این است چگونه برنی برنده

من موفق به پیدا کردن یک فرد در Coos County, New Hampshire, که اعتراف به رای گیری برای برنی ساندرز در سال 2016 اولیه و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ، همین مدل 79 یک برلین مادری که صرف بیشتر از زندگی حرفه ای او به عنوان یک حقوق و مزایای کارگر در شهر آستین رفته صحبت کردن گیاه. “من تقریبا همه چیز را در مورد برنی و حمایت از او در اولیه دوباره گفت:” Couture که ثبت نام به عنوان یک کشور مستقل در سال 2016 پس از یک عمر رای گیری دموکراتیک است. “مردم باید کار انتظار نیست جزوه, اما من فکر می کنم همه باید مدیکر. شرکت های مواد مخدر رفته اند berserk پول دست مشت—آنچه در مورد این که افزایش قیمت است که مواد مخدر یک هزار درصد ؟ که پاره کردن مردم آمریکا است. زمانی که برنی چیزی می گوید او به معنی آن. او مرا به یاد راس پرو.”

Sanders, مغلوب ساختن پیشی جستن پرو—wildly مختلف سیاستمداران که به اشتراک گذاشته یک خارجی حساسیت و تجدید نظر شود. آن ساندرز خارجی وضعیت مطالبات خود را به پاره کردن یک تقلب و نابرابر سیستم که تحویل نیوهمپشایر بنابراین قاطعانه به مبارزات انتخاباتی چهار سال پیش در برابر هیلاری کلینتون ، که همان پیام را به احتمال زیاد تحویل دولت به دوباره او حتی در برابر تمام تخته سنگ از رقبا. اگر نیوهمپشایر اولین زمین آزمایش و اثبات بزرگ از ساندرز مبارزات انتخاباتی در سال 2016—لحظه ای که او نشان داد او بیش از یک اعتراض نامزد و قادر به قتل استقرار اژدها—این بار کلید آزمون یک استراتژی برای کوتاه رقابتی اولیه. کمپین اتحاد برای ماه بوده است با فشار دادن مزیت آن در جامعه مخاطبین و موضوع تخصص استقرار ارتش از داوطلبان و عملیاتی برای رساندن آن پیام به طور مستقیم به دولت از لحاظ سیاسی غیر قابل پیش بینی اکثریت جمعیت سفید. Sanders عملیات شبکه مردمی متحدان آن را می دهد یک لبه در همه جا اما شاید به خصوص در مکان هایی مانند Coos County, که به تازگی دیده می شود بزرگ اقتصادی و اجتماعی جنجال و هیاهو و سیاسی رانش.

اگر افراد خارج از نیوهمپشایر می دانید هر چیزی در مورد کوس, آن را عجیب و جالب quadrennial داستان اول “نیمه شب آرا” بازیگران در طول ریاست جمهوری اصلی توسط ساکنان دور دست در شمال روستای Dixville درجه یک. برای بسیاری از قرن گذشته منطقه مناسب کلیشه سالم Rockwellian جدید انگلستان دموکراسی است. کوس (تلفظ Koh-oz) بود یک بار موفق مرکز ایالات متحده در صنعت کاغذ. Nestled در داخل سفید کوه, آن را به چند میلز بزرگ است که تولید بسیاری از ملت را از کاغذ روزنامه و مقوا و ارائه شده اتحادیه مشاغل برای زندگی به نسل فرانسه-کانادا مهاجران و فرزندان خود را. اتوبوسی متصل قرمز-آجر downtowns برلین و Gorham, مشغول, با مغازه ها, سالن های تئاتر و رستوران ها. در دره ها و کشاورزان کوچک ساخته شده است محلی پر رونق صنایع لبنی.

بیشتر این دنیا محو می شود به گذشته سخت تر از آن این است که باور آن تا کنون وجود داشته است. اما تایمر می دهد که این افسانه از ذینفعان سرمایه داری در بهشت واقعی بود به اندازه کافی. اخیر تیتر از این برلین خورشید رسما اعلام کرد که مرگ در سن 94 از James C. ومیس که متعلق به خانواده و عمل گرووتون شرکت کاغذ برای 60 سال است. مصاحبه من با کاغذ ویرایشگر قطع شد وقتی که یک مرد مسن متوقف به انتخاب کنید تا یک دوجین نسخه. “من می دانم که بسیاری از افرادی که می خواهید به خواندن این,” او گفت:. “جیمز ومیس و خانواده او بسیاری برای جامعه دارد. وقتی که من یک پسر بچه بود اگر کسی نیاز به برخی از مواد غذایی و یا یک جزوه آنها رفتم و دیدم خانم ومیس. اگر شما نیاز به یک درخت کریسمس فقط به زمین های خود را و آن را قطع.”

