این موزیک ویدیو به یاد بچه که چک کردن در در دوستان است مهم تر از همیشه

کلید بینش:

  • هر دو پیام و تبلیغ و تولید آن تا به حال به محوری که همه گیر رسید.

به عنوان اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات در ادامه پس فراموش, تنهایی, اضطراب, افسردگی, و یک میزبان از دیگر گونه های در سلامت روان است که می تواند آن را دشوار برای دریافت از طریق روز.

با توجه ممکن است سلامت روان آگاهی, آگهی شورای گرفتن این فرصت را به یاد افراد جوان که چک کردن در در دوستان و عزیزان است مهم تر از همیشه حتی اگر گرفتن گفتگو آغاز شده است کمی بی دست و پا.

ایجاد pro bono توسط Droga5 یک خوش بین موزیک ویدیو های رپ Akinyemi خواستار نوجوانان به درخواست دوستان چگونه آنها انجام می دهند در حال حاضر و در صورتی که نیاز به صحبت با کسی. همچنین ویژگی های ظاهر از مشاهیر از جمله خواننده Meghan Trainor, Infinite ستاره ادیسون Rae و YouTuber مولی برک.

PSA را تشویق به دریافت خلاق اگر آنها مشکل لحاف موضوع بهداشت روان. به این منظور این سازمان مشغول به کار با 36 هنرمندان برای ایجاد بیش از 70 پوستر و تصاویر Gif برای Giphy که در خدمت به عنوان “شروع گفتگو.”

تلاش است با همکاری بنیاد آمریکایی برای پیشگیری از خودکشی و Jed بنیاد که با این نسخهها کار برای افزایش بهداشت روانی و پیشگیری از خودکشی در میان بزرگسالان جوان است.

“برای بسیاری از افراد جوان در حال مبارزه با مسائل بهداشت روانی ترس و چالش های ناشی از Covid-19 باید تقویت آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق” گفت: هایدی آرتور رئیس کمپین توسعه افسر در تبلیغ شورای, در بیانیه ای. “جدید و خلاق و پر انرژی و مثبت ارائه خواهد شد مخاطبان ما با حمایت و آنها را به دسترسی به نکات و منابع در این خصوص در زمان دشوار است.”

مبارزات انتخاباتی, آخرین تکرار از “تصرف بی دست و پا” یک کمپین Droga5 عرضه برای تبلیغ شورای اسلامی در سال 2018 است که با تمرکز بر استقبال به جای shying جایزه از این لحظات ناراحت کننده است که می تواند بوجود می آیند که تلاش برای یک گفتگوی جدی با یک دوست در مورد سلامت روان خود را.

با توجه به Mietta مك فارلين ارشد copywriter در Droga5 که مشغول به کار در جدید PSA آژانس تا به حال به ایجاد برخی از تغییرات پس از بحران آمار و همه شروع به کار از خانه.

“ما قطعا تا به حال به محوری از نظر ما چگونه با نزدیک شدن تولید” او گفت:. “در اصل ما قرار بود که به طور کامل زندگی می کنند-اقدام شوت و بدیهی است که امکان پذیر نیست. بنابراین به جای ما آمد و در آن را در راه های مختلف. ما فقط تغییر راه که ما آن را به زندگی است.”

پیام هم تا به حال به محوری. لوقا برگ چغندر مدیر ارشد هنر در Droga5 گفت: این سازمان مجبور به ارزیابی مجدد چه PSA شد درخواست از مردم از فرد مکالمات در حال حاضر محدود شده است که توضیح می دهد که چرا بسیاری از آهنگ از آلبوم تمرکز مجازی تعاملات.

Chard گفت: کمپین مدیر Kristian Mercado Figueroa, کمک جلو و با هم یک گروه از انیماتورها و تصویرگران را تبلیغ به زندگی پس از زندگی شاخه لغو شد.

“حتی قبل از رفتن به قرنطینه این رویکرد بود برای نشان دادن تمام این متفاوت, متنوع, راه های رسیدن و درخواست بنابراین ما واقعا هیجان زده در مورد این فرصت را به نشان می دهد طیف گسترده ای از انیمیشن ها و تصاویر,” او گفت:.

کمپین حمایت با اهدا رسانه ها از Google, YouTube, Instagram, Infinite, وبلاگ Tumblr و ضربه محکم و ناگهانی, Inc. رسانه ها آژانس ابتکار ارائه نرم افزار رایگان پشتیبانی توسط تامین امنیت سرمایه گذاری با بیلبورد, پیچیده, Spotify, Tastemade, Uproxx, و بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net