این نقشه به شما می گوید چه مقیاس تولید فیلم است که ممکن است در هر کشور

با وجود coronavirus قرنطینه اقدامات ساخت در مقیاس کامل تصویری شاخه غیر ممکن است در بسیاری از مکان حداقل نوعی تولید است که هنوز هم ممکن است.

که با توجه به نقشه جهان از بازاریابی خلاق پلت فرم Genero که آهنگ وضعیت تولید بالقوه با توجه به شدت عفونت و نرخ مستند سیاست در هر کشور است. این سطح از محدوده “پس از تولید محصول استودیو شاخه های” مانند انیمیشن, ویرایش و واقعیت افزوده برای “full-scale محصولات ممکن است” دومی که فقط درست از تایوان در حال حاضر.

این وضعیت هستند و بر اساس داده های جمع آوری شده از سازندگان با استفاده از Genero پلت فرم و با تایید گزارش های رسانه ها و حساب های از اقدامات انجام شده در هر کشور است.

این شرکت اشاره می کند که سبکتر مقررات در مکان هایی از جمله یونان هلند و پرتغال اجازه می دهد برای تنظیم با خدمه و برخی از استعداد در حالی که زنده تولید و شاخه های با استعداد در محل ممکن است در بازار از جمله کانادا چین و استرالیا است.

Genero از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت میک Entwisle گفت: این پروژه با الهام از نگرانی های این شرکت به شنیدن از مشتریان خود را در مورد چگونه برای ادامه تولید محتوا در میان قرنطینه.

“مشتریان ما بودند های خود را نگرانی و عدم اطمینان در مورد نحوه محوری برنامه های بازاریابی خود را و ادامه تولید محتوا در طول همه گیر” Entwisle گفت: در یک ایمیل. “آنها می خواستند به درک طیف گسترده ای از گزینه های در مقیاس جهانی, به طوری که آنها می تواند تحصیل کرده و آگاه و ایمن تصمیم گیری در مورد تولید.”

Entwisle گفت: Genero در حال حاضر مشغول به کار شده است بخش خصوصی با مارک های از جمله HP, Facebook بی سی و جهانی موسیقی با خیال راحت به حرکت تولید در محیط های داده شده. “ما مخاطبان است که هر نام تجاری, آژانس از انتشار یا هنرمند موسیقی به دنبال ادامه به ایجاد محتوای بصری در طول این زمان” Entwisle گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>