این Pop-Up در نیویورک خرید تلفن همراه برای ارسال به افغانستان

شما شنیده ام از فروشگاه که فروش گوشی های, اما چگونه در مورد یک فروشگاه وجود دارد که برای تنها هدف از خرید پشت تلفن های همراه و آنها دور دادن به محروم دختران در مکان هایی مانند افغانستان است ؟

که ایده پشت یک تماس خوبیک آجر و ملات pop-up store در نیویورک اجرا می شود که از دوشنبه تا یکشنبه. یک همکاری بین ecoATM دیجیتال و آموزش و پرورش غیر انتفاعی به Rumie ابتکار به جشن آخر این هفته روز بین المللی زنان در این فروشگاه ارائه می دهد نیویورکی یک شانس برای گرفتن برخی از پول نقد برای تلفن های قدیمی در حالی که انجام برخی از خوب است.

Rumie و ecoATM به اشتراک گذاشته شده عکس های منحصر به فرد از فروشگاه با Adweek قبل از روز جمعه باز است.

به طور معمول ecoATM با استفاده از آن 4,300 کیوسک های سراسر کشور (به علاوه 54 در اروپا) به ارز استفاده می شود و یا ناخواسته در تلفن های همراه و تبلت ها و پخش کننده های MP3 برای پول نقد فوری. این نام تجاری برای اولین بار روز جهانی مبارزه با غیر انتفاعی شریک است.

آمریکا به طور متوسط شش بیکار دستگاه های نشسته در اطراف خانه خود را” گفت: Yanyan جی, CMO از ecoATM. “بنابراین با یک تماس خوب ما با هدف الهام بخش ملت به زیر و رو کردن در اعماق خود را زیر شلواری, حفاری از گوشی های قدیمی و تجارت آنها را در جهان اولین تلفن همراه معکوس فروشگاه.”

اکثر کسانی که گوشی را به دختران در افغانستان که در آن 2.2 میلیون زن کودکان کار به مدرسه برود. Rumie آثار به عرضه برخی از این کودکان با تبلت و گوشی های لود شده با آفلاین مواد آموزشی است که نیازی به Wi-Fi از طریق آن eponymous برنامه.

Rumie بنیانگذار طارق فانتزی توضیح داد که ترکیبی از مضر هنجارهای جنسیتی و عدم امکانات و کمبود معلمان آموزش دیده به شمار قابل توجهی از موانع به افغانستان آموزش و پرورش است.

“گوشی های هوشمند یکی از راه های افزایش فرصت های خود را با باز کردن زنان جوان به صدها رایگان منابع یادگیری در کف دست خود را” خیال ” گفت. “متاسفانه دسترسی به گوشی های هوشمند را می توان روی حیله و تزویر.”

قبلی Rumie توسعه مبارزات قرار داده اند دیجیتال کلاس درس مواد در دست کودک سابق سربازان در لیبریا و کودکان مبتلا به سوریه پناهنده بحران است. این شرکت همچنین میزبان LearnCloud یک منبع باز سیستم است که اجازه می دهد تا کاربران را به سرعت و ها رایگان دیجیتال برنامه های آموزش و پرورش برای پر کردن شکاف ها در مناطق موضوع مانند بومی زبان.

افرادی که در سفر نیویورک فروشگاه این آخر هفته برخورد خواهد شد محتوای این برنامه شامل جوان افغان که به اشتراک گذاری داستان های خود را از اینکه مجبور به فرار به شهرهای بزرگ و پرجمعیت کلاس های درس. “از طریق دسترسی به Rumie برنامه” فانتزی گفت. “آنها در حال حاضر صحبت از تبدیل شدن به پزشکان و وکلا و روزنامه نگاران و دریافت آموزش و پرورش است که آنها قبلا هرگز تلقی می شود ممکن است.”

در حالی که ecoATM امید به باز شبیه pop-up فروشگاه ها در سراسر کشور برای جمع آوری الکترونیک استفاده می شود برای سازمان های غیر انتفاعی نیویورک فروشگاه مستقل پروژه در حال حاضر. اما جی تشویق مردم در خارج از شهر برای شرکت با اهدای به طور مستقیم به Rumie به ارائه مواد به کودکان و معلمان در سراسر جهان است.

در علاوه بر این به غیر انتفاعی و مشارکت الکترونیکی شرکت بازیافت ساخته شده است که محیط زیست یک کلید تابع آن تجاری و کمک به جلوگیری از رشد جزر و مد از زباله های الکترونیکی می فرستد که فلزات سنگین و مواد شیمیایی سمی به محل های دفن زباله که مردم پرتاب پیر الکترونیک در زباله. با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست ایالات متحده مصرف کنندگان و کسب و کار انداخت 2.7 میلیون تن از تلویزیون, کامپیوتر, تلفن های همراه و سخت کپی لوازم جانبی (شامل پرینتر اسکنر فکس) در سطل زباله در سال 2009. و تنها در حدود 25 درصد از این افراد جمع آوری شده برای بازیافت.

EcoATM را معکوس تلفن همراه فروشگاه باز می شود در روز جمعه در ساعت 10 صبح در 347 بروم سنت در نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de