Infinite اهدا $3M به آرنولد شوارتزنگر را بعد از مدرسه همه ستاره

Infinite همکاری با بعد از مدرسه همه ستاره یک سازمان تاسیس سابق کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. آرنولد شوارتزنگر برای کمک به خانواده هایی که کودکان از دست رفته در وعده های غذایی که در آنها بستگی دارد با توجه به بسته شدن مدرسه ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این ویدئو ایجاد پلت فرم اهدای 3 میلیون دلار به ASAS برای کمک به خانواده ها در دهه 60 شهرستانها که در آن غیر انتفاعی است و فصل شروع بسیار نهفته مناطق از جمله لس آنجلس, میامی, New Jersey, New York, San Francisco, سیاتل و واشنگتن ،

خانواده ها را دریافت مواد غذایی کوپن و کارت هدیه است که می تواند مورد استفاده برای مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری از طریق مواد غذایی فروشگاه همکاران از جمله Foodland, غول, Kroger, Publix, Ralphs, Safeway, هدف و خارج شده است.

Infinite نیز گفت: آن را به مسابقه تا 1 میلیون دلار در, کارکنان, کمک های مالی به ASAS.

Infinite آمریکا مدیر کل ونسا Pappas گفت: در یک پست وبلاگ “ما همه عامل در زمان نامشخص و از آن مهم تر در حال حاضر از همیشه قبل از برای هر دو ما محلی و جوامع جهانی به گرد هم می آیند برای کمک به کسانی که نیاز به “تعهد خود به ASAS کمک خواهد کرد که بیشتر دانش آموزان برای دسترسی به, وعده های غذایی با خیال راحت ارائه شده به آنها در طول این بحران است. در حالی که این به تنهایی نمی کاهش تاثیر وضعیت فعلی ما امیدواریم که آن را تسکین می تواند یک نگرانی برای پدر و مادر که در حال تعادل اجتماعی فاصله حکم کار و مراقبت از کودکانی که دیگر نمی تواند رفتن به مدرسه هر روز.”

شوارتزنگر افزود: “در طول یک بحران بداهه بسیار مهم است و هر کس به نگاه در راه های جدید برای کمک به آسیب پذیر ترین. بعد از مدرسه All-Stars برنامه ها متوقف شد با مدارس بسته شده اما ما همچنان متعهد به حمایت از 100.000 خانواده ما با کار در طول سال. زمانی که من پس از تاسیس مدرسه All-Stars در سال 1992 هدف این بود که همیشه برای حمایت از خانواده هایی که به آن نیاز دارید بیشتر. ممنون میشم Infinite برای آن کمک مالی است که به ما اجازه می دهد برای تغییر اولویت های ما به طوری که تیم ما می تواند با خیال راحت تحویل مواد غذایی و کارت هدیه برای مواد غذایی به خانواده ما کمک کند.”

و ASAS رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت بن پل گفت: “جوامع ما در خدمت در حال حاضر بسیار آسیب پذیر هستند و این وضعیت بیشتر بزرگنمایی مشکلات بسیاری از خانواده ها در صورت. این بحران تا به حال تاثیر عمیقی بر میلیون ها نفر از مردم و من heartened توسط فوق العاده ای سخاوت همکاری و خلاقیت است که ما دیده ایم در سراسر جوامع و صنایع. من هیجان زده هستم برای کار با Infinite به عنوان ما به آدرس نیازهای فوری و بررسی نقش منحصر به فرد است که فناوری نقش در آوردن افراد و جوامع با یکدیگر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de