این دفتر برای اجاره, راه اندازی, برگزار Hackathon به اشفتگی فکری موقتی راه برای بازگشت به کار با خیال راحت

همانطور که شرکت ها شروع به در نظر گرفتن چگونه با خیال راحت به انتقال کارکنان به محل کار یک استارتاپ است که تبدیل به طوفان مغزی به یک رقابت است.

تجاری املاک و مستغلات راه اندازی SquareFoot است که در میان یک هکاتون از انواع که در آن کارکنان به دو گروه تقسیم به تولید ایده پرداختن به چالش های مختلف از توقف تدریجی کارکنان به دفتر یک بار آن را امن و قانونی برای انجام این کار است. در علاوه بر این به اجرای ایده های تولید شده برای شرکت خود نیروی کار راه اندازی برنامه ای برای استفاده از آنها به توصیه مشتری کسب و کار.

در میان موضوعات تمرکز بودند چگونه به رفت و آمد با خیال راحت چه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) لازم خواهد بود, چه زمان باید مانند نگاه کنند و چگونه به بهترین اجرای اقدامات است. در حالی که رقابت است که هنوز هم در حال پیشرفت است—طوفان مغزی رخ داده در هفته گذشته و ارائه تقسیم می شوند تا در طول این هفته—SquareFoot از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Jonathan Wasserstrum گفت: آن را در حال حاضر به همراه داشت برخی از ایده های جذاب مانند امکان بیشتر استفاده مشترک از ماشین از مناطق بیشتر از نیویورک شهرستان, دفتر, ظرفیت کلاه در کنفرانس اتاق ها و چرخش برنامه به نگه داشتن مردم از عبور از یک دیگر در راه پله.

“من کمی مغرضانه اما این واقعا قابل توجه برای دیدن عمق است که مردم به این مسائل” Wasserstrum گفت. “از آنجا که آن را خیلی بیشتر از اگر من فقط می خواهم, ‘OK بیایید صرف 15 دقیقه تفکر از طریق مسائل است.’ آنچه ما خواهد شد و ما قادر به آمده تا با بدیهی است که تقریبا به خوبی به عنوان زمانی که شما مردم صرف پنج ساعت در آن است.”

Wasserstrum گفت: یکی دیگر از هدف از ورزش برای تشویق بیشتر صلیب-دپارتمان همکاری. الهام دیگری بود شبیه “هکاتون” این شرکت در حال اجرا بر روی یک مقیاس کوچکتر قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که SquareFoot خود را گسترش دهد کارکنان توانایی برای کار از خانه اگر آنها را انتخاب کنید Wasserstrum هنوز هم آن را می بیند به عنوان کمتر مطلوب از فیزیکی محل کار. او برنامه ریزی برای میزبان یکی دیگر از hackathon در برخی از نقطه در آینده به اشفتگی فکری موقتی ایده برای دفتر چه آینده ممکن است مانند نگاه در دراز مدت.

“ما دیده ایم که کار از راه دور کار می کند به خوبی به اندازه کافی فکر نمی کنم آن را کامل توسط هر کشش و من فکر نمی کنم جهان را به از راه دور” Wasserstrum گفت: “اما به رسمیت شناختن است که وجود خواهد داشت برخی از تغییرات در طول چند سال آینده چه از نگاه آینده مانند پایین خط؟”

در سال 2011 تاسیس SquareFoot هدف این است که به درخواست بیشتر فناوری به تجاری املاک و مستغلات صنعت با ویژگی های بیشتر مانند یک برنامه برای تورهای مجازی و بیشتر انعطاف پذیر غیر متعارف تسهیلات برای شرکت های در حال رشد. آن را اخیرا مطرح شده 16 میلیون دلار در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>