ببر پادشاه Jeff Lowe می خواستم جاذبه در مرکز شهر لاس وگاس

جف لاو رقم مرکزی در Netflix بکشد مستند پدیده “ببر پادشاه” می خواستم برای انجام کسب و کار با آخرین لاس وگاس سرگرم کننده برای استفاده وحشی ببر در عمل خود را.

خنجر آرتور گفت: هیچ.

لاو می خواستم برای باز کردن این کسب و کار در گرو پلازا متعلق به ریک هریسون از “Pawn Stars.”

هریسون گفت: هیچ بیش از حد.

که در ماه ژوئن سال 2017 به عنوان لاو بود خاراندن اطراف پیاده پلازا اموال به دنبال پول نقد در خود نوزاد شایان ستایش شبر و حیوان خانگی توله ببر است. لاو به دنبال همکاری با آرتور برای چه بود در صورتحساب یا لیست به عنوان یک آموزشی/جاذبه های سرگرمی که در آن گردشگران می تواند عکس های گرفته شده با این موجودات عجیب و غریب.

برای uninitiated لاو تبدیل شده است در سراسر کشور مشهور/بدنام در هفت بخش “ببر پادشاه” اودیسه که در این نوشته همچنان شماره 1 سری در Netflix بکشد. مستند مراکز در بلند مدت در حال اجرا دشمنی بین stridently زرق و برق دار جوزف Maldonado-عبور (شناخته شده در این مجموعه به عنوان جو عجیب و غریب) صاحب بیشتر Wynnewood عجیب و غریب, پارک حیوانات در اوکلاهما; و گربه نجات صاحب کارول Baskin.

سری careens از طریق یک دخمه پرپیچ و خم از شخص کرتهای فرعی در میان آنها عجیب و غریب این مرد چند زنه ازدواج همجنسگرایان و مسخره اجرا برای فرماندار اوکلاهما. سرانجام عجیب و غریب است که دستگیر شده و تحت تعقیب اف بی آی در تلاش برای استخدام یک ضربه به قتل Baskin. این لوس — جف و لورن — وارد میدوی را از طریق این پروژه با جف ارائه شده به عنوان یک “فرشته” با منابع ذخیره عجیب و غریب را متزلزل باغ وحش.

در این سری لاو به تصویر کشیده شده است به عنوان یک کارآفرین از کارولینای جنوبی با شک جایگاه مالی و سوال برانگیز اخلاق. یکی روشن افشا: لاو ابزار در اطراف باغ وحش فراری و حتی در حالی که در حال سقوط در پرداخت ، لاس وگاس نشان داده شده است به عنوان زمین بازی خود را با اجباری فیلم و عکس از او مهمانی در خیابان فریمونت تجربه و Sls کلوپ شبانه. لاو نشان داده شده است قانع کننده عجیب و غریب به دست باغ وحش عملیات در حالی که همچنین کمک به مقامات فدرال جمع آوری یک پرونده عجیب و غریب.

فضا در لاس وگاس که لاو پیش بینی بود که به نام ببر برخورد واقع در سطح دوم از پیاده پلازا فقط در سراسر پارکینگ از خط گردشگران snaking به طلا و نقره ای فروشگاه. ایده های پیشرفته به نقطه ای که لاو, همسر, لورن مطرح شده با یک ببر توله ببر برخورد مواد تبلیغاتی. این لوس و آرتور نیز در زمان بازدید از Strat برای سایت امکان پذیر است. اما تمرکز اصلی خود را به شمال در گرو پلازا.

آرتور طبیعی بود کراوات برای چنین مفهوم داشتن عنوان لاس وگاس نمایشگاه بیش از سه دهه پس از debuting به عنوان یک تخصص عمل در “روشنایی های شهر” در فلامینگو در سال 1985. آرتور اخیرا با عنوان با نیم دوجین عجیب و غریب گربه ها در Westgate بین المللی تئاتر در سال 2016. او بازگشت به مرحله در Westgate کاباره از 2017-2018 اما بدون حیوانات.

آرتور هنوز هم مراقبت برای گربه های بزرگ در اموال خود در جنوب غربی است. اخیرا او را به عنوان یک مدیر در هودینی را از فروشگاه سحر و جادو در سیرک سیرک در حالی که راه اندازی مجدد خود را به مرحله حرفه ای است.

“من باز به ایده های مطمئن و جف دیدم شما می توانید مقدار زیادی از پول با گربه ها در لاس وگاس که در آن گردشگران می تواند تصاویر خود را گرفته اند با نوزادان” آرتور می گوید. “ما در این واحد وجود دارد, من یک دسته از تحقیقات به بهداشت مورد نیاز و چه اجازه ما نیاز خواهد بود.”

