پنج چیز است: اول: آنچه در آینده برای مارک ها و وقایع را به عنوان COVID-19 شدت گرفتن ؟

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek جدید روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

Austin در 25 نام تجاری ستاره و به اشتراک گذاری a Texas-Sized روح جامعه و نوآوری

قبل از اینکه ما را پوشش چگونه COVID-19 است تأثیر این صنعت در زیر ما برای اولین بار می خواهید به نگاهی به برخی از زمان این صبح به جشن برخی از درخشان بازاریابان.

Austin تگزاس است که به عنوان یکی از به hippest بازار در ایالات متحده: BBQ, موسیقی, صحنه, و, البته, جنوب غربی. از عملیات جهانی برای تحول مارک های Austin ضربه به خود درام معروف نگه داشتن آن را—هر چه باشد—عجیب و غریب. اما تردیدی نیست که Adweek مراسم تحلیف آستین نام تجاری ستاره متعهد به آینده ای که بتواند در یک جامعه که با این نسخهها کار به افزایش هم است.

ادامه مطلب: دیدار با 25 نوآوران جامعه سازندگان و متفکرین که دم آستین را با سحر و جادو خود را.

مارک های, حوادث و تبلیغ نگاه به آینده در میان Coronavirus بحران

چه مارک می توانید انجام دهید اگر Coronavirus بحران Drags در ماه

خیلی از بخش خرده فروشی همراه با بسیاری از محبوب زنجیره غذایی را تعطیل فروشگاه ها و عملیات با توجه به گسترش coronavirus. هیچ کس نمی داند چه مدت این دوره محدود خواهد شد تاریخ و زمان آخرین اما صرف عدم اطمینان از این بیماری همه گیر را به مدت تماس به سوال چقدر خوب شرکت ها مجهز به مدیریت طولانی مدت اختلال در کسب و کار خود را. مصرف آن را در چانه برای سه ماهه آینده یک چیز است اما کسب و کار ممکن است به شدت مختل به سه ماهه پس از آن—و یا دیگر.

ادامه مطلب: به منظور زنده ماندن علامت های تجاری ممکن است نیاز به محوری به تجارت الکترونیک و بازاریابی جایگزین راه حل در ماه های آینده.

  • مرتبط با: مضطرب خرده فروشان در حال حاضر در تلاش برای جذب خریداران و خدمات بدهی ممکن است پیدا کردن آن را دشوار است به باقی می ماند حلال با توجه به گسترش coronavirus و اقدامات انجام شده توسط دولت ها و شرکت ها به آن داشته باشد.

سرگرمی برندها نمودار مراحل بعدی خود را پس از لغو SXSW

سرگرمی علامت های تجاری است که به مدت طولانی استفاده می شود این جشنواره به عنوان یک سکوی پرتاب برای عمده را نشان می دهد فیلم ها و پروژه های رسانه ای در حال حاضر در تکاپوی تقویت استراتژی های جدید. ظهور طرح با توجه به برخی از آنها: فرو ضرر و زیان نجات و بازیافت آنها چه می توانید و سعی کنید به کشف کردن که آنها به دست آورید می توانید به عقب برداشت آنها شمارش شد.

ادامه مطلب: این هیچ کار کوچک و سخت تر از چالش است که به دنبال راه هایی برای ایجاد تا از دست رسانه ها برداشت. یاد بگیرند که چگونه برخی از مارک های مقابله با آن.

با Handshakes در برگزاری رسانه های آگهی فروش تیم باید حرکت یک نظم نوین جهانی

رسانه ها از مردم کسب و کار در روابط. فشار دادن جسم برنده معاملات در راه است که اسپری و دعا رزین نیست. اما زمانی که این صنعت با این نسخهها کار از خانه که در آن جلسات انجام می شود از طریق زوم و روابط تیره و تار از آنجا که ما در حال تمام شدن اجتماعی دور, آگهی فروش تیم باید به سرعت دوباره فرآیندهای خود را اگر نه کل راه خود را از عامل.

ادامه مطلب: در اینجا چیزی است که رسانه های آگهی فروش تیم نیاز به دست و پنجه نرم کردن با این “طبیعی است.”

بالا تر coronavirus اخبار:

بهترین از بقیه: امروز Top News & Headlines

مناسک کمک پرده نام تجاری تازه و جدید چیدمان فروشگاه

برای اولین بار در بیش از چهار دهه مناسک کمک rebranding. داروخانه های زنجیره ای نشان داد یک لوگوی جدید در طول یک تحلیلگر این هفته و همچنین اعلام یک استراتژی جدید و فروشگاه طرح که به آن لقب “فروشگاه از آینده است.”

بیشتر از آخرین:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im