هنگامی که کارخانه های تولید بودند بنابراین بود Paperworkers اتحادیه. Coos County بود که محکم دموکراتیک به عنوان هر شهرستان در نیوهمپشایر. “زمانی که من در حال رشد بود پدربزرگ و مادربزرگ من که مهاجرت از کبک آویزان پنج-با-هفت تصویر از FDR در اتاق نشیمن” گفت: پل Grenier, برلین 64 ساله شهردار. “حزب دموکرات احترام بود اینجا. ایران بود و نگاه به عنوان مغرور غنی ،

کوس وابستگی با تضعیف دموکرات ها به عنوان صنعت کاغذ شروع به قرارداد در 1990s و بسیاری از سرزنش منطقه اقتصادی کاهش حداقل تا حدودی در خارج از لمس حزب دموکرات بود که امضای قراردادهای تجاری و شعار جهانی شدن است. به عنوان خالی میلز هم پاشیده در اواخر 1990s و 2000s وال مارت رفت تا از برنامه ها اعلام کرد برای ساخت یک زندان ایالتی و مواد مخدر ضربه بزرگ شمالی مانند طاعون. امروز در میان به طور کلی تلخ بازار کار مشاوره کار در خدمات خانواده و مراکز درمان اعتياد نادر Coos County, رشد, زمینه است. این معضل مواد مخدر در ضمن در موج سوم ساخته شده عمدتا از Suboxone و فنتانيل. در دفاتر امید مرکز مشاوره باز در مرکز شهر برلین در سال 2016 یک جوان کارمند نام لیزا کنی به من می گوید که مصرف بیش از حد در شهر به طور فزاینده ای نیاز به عنوان بسیاری از چهار یا پنج نالوکسان تزریق برای مقابله با. مانند دیگر برلین-منطقه مشاوران من با صحبت آقای کنی در حمایت از برنی ساندرز.

“ما نیاز جهانی بهداشت تحت پوشش که شامل اعتیاد و شامل خدمات بازیابی و ما باید برای نگه داشتن این شرکت آغاز شده که این بیماری همه گیر پاسخگو,” او گفت:. “من فکر می کنم ساندرز را امتحان کنید و پس از منشاء مسائل نه فقط به مردم آنچه را که آنها می خواهند به شنیدن مانند مغلوب ساختن پیشی جستن. ما نیاز به حل این مشکل است. بیشتر و بیشتر مشتریان ما نیست واجد شرایط برای بیمه دولتی و نمی توانیم بیمه خصوصی برای پوشش حصیر [پزشکی کمک درمان].”

چهار سال پیش ساندرز دریافت 3,637 آرا در Coos County بر مشارکت بالا در باز اولیه (که اجازه می دهد تا مستقل برای رای)—نزدیک به 1500 نفر از رای بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت در ابتدایی خود را. در ماه نوامبر Coos County شکست برای مغلوب ساختن پیشی جستن در کل حدود 1,400 آرا تقریبا نیمی از کلینتون باریک ایالت حاشیه پیروزی. وجود دارد هیچ راهی برای شمارش چگونه بسیاری از Coos County رای دهندگان به حمایت ساندرز در بازار اولیه و سپس روشن به مغلوب ساختن پیشی جستن ، اما این اعداد نشان می دهد ساندرز را به دست آورد Coos County او شده بود و در نوامبر بلیط و برنده نیوهمپشایر توسط بسیار گسترده تر از حاشیه کلینتون انجام داد.

حقوق و دموکراسی کارمند اسحاق Grimm جمع آوری اطلاعات تماس از شرکت کنندگان در ورود به یک کمپین تجمع برای برنی ساندرز در Milford, New Hampshire در 4 فوریه. حقوق و دموکراسی است یکی از چندین فعال سازمان در نیوهمپشایر مشغول به کار در پشت سر هم با ساندرز مبارزات انتخاباتی.

سوال این است که Coos County می تواند کمک به پاسخ است که آیا ساندرز نامزد بهترین موقعیت برای موفقیت در بحرانی زنگ کمربند مناطق که به اشتراک گذاری آن مشکلات—و که شکست سخت برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. قوی نشان دادن وجود دارد را تشکیل می دهند چیزی از عمل متقابل به استقرار دموکرات صدایی زنگ بیش از ساندرز “electability.”

اما ساندرز بزرگتر سهام در نیوهمپشایر از انتخابات در postindustrial شهرستان است که شبیه به بسیاری دیگر در مناطق مختلف کشور است. New Hampshire است که این آزمون برای اولین بار از یک جنبش مبارزات انتخاباتی در یک کشور هم مرز ساندرز خود را در محدوده رفت و آمد برای بسیاری از در یک منطقه پر از مردمی سازمان است که نه تنها تحسین ساندرز اما همچنین درک کنند که چگونه به انجام این کار. این یک محل مناسب به عبارت دیگر برای بیانیه ای در مورد آنچه که یک جنبش انتخاباتی می توانید انجام دهید و چگونه.


