Infinite می افزاید: ویژگی Voiceover

Infinite نورد جدید voiceover ابزار را قادر می سازد که تصویری سازندگان برای اضافه کردن صدای خود را به خلاقیت خود را.

برای اضافه کردن یک صدای خارج از قاب کاربران می توانند ضبط یک ویدیو و سپس در ادامه به ویرایش صفحه. ضربه زدن بر روی آیکون میکروفون در گوشه برچسب “ضبط” را قادر می سازد آنها را به فشار دکمه رکورد و ضبط صدای خارج از قاب در هر قسمت از این ویدئو.

حجم را می توان تنظیم از طریق “صدای اصلی” ضامن.

Infinite گفت: در یک پست وبلاگ “صدای زمینه استفاده شده است در داستان سرایی بصری برای سال ها و سازندگان ارائه یک راه برای گسترش تک گویی درونی جالب دیدگاه و توسعه شخصیت در یک داستان است. فیلم رفقای خوب, The Sandlot و Pootie Tang فقط چند فیلم که با استفاده از صدای خارج از قاب. با صدای گوینده ابزار کاربران باید توانایی برای اضافه کردن صدای خود را به هر تصویری آنها را. که آیا آنها در حال روایت یک داستان با اضافه کردن صدای خود را به یک آهنگ و یا به سادگی توصیف آنچه دیده می شود در دوربین سازندگان می توانید با استفاده از این ویژگی های جدید در راه های بی شماری برای کمک به ایجاد مطالب جذاب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>