هر چند دشوار trek Toroweap خوبی به ارزش تلاش

اگر شما تا به سفر طولانی و دور کمر-جاده های کشور, شما پاداش در پایان دور از این درایو با یکی از خیره کننده ترین نمایش ها در غرب است. این است Toroweap همچنین به عنوان شناخته شده Tuweep که در آن شما می تواند ایستادن به طور مستقیم بر روی لبه از گراند کانیون و دیدن تمام راه را به پایین به رودخانه ای که حک شده آن 3000 فوت زیر. شما می توانید ببینید شرق و غرب بالادست و پایین و شما حتی ممکن است این مشخصات فوق العاده همه را به خودتان. به تنهایی و یا با یک دوست آن است که نظر شما به زودی فراموش نخواهد کرد.

این سایت در پایان افراطی غرب از شمال لبه گراند کانیون, پارک ملی در ایالت آریزونا ، آن را یک سفر تفریحی برای همه به عنوان سریعترین و جالب ترین مسیرهای شامل 90 مایل رانندگی خارج از سنت جورج یوتا است. بسیاری از این جاده ها شن یا washboard با گذشته چند مایل بیش ناهموار و ماسه سنگ است که باعث می شود خشن و آهسته تقلا کردن. لبه واقع در ارتفاع حدود 4,600 پا نیست جای خود را به بچه های کوچک هر کسی لرزان روی پای خود و یا کسانی که ترس از ارتفاع, برای هیچ guardrails یا اقدامات ایمنی. و بله, مردم کاهش یافته و درگذشت.

جاده-سفر بخش یکی از علاقه به عنوان آن می رود توسط Mt. ترومبول (Bundyville) یک اتاق مدرسه که در آن شما می توانید بروید داخل و زیرچشمی نگاه کردن در اطراف. پس از Mt. ترومبول منطقه خود و بالاترین ارتفاع جاده, سفر, شما می توانید یک طرف کوتاه سفر از چند مایل به اوج خود رسید در یک پیاده روی حدود 1½ سفر رفت و برگشت مایل به دیدن Nampaweap سنگ نقش سایت. یکی از بهترین سایت های هنر سنگ در آریزونا نوار, این سایت دارای هزاران نقشه از کهنه Anasazi و Paiute هنر سنت.

در Toroweap دیدگاه بسیاری از بازدید کنندگان در پیاده روی 50 متری و یا پس از منطقه پارکینگ به طور مستقیم به لبه. وجود دارد شما می توانید نگاه کردن در رودخانه است. بسیاری از زمان, شما قادر خواهید بود برای دیدن برخی از رفتس که شبیه نقطه های کوچک. دوربین شکاری هستند به خوبی به ارزش آوردن. برای دیدگاه های مختلف راه رفتن به سمت راست خود را برای حدود پنج دقیقه به پایان صخره. وجود دارد شما می توانید نگاه پایین به آبشار گدازه یکی از دره عمیق و باریک سخت ترین رپیدز رودخانه rafters.

واقعا پرماجرا و پر انرژی گاهی اوقات پیاده روی به آبشار گدازه اما از تجربه شخصی من می توانم به شما بگویم که این یکی از سخت بازحمت حرکت کردن. آن را شامل پیاده روی پایین تپه شیب دار از scree و تخته سنگ را از طریق یک مسیر مشخص شده تنها توسط کنز. این یکی از پرطرفدارترین مسیرهای به دره عمیق و باریک به طور کامل و بدون سایه است. و این هم یکی از شدیدترین; مسیر است که تنها در حدود سه مایل دور سفر اما از دست دادن ارتفاع پایین به رودخانه حدود 2500 پا پس از آن شروع می شود در زیر Toroweap چشم پوشی برخی از مایل دورتر.

Towoweap ممکن است دور افتاده ترین جای شما همیشه در حال رانندگی به, اما آن را تا به شما که آیا تجربه زندگی خود را تغییر و یا احتمالا آن به پایان می رسد. شما باید آماده سازی خوبی برای این سفر است. وسیله نقلیه خود را باید بالا-ترخیص کالا از گمرک و مجهز به واقعی کردن لاستیک جاده, دو, خوب, اندازه, قطعات یدکی و ابزار به آنها را تغییر دهید. پارک سرویس گزارش می دهد که 25 درصد از بازدید کنندگان حداقل یک پنچر که من تجربه دست اول.

در این سفر شما عمل ممکن وسیله نقلیه خود را خیلی بیشتر از حد معمول در درایو چهار چرخ یا چرخ دنده های پایین تا مسافت پیموده شده گاز ممکن است کمتر از حد نرمال; فکر می کنم در مورد حمل اضافی بنزین است. وجود دارد هیچ خدمات و یدک کردن نوار آریزونا می تواند هزینه $1000 به $2,000. و حتی خواستار یدک می تواند دشوار است; تلفن همراه کار نمی کنند و در امتداد این جاده و من را دیده اند زمانی که من تنها بازدید کنندگان برای چند روز در یک ردیف. بنابراین آوردن آب بیشتر از شما فکر می کنم شما احتمالا می تواند نیاز و همچنین مقدار زیادی از مواد غذایی و لباس گرم به اندازه کافی برای یک غیر منتظره یک شبه. آگاه باشید که این جاده از عبور از کوه. ترومبول منطقه در حدود 6,500 پا است که می تواند برف حتی در زمستان.

وجود دارد و نه خوب سایت های کمپینگ در دسترس در نزدیکی چشم پوشی کامل با آتش حلقه جداول پیک نیک و یک گودال ، این سایت در دسترس هستند در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده به جز یک گروه سایت است که توسط رزرو فقط از طریق ایمیل درخواست. برای اطلاعات بیشتر nps.gov/grca/planyourvisit/tuweep/.

دبورا دیوار نویسنده “بزرگ افزایش یک Cerca راهنمای کشور” و “کمپ لاس وگاس: پیاده روی در جنوب غربی ایالت” منتشر شده توسط استفن را فشار دهید. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im