این هفته 5 بهترین شرط بندی برای مواد غذایی و نوشیدنی در لاس وگاس

تاکو شنبه

گیلی را, سالن, سالن رقص و نوار-B-Que در جزیره گنج در حال حاضر ارائه یک تاکو شنبه معامله در هر هفته: آشپز را انتخاب tacos با برنج و لوبیا برای $15. گیلی را نیز محصول فوق العاده نوشیدنی از جمله 6 دلار پیش نویس آبجو تا 10 p. m. و خط, رقص, در 7 p. m.

گوزن جهش شام

مورتون را Steakhouse, 400 E. فلامینگو جاده و گوزن جهش زیرزمینهای شراب میزبان “طعم دو افسانه” شراب شام در 6:30 p. m. روز شنبه. چهار دوره شام با یک غذای اصلی از porcini مالیده فیله مینیون با قارچ های وحشی و بو موسیر کره 135 دلار در mortons.com.

ناهار خوری برای زندگی

رنگین کمان طلایی و بلا اغذیه فروشی و مشروب فروشی در صحرا خواهد همکاری در “ناهار خوری برای زندگی” از 5 تا 10 p. m. روز شنبه. بخشی از درآمد حاصل خواهد شد به نفع طلایی رنگین کمان فراهم می کند که خدمات و کمک مالی به مردم در جنوب نوادا که مبتلا به HIV/AIDS. رزرو مورد نیاز; به saharalasvegas.com.

تقطیر شراب شام

تقطیر خواهد شد میزبان خود را برای اولین بار شراب شام با J. لهر تاکستان در روز پنج شنبه در محل در 6945 S. رنگین کمان بلوار. پنج دوره شام $59.95 و شامل ظروف مانند پان خشکیده حلزون اسکالوپ و اردک بو داده, coq, au, vin. بلیط های در دسترس هستند در تقطیر و درمان آن مکان است.

ماهی Frydays

Bonefish کوره که دارای مکان در میدان شهر و در 8701 W. چارلستون Blvd. ارائه شده است ماهی گیر گرفتن برای $18.90 در روزهای جمعه در طول روزه. این تمپورا-سبک cod و میگو با hush puppies, سیب زمینی سرخ کرده و کول سالاد کلم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im