این ضربه محکم و ناگهانی فیلتر به شما هشدار زمانی که شما صورت خود را لمس است که در همه زمان ها

قبل از coronavirus بحران هنوز بسیاری از مردم فکر کردن در مورد چگونه اغلب آنها را لمس خود چهره–اما در مبارزه برای حفظ و گسترش این ویروس را تحت کنترل ما همه آگاه چگونه اغلب ما انجام دهد.

آیا به facepalm مالش چشم ما و یا بقیه ما خسته چانه پس از یک روز طولانی خیره در یک لپ تاپ معلوم می شود که همه ما در آن است و آن بسیار سخت به متوقف شود.

اما به لطف بلژیک, سازمان خلاق, خوشبختی, شما می توانید دانلود جدید چت فیلتر که به شما هشدار هر زمان که شما صورت خود را لمس–که آنها روی چیزی حساب کردن است که به طور متوسط 23 بار یک ساعت.

آژانس ایجاد کرده است “Facetouchers” برای فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر (IFRC). در دسترس از طریق ضربه محکم و ناگهانی با دوربین هدف آن بالا بردن آگاهی از این واقعیت است که فرد به طور متوسط لمس صورت خود را یک بار در هر 2.6 دقیقه و به موقع رفتار را تغییر دهید.

فیلتر که با این نسخهها کار در زوم, Google Hangouts, اسکایپ و گوگل ملاقات را بی درنگ شما هر بار لمس صورت خود را با پاپ تا پیام های خواندن: “من لمس صورت من” “اینجا” “اوه دوباره” “باید. توقف. لمس کردن.” و “لطفا من را متوقف کند.”

“دست زدن به صورت خود را نمی, یک رمان بهداشت هشدار. اما آن را صادر شده و به عنوان با صدای بلند به عنوان “ماندن در خانه’ ‘نگه داشتن فاصله خود را’ و ‘شستن دست های خود را,'” آژانس گفت.

اعتبار:

آژانس: شادی یک FCB داد
مشتری: Melis Figanmese و نیکولا Lyndsay جونز در IFRC
حساب کارگردان: Pascal Kemajou
رئیس Creative Officer: جفری Hantson
مدیر اجرایی خلاق: Katrien Bottez
محتوای خلاق کارگردان: Kenny Vermeulen
مفهوم ارائه دهندگان: Roxane اشنایدر پیتر Claeys
حرکت: Remke فابر
تولید دیجیتال: سعادت تعاملی
دیجیتال PM: کریس ون Wallendael
رئیس فناوری: توماس معدن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im