مجوز حیاتی در آرتور جهان است. کار خود را بستگی به انطباق قانونی.

“آنچه در آن پایین آمد به من خواهد بود قادر به در خانه چند گربه در ملک من تا زمانی که ما بر اساس سخت با Clark County استفاده از مجوز” آرتور می گوید. “هیچ راهی وجود دارد در یک میلیون سال من خواهد آن را انجام دهد هر راه دیگر.”

آرتور ساخته شده است که ارائه روشن لاو.

“سپس این مرد شروع به گرفتن نوع دیوانه او گفت:” من نیازی به دریافت مجوز به یک ببر من فقط می توانید یکی را در’ ” آرتور می گوید. “من گفت:” شما قطعا نیاز به یک مجوز برای انجام این کار در شهرستان کلارک. اعتماد من در این است.”

لاو گفت: از طریق متن و شنبه که او تا به حال هیچ علاقه ای به بازبینی زمان خود را در وگاس: “ما صحبت کرده اند به طوری که بسیاری از رسانه های که ما در حال صحبت کردن در این زمان است.” پیش از آن در روز او و لورن به نظر می رسد در Instagram نسخه از “چراغ با David Spade.”

هریسون که همیشه به دنبال راه هایی برای گسترش “Pawn Stars” امپراتوری داوطلب خدمت سربازی پیاده پلازا و طلا و نقره مدیر کل اندی زیمرمن به بررسی لاو مفهوم است. آن زمان یک دیدار بین آرتور زیمرمن و لوس در گرو پلازا برای می دانم این ایده متوقف شد.

“من به یاد داشته باشید در مورد آن صحبت و فکر کردن این صدا جالب اما هنگامی که به ما گفته شد این بود که به کار کردن با ما تماس بگیرید (آرتور) ما نقل مکان به دیگر علاقه مند مستاجران برای پر کردن فضاهای” هریسون می گوید که بیش از خوشحال با مستاجر که در نهایت در نقل مکان کرد به فضا — Rev. اسکات Polek را کلیساهای کوچک در گرو. شده اند وجود دارد هیچ مجوز نگرانی با خوبی نداشتن.

Unfazed به زودی پس از قطع روابط با آرتور لاو باز خود را تعاملی ببر جاذبه های لاس وگاس جنگل اتوبوس. لاو حیوانات عجیب و غریب که در آن او بريدن گردشگران در طول نوار به طوری که آنها می تواند در بازی با توله نشان داده شده است به طور خلاصه در “ببر پادشاه است.”

لاو همچنین اجاره یک خانه در ناتالیا دادگاه نزدیکی گرمسیری پارک وی و رنگین کمان بلوار در شمال لاس وگاس یکی دیگر از کسب و کار که در آن مهمان می تواند معاشرت با توله. کل عملیات متوقف شد در نوامبر سال 2017, زمانی که لاو دستگیر شده بود در خانه اش توسط Clark County Animal کنترل ماموران برای حفظ و مرحله بندی حیوانات بدون مجوز مناسب.

در درخواست مقابله برای جلوگیری از زندان زمان لاو موافقت به پرداخت $10,000 خوب و تسلیم خود ببر شبر و میمون لمور (دادگاه خود را ظاهر بیش از حد برجسته است در این مستند). کسانی که حیوانات در حال حاضر بزرگسالان در حال نگه داشته و در خصوصی های عجیب و غریب حیوانات زیستگاه در پهرومپ متعلق به زوزانا Kukol و اسکات کفاش.

“آنها به ما آمد بسیار بیمار با بسیاری از مشکلات اسهال خوني ادراری-عفونت های دستگاه لوزالمعده مشکلات. اما آنها سالم و خوشحال در حال حاضر” Kukol می گوید. “ما همه مناسب صدور مجوز را از طریق شهرستان است. به همین دلیل کنترل حیوانات از ما خواست به آنها را نگه دارید.”

ضمن این لوس گرفته اند G. W. باغ وحش عملیات و محل هنوز باز است حتی در طول شیوع کروناویروس — و در حال برنامه ریزی یک باغ وحش جدید, اوکلاهما, باغ وحش در Thackerville. اما انتظار نداریم که هر کسب و کار بیشتر پیشتاز و یا حتی لذت سفر به وگاس.

با توجه به شهر لاس وگاس’ مارشال دفتر اسناد لاو یک مرد می خواست در لاس وگاس با چند حکم را برای دستگیری او, داشتن خود را پرداخت نکرده چهار $2,500 دادگاه دستور جریمه. مارشال را متوجه هشدار داد: “آیا تلاش برای بازداشت این فرد محلی خود تماس بگیرید آژانس های اجرای قانون.”

پس از یادگیری است که اطلاعات آرتور که همه را دیده است گفت: تنها “من متعجب نمی کند.”

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>