این مک دونالد آگهی Unskippable اما شما درک چرا

داشتن سرگرم کننده با skippable (یا unskippable) جنبه تبلیغ یک سال تاکتیک در جهان از تبلیغات تصویری, اما آن را یک حیله است که هنوز هم به ارزش مکث به درک زمانی که به خوبی انجام می شود.

Geico, البته, مجموعه نوار با آن “Unskippable” مبارزات انتخاباتی در سال 2015 که کشیده کردن به ظاهر غیر ممکن است feat ایجاد یک preroll آگهی است که رفتن را به نفع خود Cannes Lions فیلم جایزه بزرگ. Ikea همچنین سعی counterintuitively برای متقاعد کردن بیننده به skip ads by ساخت آنها bizarrely خسته کننده است.

جدیدترین مطلب در این مسلما تو رفتگی در دیوار آگهی نوع از مک دونالد در روسیه است که در حال اجرا یک unskippable preroll نقطه در هفته های اخیر. نقطه ساده است اما به خوبی ایفا فرض:

ساخته شده توسط Leo Burnett مسکو همان ذهن خلاق آورده است که ما در سال گذشته را بی اهمیت پیگیری هتل, نقطه, نوع آگهی مفهوم است که به نظر می رسد بسیار واضح شما می خواهم فکر می کنم یک هزار برندها خواهد بود در حال اجرا چیزی شبیه به آن. و شاید برخی از اند اما این اولین بار است که ما دیده ایم یک آگهی استفاده از 20 ثانیه از unskippable preroll به نمایندگی از 20 ثانیه توصیه می شود برای شستن دست مناسب.

راه اندازی شد برای بینندگان در مارس 23, تبلیغ مشاهده شده است بیش از 120 میلیون بار با توجه به آژانس.

چند دیگر دست شستن پروژه توجه بودند و ویزای سری از نشاط اعلانات آگاهی عامه درمورد با ورزشکاران المپیک تمرین خوب پاکیزگی در حالی که محدود در صفحه اصلی همراه با 72andSunny مجموعه ای از پوستر های نوشته را که 20 ثانیه به عنوان خوانده شده همراه با

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک داستان کلیدی توسط ثبت نام برای ما چیزهایی اول اول, خبرنامه و در نظر گرفتن به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از Adweek روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>