدال. به همین دلیل ما هیجان زده به اعضای که نماینده قانونی و نظارتی و علمی تخصص و همچنین نیازها و دیدگاه های متنوع ما جامعه است.”

اولیه اعضای محتوا شورای مشورتی—که Pappas گفت: به زودی رشد به حدود یک دوجین—عبارتند از:

  • راب اتکینسون, رئیس جمهور, فناوری اطلاعات و نوآوری بنیاد که به ارمغان می آورد دانشگاهی و بخش خصوصی و دولت همراه با آگاهی از سیاست های فن آوری.
  • Hany فرید استاد دانشگاه کالیفرنیا-برکلی یک متخصص مشهور در تصویر دیجیتال و تصویری پزشکی قانونی کامپیوتر چشم انداز deepfakes و قوی هش کردن.
  • مری آن فرانکها استاد حقوق دانشگاه میامی قانون مدرسه است که تمرکز بر روی تقاطع قانون و فن آوری است.
  • ویکی Harrison, مدیر برنامه, Stanford روانپزشکی مرکز سلامت روان و تندرستی یک مددکار اجتماعی در تقاطع رسانه های اجتماعی و سلامت روان است که درک کودک مسائل ایمنی و جامع جوانان نیاز دارد.
  • محتوای شورای مشورتی صندلی سحر Nunziato ویلیام والاس Kirkpatrick تحقیقات استاد دانشگاه جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده حقوق و شناخته شده بین المللی متخصص در آزادی بیان و محتوای قوانین و مقررات.
  • David Ryan Polgar بنیانگذار تمام فن آوری انسان است و صدای پیشرو در تکنولوژی و اخلاق و دیجیتال شهروندی و مرور چالش پیچیده از هماهنگی با منافع اجتماعی با اولویت های فن آوری.
  • دن Schnur استاد در USC آننبرگ مرکز ارتباطات و UC برکلی موسسه دولتی مطالعات که به ارمغان می آورد تجربه با ارزش و بینش سیاسی ارتباطات و اطلاعات رای دهندگان.

Nunziato گفت: در پست وبلاگ “یک شرکت مایل به باز کردن درهای خود را به خارج از کارشناسان برای کمک به شکل دادن به آینده سیاست را نشان می دهد بلوغ سازمانی و فروتنی. من کار با Infinite زیرا آنها نشان داده ایم که آنها را محتوای اعتدال به طور جدی به بازخورد باز هستند و درک اهمیت این منطقه هر دو برای جامعه خود و برای آینده سالم گفتمان عمومی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de