این پلت فرم جدید اجازه می دهد تا خریداران مسیر فروشگاه Reopenings در زمان واقعی

به عنوان مدیر عامل شرکت خرده فروشی تجزیه و تحلیل داده های شرکت Skypad جی Hakami می یابد خود را در تلفن با بسیاری از مارک ها; برچسب بالا مانند Michael Kors و حزب محافظه کار Burch که کالا فروش در فروشگاه های بزرگ از ساحل به ساحل. و طی هشت هفته زمانی که Hakami آنها را در تلفن همه آنها تا به حال همان شکایت—فروش پایین—و همه آنها می خواستند بدانند که همان چیز است: هنگامی که در حال رفتن به فروشگاه بازگشایی?

که سوال های لود شده در حال حاضر. کشور شروع تدریجی بازگشایی اواخر هفته گذشته پس از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) منتشر شد دستورالعمل در امن سرگیری کسب و کار و انتشار این مقاله, همه, اما چهار متحده در برخی از مراحل به آرامی شروع مجدد اقتصادی خود را در موتورهای. اما بازگشایی یک دولت توسط دولت پدیده ای که متفاوت منطقه ای و توسط این نوع از کسب و کار مجاز به باز کردن درهای خود را.

در مجموع پس از آن هیچ کس واقعا نمی داند که تمام آمریکا را در فروشگاه و در نهایت باز به بالا. اما به لطف به این پایگاه داده, Hakami است که به عنوان نزدیک به دانستن به هر کسی. اگر او با گرفتن داده های فروش در آن به معنی فروشگاه باز است. و امروز به عنوان اشاره به خرید جامعه است که مارک miss بنابراین بشدت Hakami است رونمایی یک برنامه است که مصرف کنندگان می توانید استفاده کنید برای پیدا کردن که فروشگاه ها در منطقه خود را تبدیل به چراغ پشت در.

“ما هیجان زده هستیم که در فروشگاه در حال بازگشایی و ما می خواستیم به آن را نشان می دهد” Hakami گفت. “همین دلیل است که ما می خواستم به چیزی به علامت های تجاری است که درخواست شده است ما زمانی که فروشگاه در حال بازگشایی. هیچ کس که اطلاعات [اما] ما می تواند به نمایش گذاشتن اطلاعات است.”

این برنامه به نام باز کنجد در زمان 10 روز به ساخت و ویژگی های یک نقشه از کشور و اجازه می دهد تا کاربر را به جستجو توسط دولت و منطقه (ارقام در دایره زرد نشان می دهد تعداد کل فروشگاه های باز) و همچنین توسط خرده فروش (Nordstrom, ساکس, macy’s). در حال حاضر کاربران ممکن است احساس جریان توسط تعدادی از فروشگاه های باز آنها می توانید پیدا کنید اما Hakami تیم است به روز رسانی نقشه در زمان واقعی و به سرعت از بازگشایی میدارد پلت فرم به زودی—امیدوارم—تبدیل شدن به یک مکان شلوغ است.

a gif of the world

خریداران گیر در خانه برای چند هفته در حال حاضر می توانید پیدا کردن آنچه در فروشگاه های باز در نزدیکی خانه های خود.
باز کنجد

هر چند Hakami گفت: ایجاد این برنامه به عنوان یک اشاره ای به مارک آن را به رایگان در دسترس برای هر کسی که به استفاده از جمله مصرف کنندگان است. و اگر مصرف کنندگان سر به فروشگاه به فروشگاه کمک می کند که مارک های بیش از حد.

در حالی که هر ایالت خود چند حالته بازگشایی طرح خرده فروشان مانند فروشگاه های صورت بیشتر مانع از به سادگی در انتظار یک چراغ سبز از مقامات منطقه ای است. اجتماعی فاصله مقرر تقریبا قطعا محدود کردن تعداد خریداران که می آیند می توانید به فروشگاه و بسیاری از مرسوم مظاهر حذف خواهد شد. بسیاری از خرده فروشان در حال حاضر توقیف اتصالات خود را به اتاق خواسته کارکنان به پوشیدن دستکش و ماسک و مشغول خود را با مطابق با اصول بهداشتی همه چیز را در دید.

این موانع کنار فروشگاه های بزرگ نمی تواند بازگشایی به زودی به اندازه کافی برای تعداد بی شماری از مد و مارک های لوازم جانبی برای آنها خرید و فروش آنلاین شده اند قادر به از دست دادن یک آجر و ملات حضور. با توجه به آخرین آمار و ارقام از سوی وزارت بازرگانی خرده فروشی کاهش یافت 8.7% در ماه مارس. که به اندازه کافی بد بود اما برخی از بخش های خرده فروشی بودند ضربه سخت تر هنوز هم به ویژه فروشگاه (فروش توسط 19.7%) و کالاهای ورزشی (پایین 23.3%). بدترین خاموش شد و فروشندگان پوشاک که مه کسب و کار کاهش عظیم 50.5%.

کمی تعجب می کنم که Hakami مکالمات را با نام تجاری مدیران شده اند و بازده “همه دل تنگی و عذاب” را به عنوان او آن را قرار می دهد.

پرسید: برنامه ای برای باز نگه کنجد و در حال اجرا Hakami گفت: “من می خواهم به آن را به عنوان کوتاه [زمان] به عنوان امکان پذیر است.” پس از همه, به طور کامل بازسازی خرده فروشی چشم انداز رفع نیاز برای آنلاین ردیاب مانند این. “زمانی که فروشگاه ها تمام باز” او گفت: “من خوشحال هستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de