این PSA در مورد اجتماعی فاصله موثر ترین تا کنون

وجود دارد راه های بسیاری برای تجسم یک بیماری همه گیر جهانی از نقشه حرارت به همه جا خط نمودار است که همراه با تماس “صاف منحنی” با محدود کردن گسترش COVID-19.

اما اوهایو وزارت بهداشت و دیتون آژانس, هنر واقعی پیدا کرده اند آنچه فقط ممکن است موثر ترین راه برای نشان دادن خطر زمانی که مردم همچنان به خوشه با هم در میان شیوع بسیار مسری coronavirus.

“فضا باعث می شود ما امن تر” منتشر شد در سراسر سلامت اداره اجتماعی و کانال های پنج شنبه و تکثير امروز توسط فرماندار مایک DeWine در حساب خود را با استفاده از یک دقت مونتاژ مجموعه از تله موش ها و پینگ پنگ توپ برای نشان دادن چگونه یک جامعه می توان به سرعت ویران واکنش زنجیره ای از ظهور ویروس.

اندی نیک, ویدئو, برتری تیم در هنر واقعی به اشتراک گذاشته جزئیات بیشتر در مورد این پروژه در توییتر. در پشت صحنه فیلم, او نشان می دهد که چگونه عکس باز, در زمان هشت ساعت به راه اندازی—اما خوشبختانه به ارزش تمام تلاش.

در پاسخ به برخی از سوالات در این ویدئو بسیاری از بینندگان بیش از 24 ساعت گذشته, نیک همچنین گفت که آن را از طریق انجام عملی اثرات. در ابتدا آن را یک عامل هزینه و زمانی هر چند ایجاد آن را با دست نیز به این پروژه باور است که CGI ممکن است detracted از.

مشابه بصری استفاده شده است قبل از اینکه به طور معمول برای نشان دادن واکنش های زنجیره ای. اعتقاد بر این است که برای اولین بار استفاده شده است در دیزنی 1957 “ما دوست اتم” قسمت نشان می دهد والت دیزنی دنیای شگفت انگیز از رنگ.

تقریبا یک دهه پیش به عنوان بخشی از دانشگاه هاروارد علوم طبیعی سخنرانی تظاهرات سری یک تیم مورد استفاده پینگ پنگ توپ و تله موش برای کمک به تجسم یک واکنش شکافت هسته ای:

“اگر تا به حال شما غبطه می خوردند کسانی که شجاعانه بمب اختیار بچه ها در اینجا راه اندازی خود را به آزمون عصب” هاروارد تیم گفت: در توصیف پروژه خود را. شما می توانید یک حساب دقیق از چگونه آنها ساخته شده است این پروژه اینجا.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>