نزدیک پایان بین ساندرز و پیت Buttigieg در آیووا به نظر می رسد مانند یک مسیه نسخه ساندرز گرد-خطا از دست دادن به هیلاری کلینتون چهار سال پیش. اگر روز سه شنبه اولیه در نیوهمپشایر زیر همان اسکریپت اساسی به عنوان سال 2016 هر طولانی طوفان بیش از حزبی ظروف سرباز یا مسافر خواهد بود و غرق با صدای ساندرز سخنرانی پیروزی. آخرین بار ساندرز بود در نیوهمپشایر رای او نه تنها پیروزی او شکست بسیاری از دولت ایستاده اولیه پرونده از جمله کمترین حاشیه (به علاوه 22) و مجموع آرا (تقریبا 152,000). او را فرا گرفت همه 10 شهرستان و کاهش 108 رای خجالتی گسترده آن چند صد رأی. او عملکرد بهتری نسبت به کلینتون چهار-به-یک با یک تعداد رکورد برای اولین بار رای دهندگان و سه-به-یک با مستقل. شد این جایزه مبارزه ref را متوقف کرده اند آن را.

زیرا 2020 زمینه شلوغ از جمله یک رقیب برای مترقی آرا در الیزابت وارن یکی دیگر از قتل عام بعید است. آن را نیز دولت های مختلف این چرخه. نیوهمپشایر یکی از این کشور بالاترین نرخ جمعیت گردش و بیش از یک پنجم از هفته آینده پتانسیل اولیه رای دهندگان بیش از حد جوان برای رای دادن و یا زندگی در کشور دیگری چهار سال پیش با توجه به دانشگاه نیوهمپشایر Carsey موسسه.

چه چیزی تغییر نکرده است ساندرز وضعیت به عنوان نامزد جنبش و همچنین پشتیبانی گسترده ای در سراسر انگلستان غشاء مردمی و گروه ها و شبکه های. این گروه نشان داد تا در سال 2016 هستند اما بهتر آماده و قوی تر است. بسیاری از رای دهندگان که کشف سیاست به دلیل ساندرز چهار سال پیش در حال بازگشت به مبارزه به عنوان با تجربه سازمان و canvassers.

هر چند اعضای این مردمی بسیج نشان دهنده درصد کوچکی از جمعیت آنها قوی زور ضرب و خود را نزدیک تر دخالت در سال 2020 مبارزات انتخاباتی در حال حاضر منجر به اصلاح یکی از بزرگترین نقاط ضعف ساندرز کمپین 2016. “آخرین زمان مبارزات انتخاباتی محدود بود یک حس است که آن را نمی به طور کامل درک این مسائل تأثیر جوامع رنگ اما این بار برنی آیا مقدار زیادی از کار استخراج بازخورد از شرکت های وابسته به ما می گوید:” آنا ماریا Archila co-مدیر اجرایی مرکز برای محبوب دموکراسی یک شبکه ای از سازمان های اجتماعی که مورد تایید ساندرز و فعال در 34 متحده به همراه پورتو ریکو و واشنگتن ،

“در حال حاضر زمانی که من در شبکه ما هر مهاجر گروه است که می تواند تایید نامزدهای تایید شده است ساندرز” او می افزاید. “معمولا در انتخابات ریاست جمهوری این اتحادیه که جلب توجه اما آنها در حال نشستن مهم ترین انتخابات از همه است. این یک خلاء بزرگ است که سازمان های جامعه که پا به.”

یکی از CPD وابسته فعال در نیوهمپشایر در طول اجرا تا روز سه شنبه رای است که حقوق و دموکراسی و یا راد یک 12,000-عضو گروه های مردمی با فصل سراسر ورمونت و نیوهمپشایر. خاکستری صبح دو روز قبل از آیووا, انجمن در زیرزمین, Nashua, کتابخانه عمومی چند ده نفر جمع شده بودند برای یک رویداد به نام “شغل و عدالت و آب و هوا.” آن را برجسته مذاکرات توسط ساندرز جانشین برای سبز جدید معامله Varshini پراکاش از طلوع آفتاب حرکت و خود را جانشین محلی برای مسائل زیست محیطی Mindi Messmer یک دانشمند خلاف کاران و فعال که به تیره حسابداری از نرخ سرطان و سرطان کودکان خوشه که نصب هزینه نیوهمپشایر هر چیزی می رود رویکرد به کسب و کار آزادسازی سموم در هوا و آب است.

Andru Volinsky (چپ) هر دو ساندرز قائم مقام و نامزد نیوهمپشایر فرماندار. “مردم او را به یاد مخالفت اصولی” برای یک رقابت, خط لوله, او گفت:.

