‘این است که جنگ’: دکتر التماس امن با استفاده از پارچه ماسک

حدود 100 بار در روز دکتر کریستوفر Voscopoulos قرار می دهد و طول می کشد خاموش خود N95 ماسک در حالی که در COVID-19 بخش و در جنوب تپه های بیمارستان و مرکز پزشکی.

این همه پوشیدن و doffing همراه با نظارت واحد مراقبت های ویژه که درمان به بیمارستان اکثر بیماران به طور جدی بیمار را به او اقتدار در ماسک و انجام ندهید در زمانی که مقامات بهداشتی توصیه که پوشیدن پارچه ماسک برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

روز دوشنبه بعد از ظهر او ارائه برخی از راهنمایی برای عموم در چرا و چگونه به یک ماسک از جمله چگونه با خیال راحت به یکی کردن.

بسیاری از حامل هیچ علائم

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و اصرار به پوشیدن پارچه ماسک با استناد به شواهد است که می تواند مردم را به این ویروس بدون دانستن آن. آنها ممکن است هرگز نشانه توسعه است اما هنوز هم می تواند در انتقال این ویروس به دیگران است. و یا آنها ممکن است انتقال این ویروس قبل از آنها نشانه توسعه. این بیماری اغلب از طریق قطرات تنفسی است که حمله به یک فرد ریه ها هر چند دهان یا بینی.

“این به این معنی است که این ویروس می تواند به گسترش بین مردم تعامل در نزدیکی — برای مثال صحبت کردن و سرفه و یا عطسه — حتی اگر کسانی هستند برگزاری نمایشگاه علائم” CDC سخنگوی جیسون مک دونالد نوشت: در یک ایمیل به دوشنبه.

با پوشش دهان و بینی — با محافظ یک سرفه یا عطسه — ماسک می تواند کمک به جلوگیری از افرادی که نمی دانم آنها بیمار از آلوده کردن دیگران است.

بازتاب CDC جنوبی نوادا سلامت منطقه در روز دوشنبه توصیه می شود که “پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ (به عنوان مثال فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها).”

اجتماعی فاصله و یا اقامت حداقل 6 فوت از افراد دیگر “باقی می ماند مهم ترین روش کاهش گسترش ویروس” منطقه گفت: در یک ایمیل به دوشنبه.

مقامات بهداشت عمومی تاکید کرده اند که با پوشیدن یک فولاد و یا ماسک های پارچه ای در نظر نمی بسیار محافظت از استفاده کنندگان از ماسک آن را به عنوان افرادی که در تماس با.

اما Voscopoulos گفت که هر گونه مانع ممکن است بهتر از هیچ یک ماسک برای پوشنده لباس.

آیا مردم بیمار می شود و چگونه بیمار می توانید در بخش “بار ویروسی” و یا چه مقدار از این ویروس در آنها در معرض.

با پوشیدن یک ماسک می تواند نگه دارید در خلیج برخی از بار ویروسی است که ممکن است کمک به نگه داشتن کسی را از گرفتن بیمار است. Voscopoulos تشبیه بدن به یک قلعه با منابع به دفع ارتش از 100 نه 100,000.

“این جنگ است” او گفت:.

اگر چه N95 ماسک ارائه بهترین حفاظت در برابر ویروس و به دنبال آن دیگر را پوشش می دهد مانند فولاد ماسک نیستند توصیه می شود برای عموم. این تقاضای بالا مواردی هستند که جیره بندی در بیمارستان ها برای جلوگیری از کمبود.

“این مهم هستند که باید همچنان محفوظ است برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و پزشکی دیگر اولین پاسخ دهندگان” سلامت منطقه گفت:.

مصرف کردن, ماسک, دستکش

به استفاده از یک ماسک با خیال راحت آن مهم است که آن را توسط تسمه مراقبت برای جلوگیری از دست زدن ماسک بیرونی و یا داخلی که در آن ویروس lurks Voscopoulos گفت.

“جبهه ماسک منطقه است که به معنای واقعی کلمه است تله انداختن ویروس,” او گفت:.

یک کاغذ ماسک پس از آن باید دور انداخته شوند; یک ماسک پارچه laundered.

“یک ویروس در حال رفتن به قادر به زنده ماندن یک بار از لباس های شسته شده,” او گفت:.

این ویروس می تواند معطل در سطوح لمس توسط دست های کثیف, باعث, برخی از مردم به پوشیدن دستکش ، از آنجا که ویروس نیست وارد بدن از طریق پوست و کلیدی است که به لمس صورت خود را که آیا یک دستکش در دست خود را یا نه.

آن را نیز مهم Voscopoulos گفت: به پوست دستکش, کردن از مچ به طوری که آنها به نوبه خود در داخل و خارج قرار دادن میکروب ها که در خارج از دستکش در داخل. دستکش, پس از آن باید دور انداخته شوند و یا laundered بسته مواد خود را.

تماس با مریم Hynes در [email protected] یا 702-383-0336. Follow @MaryHynes1 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im