این ایستگاه رادیویی امید به گروههای متال به عنوان محبوب تی شرت خود را

اول, اجازه دهید روشن است: پوشیدن آنچه شما می خواهید. مد شخصی خود را انتخاب نباید دوم حدس توسط دیگران و تنها تشکرها در اطراف سوال که آیا شما به دست آورده اید حق پوشیدن Silver Surfer پیراهن و یا هر چیز دیگری.

گفت: قطعا آن را هرگز لطمه می زند به درک چارچوب آنچه که شما در حال پوشیدن از جمله هنگامی که شما در پیدا کردن قطعه ای از یکپارچهسازی با سیستمعامل فرهنگ پاپ که مسابقات خود را شخصی زیبایی. شاید شما با پوشیدن آن جالب اینجاست که کاملا خوب اما گام اول در تصمیم گیری اگر شما مد پیام جالب است دانستن اینکه آیا شما در واقع مانند آن است.

به این منظور بلژیک ایستگاه رادیویی استودیو شهر بروکسل خود را در یک ماموریت به اثرگذارندهها و طرفداران مد گوش دادن به گروه های هوی متال, که, در, پیراهن تبدیل شده اند به طور فزاینده ای محبوب در میان Instagram VIP جمعیت.

“از آن زمان به گوش دادن به تی شرت” یک کمی snarky کمپین از آژانس جهش به ترویج استودیو شهر بروکسل سالانه فلزی ویژه بلندترین لیست. تبلیغات و ویدئو دیجیتال برای مبارزات انتخاباتی با استفاده از تصاویر واقعی اثرگذارندهها و ستاره ها با پوشیدن متال پیراهن.

تیم خلاق و اذعان دارد که هر فرد اتصال به فلز متفاوت است و برخی از مشخصات بالا مد آیکون (یا کسانی که به دنبال کمد لباس خود را منجر شود) احتمالا طرفداران این باند. اما اگر نه, استودیو شهر بروکسل ارائه آن بلندترین لیست به عنوان یک منبع خوب برای پیدا کردن که آیا شما عاشق صدا تا آنجا که زیبایی شناسی.

این کمپین همچنین برجسته مداوم شکاف بین برخی از گروهها که پیراهن دیده می شود جریان اصلی محبوبیت در حالی که موسیقی خود را در تو رفتگی در دیوار باقی مانده است. برای مثال یکی از تبلیغات با استفاده از یک شات از Kendall Jenner پوشیدن یک قاتل پیراهن—یک پست برخی از تفسیر به عنوان یک پاسخ به قاتل گری هولت پوشیدن “Kill the Kardashians” پیراهن روی صحنه است.

این کمپین همچنین شامل یک شات از جاستین بیبر که اغلب شرکت تصمیم گرفتند فلزی زیبایی حتی استخدام یک نوع احترام ترین طراحان برای ایجاد خود 2016 تور آرم.

“ما در واقع امیدوار است که مردم مانند Kendall Jenner به فلز شانس و پیدا کردن چیزی که در مورد آن” جهش copywriter اولاف Meuleman گفت Adweek. “برخی از این اثرگذارندهها با گروه پیراهن حتی علنا اعتراف است که آنها نمی دانند که هر آهنگ از پیراهن آنها با پوشیدن. اما آنها در حال حاضر ساخته شده و اولین تماس را با نشان دادن علاقه به زیبایی از نوع, در حال حاضر بخشی که در آن آنها را کشف موسیقی می توانید دنبال کنید.”

Meuleman گفت: نقطه ای از کمپین نه به مسخره و غیر طرفداران که سایش فلز پیراهن بلکه به آنها را تشویق به “را واقعی موسیقی یک فرصت است.”

آژانس گفت که همه تصاویر مورد استفاده در پرداخت رسانه ای برای مبارزات انتخاباتی پاک شد و دارای مجوز.

اعتبار:
مشتری: استودیو شهر بروکسل
کمپین: زمان برای گوش دادن به T-پیراهن
آژانس: جهش, بلژیک
مدیر خلاق: Odin Saillé
هنر کارگردان: Johan Van Oeckel
Copywriter: اولاف Meuleman
حساب: سوفی M’Sallem

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>