Infinite می افزاید: خانواده حالت ایمنی در انگلستان به دیگر بازارهای اروپایی به دنبال

ویدئو های نرم افزار Infinite نورد از یک خانواده جدید حالت ایمنی در انگلستان روز شنبه با طرح های گسترش آن به بازارهای دیگر در اروپا در هفته های آینده.

ایمنی خانواده حالت لینک حساب از کون با کسانی که از پدر و مادر خود را به دومی کنترل بر برنامه های دیجیتال تندرستی ویژگی های.

در آمریکا پدر و مادر از کودکان زیر سن 13 می توانید انتخاب برای Infinite برای کاربران محدود تجربه برنامه است که اجازه می دهد تا کسانی که بچه ها برای مشاهده ویدئوها سرپرستی برای گروه سنی خود اما نه به اشتراک نظر در ارتباط پیام با کاربران دیگر و یا پروفایل و یا پیروان.

Infinite نیز منتشر شد به روز شرایط استفاده از خدمات در ماه ژانویه با اضافه کردن یک لیست طولانی از ممنوع مطالب مرتبط با افراد زیر سن قانونی از جمله کودک آزاری, کودک برهنگی استثمار جنسی زیر سن قانونی متخلف رفتار (مانند استفاده از مواد مخدر و الکل یا تنباکو) و نظافت رفتار یک فرد بالغ ساختمان یک رابطه عاطفی با یک جزئی برای به دست آوردن اعتماد خود را به منظور سوء استفاده جنسی استثمار جنسی و یا جنسی قاچاق).

و این شرکت اجرا تغییر سیاست در ماه دسامبر گذشته محدود کردن توانایی برای خرید ارسال و یا دریافت هدیه های مجازی به کاربران 18 سال و بالاتر.

Infinite شرکت مادر چین ByteDance بود ضربه با 5.7 میلیون دلار جریمه توسط کمیسیون تجارت فدرال در ماه فوریه گذشته برای نقض توسط سلف خود موسیقی.ly که ByteDance به دست آورد و در ماه نوامبر 2017 و توقیف در ماه اوت سال 2018 است.

FTC ادعا که موسیقی.ly نقض کودکان قانون حفاظت از حریم خصوصی آنلاین (COPPA) با جمع آوری اطلاعات شخصی از کودکان زیر 13 سال بدون رضایت والدین.

Infinite سر اعتماد و امنیت برای اروپا و خاورمیانه و آفریقا کورمک گفت: Keenan در یک پست وبلاگ معرفی ویژگی های جدید “زمانی که مردم استفاده از Infinite ما می دانیم که آنها انتظار یک تجربه سرگرم کننده است که معتبر و امن است. به عنوان بخشی از تعهد مداوم ما به ارائه به کاربران با امکانات و منابع به بهترین تجربه در Infinite ما اعلام خانواده حالت ایمنی ویژگی های جدید برای کمک به پدر و مادر و سرپرستان نگه داشتن خود را امن بر روی Infinite.”

به عنوان بخشی از روز چهارشنبه به روز رسانی در انگلیس در این صفحه نمایش ابزار مدیریت زمان Infinite معرفی آخرین مارس تمدید شد به تغذیه فعال کردن پدر و مادر برای کنترل چه مقدار از زمان خود را می توانید در این برنامه هر روز.

Infinite همکاری با محبوب سازندگان از جمله آلن Chikin چو گیب اروین جیمز هنری و Cosette Rinab به ایجاد یک سری از شما در کنترل ایمنی ویدئوها تشویق کاربران برای نظارت بر روی صفحه نمایش خود را در زمان.

پدر و مادر نیز می تواند محدود است که می تواند ارسال پیام های مستقیم به کودکان خود را به حساب و یا به نوبه خود قابلیت خاموش در دسترس نباشد.

در نهایت پدر و مادر می تواند محدود کردن ظاهر از مطالب که ممکن است مناسب برای تمام سنین است.

یک سخنگوی این شرکت گفت: “یکی از اولویت های ما در Infinite است که برای حفظ جامعه ما امن است. ایمنی خانواده در حالت Infinite در دسترس است در برخی از بازارهای اروپایی. در ایالات متحده ما یک تجربه محدود برای کاربران جوان تر که دارای امنیت بیشتر و حفظ حریم خصوصی حمایت های طراحی شده به طور خاص برای این مخاطبان ما به تازگی منتشر شده در تغذیه و صفحه نمایش زمان یادآوری برای کمک به کاربران ما مدیریت دیجیتال خود را زمان. برای بچه ها و پدر و مادر ما ارائه می دهیم یک تعداد در برنامه کنترل مانند تنظیمات حریم خصوصی و نظر کنترل و همچنین به عنوان یک محدود مشاهده حالت. ما همچنین ارائه منابع آموزشی در مرکز ایمنی از جمله ایمنی ما ویدئوها بالا 10 راهنمایی برای والدین و والدین راهنمای, در میان دیگران. ما در حال همکاری با سازمان هایی مانند ConnectSafely و خانواده آنلاین موسسه ایمنی برای ایجاد منابع برای کمک به خانواده خود را مدیریت تجربه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>