Infinite و تجارت میز نگاه خود را به مشارکت جهانی

Infinite و تجارت میز یک قرارداد امضا شده در اوایل این سال, ساخت این امکان را برای رسانه ها به خریداران پیشنهاد برای فضای آگهی در شبکه های اجتماعی با استفاده از سمت تقاضا پلت فرم در سراسر منطقه آسیا و اقیانوس آرام.

کراوات تا نشان دهنده اولین بار Infinite موجودی شده است در دسترس از طریق تجارت میز اگر چه شبکه های اجتماعی دارای یکپارچگی با دیگر DSPs در منطقه است. و در حال حاضر منابع می گویند مقررات در محل هستند برای همکاری خود را به طور بالقوه جهانی رفتن.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه تجارت میز گفت Adweek که “در این زمان ما موجودی همکاری با Infinite متمرکز شده است در منطقه APAC.” آن رفت و به یاد داشته باشید که چگونه “ما همیشه در حال ارزیابی فرصت های جدید و تقاضا به ما گسترش همکاری با سیستم عامل مانند Infinite.”

این APAC که به دهانه 11 بازارها از جمله استرالیا و هنگ کنگ و هند و ژاپن درگیر ادغام به طور مستقیم بین DSP و Infinite و به عنوان یک شاخص تجارت میز تمایل برای کارآمد تر راه به موجودی منابع.

پپسی میان وعده نام تجاری وضع را برای اولین بار بود APAC تبلیغ را به استفاده از جدید ارائه شده است. رسمی مشارکت اطلاعیه اشاره کرد که چگونه مبارزات بر DSP هستند pseudonymous به منظور جلوگیری از نشت اطلاعات شناسایی شخصی.

ادامه داد: هدف قرار دادن مخاطبان در حالی که ارائه افزایش حریم خصوصی تضمین شده است ممکن است (در بخش) با لينک مستقيم یکپارچگی بین تجارت میز و Infinite و همچنین اجرای از DSP مخاطبان هدف قرار دادن محصول یکپارچه ID.

این ویژگی دیده می شود تجارت میز تبدیل به انتخابی که در آن با عرضه منابع آن می پردازد و در بعضی از موارد دیده است و آن را انتخاب کردن برای رفتن به طور مستقیم به صاحبان رسانه به عنوان یک شخص ثالث–یک پدیده شناخته شده به عنوان تامین مسیر بهینه سازی.

در ضمن Infinite صرف بخش عمده ای از سال گذشته ساختمان آن ad-tech ارائه, از جمله توانایی برای خرید موجودی در شبکه های اجتماعی از طریق آگهی مزایده. علاوه بر آن ساخته شده است گام به رول از مخاطبان شبکه به نام Pangle است که اجازه می دهد تا تبلیغ هدف Infinite کاربران در سراسر شبکه از برنامه های شخص ثالث و نه فقط در محدوده شبکه های اجتماعی است.

با توجه به در دسترس عموم اسناد Smaato یک شرکت که متخصص در کمک به صاحبان رسانه بصورت پول در اوردن در برنامه موجودی مستقیم شریک Infinite. با این حال هنوز مشخص نیست که چگونه این شرکت خواهد شد از ویژگی های در شبکه های اجتماعی را برنامه ای برای پول در اوردن مخاطبان آن پایه است که اعداد و بالاتر از 1 میلیارد کاربر. یک Infinite سخنگوی کاهش یافته است به نام اضافی ad-tech همکاران.

هر پتانسیل گسترش همکاری بین تجارت میز و Infinite می تواند به اثبات قابل توجهی برای هر دو طرف به عنوان پرداخت می شود رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری به نظر می رسد به محبوب باقی می ماند با برندها حتی به عنوان تبلیغ اقتصاد قرارداد میان coronavirus بحران است. با توجه به بررسی های اخیر توسط تبلیغ برداشت, پرداخت, رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری شده است دومین قسمت از رسانه های بودجه (پس از پرداخت-برای جستجو) در پی ادامه عدم قطعیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>