این جدید DIY جریان پلت فرم به ارمغان می آورد LGBTQ برنامه نویسی مستقیم به جامعه

بینش کلیدی:

  • افسونگر قدرت تلویزیون را خالق می گوید وجود دارد از دست رفته خط لوله بین LGBTQ جشنواره های فیلم و جریان قرارداد.

هر سال نزدیک به 20 میلیارد دلار عبور می کند دست در تلویزیون upfronts زمانی که تبلیغ مذاکره اعتبار با شبکه. اگر چه upfronts صرف به پایین است که توسط یک سوم طول pandemic, آن را هنوز هم آنچه را قادر می سازد شبکه برای تامین مالی تولید (در میان سایر هزینه ها) آوردن تازه برنامه نویسی جدید به توده ها. برای دیجیتال جریان این سال صرف است و هنوز مشخص نیست به عنوان IAB را 2020 محتوای دیجیتال NewFronts رویداد به تعویق افتاده است تا اواخر ماه ژوئن است.

اما صرف نظر از پلت فرم این احتمال وجود دارد تعداد کمی از کسانی که دلار را به نشان می دهد مورد ترانس زنان از رنگ و یا عجیب و غریب در مورد کارگران جنسی. که نشان می دهد مانند مطرح می شود یک معامله با یک شبکه مانند FX, این استثنا و نه قاعده. بسیاری از LGBTQ سازندگان آن آشنا هستند احساس قفل شده خارج از صنعت edgiest و معتبر ترین عجیب و غریب فیلم را نشان می دهد و تمایل به اجرا از طریق تجاوز جشنواره و پس از آن ناپدید می شوند بدون همیشه پیدا کردن پخش و یا قرار گرفتن در معرض بزرگ نام جریان معاملات.

فیلمساز هدر ماریا عکس هیچ غریبه ای به های عجیب و غریب در جشنواره فیلم مدار. او فیلم کوتاه آنفولانزا$h (co-produced by مطرح و شفاف مدیر سیلاس Howard) تور جشنواره شروع در سال 2018 غربالگری قبل از مخاطبان که تا حد زیادی می تواند مربوط به این فیلم را تکه تکه باند, پیچ خورده, سکس عجیب و غریب پانک.

به عنوان عکس شروع به کاوش در حال حرکت به اپیزودیک مطالب او خسته از تماشای کیفیت, کوتاه, بنابراین اغلب می میرند پست-جشنواره مرگ است. به جای پرسیدن که چرا این یا آن شگفت انگیز نشان می دهد هرگز توسط یک جریان پلت فرم عکس تصمیم به شیر به او DIY پانک پس زمینه و به سادگی شروع یک جریان سایت خود را. با پول کم و بدون تبلیغ آنچه, جدید پلت فرم آنلاین به صورت مستقل LGBTQ, محتوا, افسونگر, قدرت تلویزیون, راه اندازی در روز یکشنبه— رایگان برای بینندگان در همه جا.

“در واقع تنها راه برای دیدن این کار این است که برای رفتن به یک فیلم در جشنواره است. و اگر شما کسی که می رود به جشنواره های فیلم و سپس شما را به دیدن این کار” گفت عکس. “در واقع وجود دارد بسیاری از نمایندگی های خارج وجود دارد وجود دارد. مخاطبان هر چند لازم نیست که دسترسی به آن است.”

A woman with blue streaks in her hair stands in front of white shower tiles, wearing brightly colored makeup and a Keith Haring-inspired pop art outfit with matching gloves.

هدر ماریا عکس
افسونگر قدرت Productions

این نیست که هالیوود علاقه مند نیست و در LGBTQ داستان گفت عکس—به دور از آن. اما در بین این جشنواره و قرارداد با Netflix و Hulu و آمازون وجود دارد یک خط لوله از دست رفته است. عکس امیدوار است که جدید streamer افسونگر قدرت تلویزیون (FPTV برای کوتاه) کمک خواهد کرد که در خدمت به عنوان یک سنگ پله به ارمغان می آورد که گسترده تر از قرار گرفتن در معرض عجیب و غریب در جشنواره فیلم faves.

“در حاشیه داستان/شخصیت ها را دریافت کرده اند سطح جدیدی از توجه شده است وجود دارد و بی سابقه ای به سر و صدا برای ترانس و عجیب و غریب بازیگران. اما هالیوود کنجکاوی تضمین نمی کند که داستان ما خواهد بود گفت: با احترام و دقت و یا مراقبت” گفت عکس. “ضروری است که ما خودمان را کنترل روایات به دست آوردن دسترسی به منابع لازم به گفتن داستان ما و گسترش در حال حاضر سیستم عامل های موجود برای رسیدن به عجیب و غریب مخاطبان و فراتر از آن.”

افسونگر قدرت تلویزیون اولیه صف فقط هفت برنامه—به بازار عرضه شده به عنوان ‘Queerantine’چشمگیر است به صورت کاملا bootstrapped پروژه که در دسترس رایگان به بینندگان است. در میان جریان های وب سری گزینه های رحمت, معشوقه, مارگارت چو-تولید خلبان در مورد چینی-آمریکایی خواهری که ستاره خشخاش لیو ان بی سی Sunnyside. یکی دیگر از اپیزودیک لذت Femme ملکه تواریخ یک رابطه جنسی در شهرمانند نگاهی بر زندگی چهار, سیاه, ترانس زندگی زنان و دوستیابی در دیترویت پشتیبانی شده توسط این موسسه ساندنس.

کوتاه مستند و حتی هنر, فیلم های در حال جریان در FPTV بیش از حد از یک نسخه کوتاه از آینده doc در مورد زندگی trans عمل کردن فعال کانی نورمن به هنرمند دوریان چوب “همهجانبه تب رویا که جشن زیبایی عجیب و غریب قهوه ای نفس اماره بدن مثبت و فردیت.” در حال حاضر FPTV کاملا بومی به وب سایت خود را; آن را در دسترس بر روی دستگاه های مانند تلویزیون اپل یا Roku.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im