Infinite اهدا 10 میلیون دلار به این که همبستگی پاسخ صندوق

Infinite گفت: آن اهدا خواهد شد 10 میلیون دلار به سازمان بهداشت جهانی همبستگی پاسخ صندوق است که کمک می کند که در انجام وظایف از قبیل ارسال لوازم ضروری به خط مقدم بهداشت و درمان کارگران مطمئن شوید جوامع دسترسی به آخرین مبتنی بر علم اطلاعات و تسریع تلاش ها برای توسعه درمان و واکسن.

Infinite جمهور الکس زو گفت: در یک پست وبلاگ “در این زمان از جهانی پریشانی و نگرانی در مورد تاثیر Covid-19 ما الهام گرفته شده توسط مردم در شهرهای بزرگ و در همه جا که اساسی بشریت است درخشان را از طریق زمانی که ما به آن نیاز ترین مردم serenading در سراسر قرنطینه ساختمان; همسایگان ارائه مواد غذایی و دارو برای کسانی که نمی توانند خانه های خود را ترک; جهانی گسیل همدلی و حمایت از خانواده های عزادار. این انسانیت فراتر از مرزها و پیشینه و ما نقل مکان کرد چگونه مردم های قدرت خود را هنگامی که ما به آن نیاز است.”

این شرکت همچنین مطابق کارمند کمک های مالی به این که صلیب سرخ و چندین مستقیم برنامه های امداد رسانی و آن را اهدا 3 میلیون دلار در هفته گذشته به بعد از مدرسه همه ستاره یک سازمان تاسیس سابق کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. آرنولد شوارتزنگر برای کمک به خانواده هایی که کودکان از دست رفته در وعده های غذایی که در آنها بستگی دارد با توجه به کروناویروس باعث بسته شدن مدرسه.

United Nations Foundation, رئيس جمهور و مدیر عامل الیزابت Cousens گفت: در پست وبلاگ “ما تنها می تواند به جلوگیری از این ویروس با هماهنگ واکنش جهانی که در آن هر کس—از هر بخش در حال انجام بخشی خود را. Infinite را فوق العاده سخاوتمندانه به جهان سازمان بهداشت جهانی در تلاش است یک مثال کامل از آن است. در حال حاضر زمان برای تمام افراد و شرکت ها به گرد هم می آیند و مبارزه با این ویروس به دلیل مورد برای همکاری به سادگی نمی تواند روشن تر است.”

و زو این نتیجه رسیدند: “در این میان یک چیز هر فرد تنها می توانید انجام دهید برای کمک به مراقبت های بهداشتی ما قهرمانان است به کاهش خود ما را در معرض خطر عفونت است. لطفا برای گوش دادن به و رعایت ارشاد ارائه شده توسط دولت های محلی خود را. اگر شما شده است با توصیه به پناهگاه در محل و یا برای جلوگیری از جمعیت انجام دهید. حفظ بهداشت به عنوان دقت به عنوان شما احتمالا می تواند. و مراقبت از یکدیگر به طوری که ما کارکنان مراقبت های بهداشتی می تواند تمرکز بر مراقبت از کسانی که نیاز به کمک بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im