Thunderbirds به اوج بالاتر ولی به افتخار کسانی که در مبارزه با بیماری همه گیر

نیروی هوایی را Thunderbirds انجام خواهد شد سعادتآباد بالاتر از هر بیمارستان در دره لاس وگاس در روز شنبه بعد از ظهر.

آسمان بالا افتخار آغاز خواهد شد در 2:30 p. m. و تشخیص اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی حرفه ای و دیگر کارگران مبارزه با کروناویروس همه گیر Nellis Air Force Base, مقامات روز جمعه گفت.

ابتدا در پایگاه هوایی این Thunderbirds افزایش می یابد برای حدود 25 دقیقه اول رفتن بالا صدمین تپه Summerlin و بهار دره مناطق قبل از عبور از لاس وگاس به سمت Henderson.

“ما شگفت زده شده است فقط در سرسختی فداکاری حرفه ای از برخی از متخصصان پزشکی” سرهنگ سرهنگ جان کلدول فرمانده رهبر Thunderbirds گفت: در مجازی کنفرانس مطبوعاتی جمعه.

“چه راهی بهتر برای نشان دادن حمایت همبستگی ما با تشکر از شما از ما قدردانی از اختصاص این پلها به ما جامعه پزشکی?”

این روگذر خواهد شد از ویژگی های هشت F-16 Fighting شاهین. شش هواپیما خواهد بود در شکل گیری 3 فوت از هم جدا در ارتفاعات از 500 به 1000 فوت و سفر با سرعت تا 450 مایل در ساعت. کل اسکادران شرکت است که نادر برای تیم کالدول گفت.

ساکنان در سراسر دره لاس وگاس باید قادر به تماشای هوایی نشان می دهد از خانه های خود را در حالی که نگه داشتن فاصله فیزیکی دستورالعمل در ذهن است. نیروی هوایی مردم به سفر به نقاط دیدنی و یا در گروه جمع آوری به تماشای.

کالدول گفت که این تظاهرات نیز به معنای جشن همه کارگران خط مقدم و همچنین “تعیین که ما به عنوان آمریکایی ها است.”

“ما امیدواریم که که هر کس لذت می برد روگذر و با استفاده از آن به عنوان محوری برای تماس با ما به ادامه و متوجه است که ما در نهایت از این طریق دریافت کنید,” او گفت:.

تماس با Briana اریکسون در [email protected] یا 702-387-5244. Follow @ByBrianaE در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>