Infinite می افزاید: خانواده جفت شدن قابلیت به پدر و مادر بیشتر کنترل بیش از تشییع حساب

Infinite معرفی خانواده جدید جفت شدن ویژگی را قادر می سازد که پدر و مادر و نوجوانان به کار با هم در سفارشی خود ایمنی تنظیمات تصویری-ایجاد برنامه و خیاطی آنها را به هر فرد است.

خانواده جفت خواهد شد نورد در طول هفته های آینده و آن را به پدر و مادر را قادر به پیوند خود را Infinite حساب برای کسانی که از خود و مجموعه ای از کنترل های مختلف.

پدر و مادر می توانید تعیین چه مقدار از زمان خود را می توانید در این برنامه هر روز Infinite همکاری با برخی از سازندگان برتر در فیلم ها ظاهر خواهد شد که در این برنامه و تشویق کاربران برای نظارت بر روی صفحه نمایش خود را در زمان.

مدیر ارشد از اعتماد و ایمنی جف کالینز گفت: در یک پست وبلاگ “این فیلم سرگرم کننده با استفاده از تن خوش بین ما کاربران دوست دارم در حالی که ارائه یک پیشنهاد به یک استراحت و انجام کاری آفلاین مانند خواندن یک کتاب است.”

والدین همچنین می توانید با فعال کردن محدود حالت است که محدودیت های به ظاهر از مطالب که ممکن است مناسب برای گروه سنی است که خود را در هستند.

پیام های مستقیم را می توان خاموش در دسترس نباشد و یا پدر و مادر می تواند محدود که می تواند ارسال پیام به نوجوانان خود را حساب.

کالینز گفت: تنها مورد تایید پیروان می توانید پیام هر یک از دیگر در Infinite و شروع آوریل 30, پیام های مستقیم غیر فعال خواهد شد برای ثبت نام به حساب زیر سن 16.

او نوشت: “بسیاری از کاربران شروع به خالق خود سفر در 13 و معرفی شده به یک آرایه وسیعی از برنامه, گزینه, برای, دانلود, ساخت آن را یک زمان بحرانی برای نوجوانان و خانواده خود را به یادگیری در مورد سواد دیجیتالی و هوشمند رفتار آنلاین.”

ملی انجمن اولیا و مربیان, مدیر اجرایی, Nathan Monell گفت: در پست وبلاگ “به عنوان یک پدر و دو کون من ببینید که چگونه Infinite را قادر می سازد آنها را برای بیان افکار خود و احساسات و خلاقیت; تفریح; و اتصال با دوستان خود به خصوص در زمان ما محیط زیست است. در همان زمان هر چند برای من مهم است—آن را به عنوان برای همه پدر و مادر—برای کمک به من بود مسئول و امن. علاوه بر این ، ملی PTA تحسین Infinite برای گوش دادن به پدر و مادر نیاز به گسترش سن آن بر اساس امکانات و ایجاد خانواده جفت شدن. پشتیبانی مانند این را به خانواده بیشتر احساس اعتماد به نفس و راحتی و کمک خواهد کرد که آنها را راهنمای خود را به تصمیم گیری خوب آنلاین نیست.”

مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت جان کلارک افزود: “ما سپاسگزار برای Infinite برای رهبری آن در اولویت ایمنی و آموزش و پرورش از آنجا که ما معتقدیم کسانی که در تلاش هستند یک گام مهم در کمک به خانواده ها با خیال راحت حرکت جهان آنلاین است.”

ConnectSafely از بنیانگذاران و مدیر عامل لری Magid گفت: “ConnectSafely معتقد است که والدین باید کار با خانواده های خود برای ایجاد سواد دیجیتالی نقاط عطف. خانواده جفت شدن و سن بر اساس ویژگی های تعبیه شده به Infinite کمک به خانواده های ساخت یک راه امن تر رفتار آنلاین و تبدیل شدن به یک شهروند دیجیتال.”

و خانواده آنلاین موسسه ایمنی موسس و مدیر عامل شرکت Stephen Balkam افزود: “FOSI هدف این است که برای اطلاع رسانی و توانمند سازی والدین – همین دلیل است که ما توسعه یافته 7 مراحل را به خوبی دیجیتال پدر و مادر و بسیاری از منابع دیگر به حرکت جهان آنلاین با بچه ها. ما هیجان زده برای دیدن که Infinite سن مبتنی بر امکانات ارائه خواهد شد خانواده های مهم ارشاد در کلید سواد دیجیتالی نقاط عطف و اهمیت خوب بودن شهروند دیجیتال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>