در امتداد دیوار 10 پا ساندرز کمپین بنر آویزان بعدی به یک اندازه و بزرگی راد بنر. معمول رویداد کمپین تشریفات بودند و چند و ساندرز نام بود به سختی ذکر شده است. هیچ کس زحمت به توضیح دهد که آیا کمپین میزبانی سازمان مردمی محلی و یا بالعکس چون سوال این است که عمدتا tautological. این کمپین با شعار “نه من و ما” در عمل: یک رویداد جامعه متمرکز در ماده های محلی و سیاره زیست محیطی در شرایط اضطراری انجام شده بر روی این فرض که نامزدی است که پیش شرط برای پایدار توده mobilizations مورد نیاز برای رسیدن به تغییر ساختاری.

این Nashua رویداد شامل تعدادی از فعالان که برای اولین بار مواجه می شوند این نظریه تغییر طول ساندرز 2016 اجرا و ادامه آن را به عمل و پس از ساندرز کاهش یافته و خارج از مسابقه است. Messmer دانشمند-فعال تصمیم گرفت برای به چالش کشیدن دولت بزرگترین شرکت آلوده هنگامی که مبارزات انتخاباتی به پایان رسید. سال بعد او منفجر سوت های چند ملیتی کنگلومرا 3M برای آزادسازی سموم در آب محلی—و در نتیجه قوی تر مقررات و 3M countersuit و تاسیس نیوهمپشایر آب سالم داد. به عنوان ساندرز, نیوهمشایر, شرکت, صندلی, او مظهر fusion-محور تاکتیک در هسته اصلی مبارزات انتخاباتی. “مردمی و مبارزات انتخاباتی باید همان اهداف,” او می گوید. “همه از این در ایجاد این ائتلاف که برنی کمک را هم در سال 2016.”

یکی دیگر از شرکت کنندگان در Nashua است که بازگشت به مبارزه به عنوان یک چاشنی سازمان است 46 ساله پستی کارگر به نام ریگان Lamphier. تا زمانی که او پسر نوجوان, کشیده به یک ساندرز تجمع یک هفته قبل از 2016 اولیه او هرگز داده خیلی فکر کردم به سیاست است. او پس از فعال شدن در راد و محلی آمریکا پستی اتحادیه کارگران که 200,000 اعضای تایید شده ساندرز در ماه ژانویه است. Lamphier می بیند مبارزات انتخاباتی او کار به عنوان یک گسترش طبیعی از او در طول سال فعالیت. “برنی آورده انرژی زیادی به مردمی—کارگری زیست محیطی و عدالت اجتماعی گروه—و ما آن را حق بازگشت به کمپین” او می گوید. “هیچ کس تا بدست ما هیجان زده بود.” او همچنین اثبات یکی دیگر از ساندرز کمپین تئوری: که در آن می توانید به نوبه خود از رای دهندگان که قبلا نشسته انتخابات از آنجا که آنها تا به حال نوشته شده است سیاست به عنوان نا امید کننده شود.


مردمی از جنبه ساندرز مبارزات انتخاباتی تا حدودی تناقض را می توان جذاب ترین متضاد به رای دهنده انواع: بیشتر درگیر و حداقل. اما ساندرز کمپین نیز آماده برای بهره مندی از یک پخش كردن, محیط, اضطراب در مورد دولت را آشکار اشتیاق به نیوهمپشایر یک hub برای fracked زیرساخت های گاز از پایانه در ساحل دریا به خطوط لوله متقاطع رهبری به کشورهای همسایه.

در نیوهمشایر محبوب مخالفت با یک سری از بحث پروژه های انرژی در سال های اخیر مطرح مشخصات fracking موضوع است. Andru Volinsky یک ساندرز قائم مقام و فرمانداری نامزد می گوید ساندرز رسالت خود را به بسیاری از در غیر این صورت متوسط دموکرات زمانی که او طرفه با جوامع بیش از شرکت های بزرگ در سال 2016. “ساندرز آمد در برابر غرب, انرژی خط لوله برنامه ریزی شده برای جنوب, New Hampshire است که بعدها به دلیل متوقف عمومی داد و بیداد” می گوید Volinsky یک Nashua, وکیل که شکست 2015 تلاش برای انکار ساندرز یک نقطه در نیوهمپشایر رای گیری در زمینههایی که او یک دموکرات است. “هیلاری سکوت کرده بود در خط لوله تلویحا از آن حمایت کرد. از آن ساخته شده تفاوت و برنی آیا واقعا به خوبی در جنوب. مردم به یاد داشته باشید او مخالفت اصولی.”

و اگر هر نیوهمپشایر رای دهندگان در حال حاضر به نظر می رسد به احتمال زیاد به را فراموش کرده ام 2016 خط لوله نبرد تعدادی از گروه ها بر روی زمین در سراسر کشور به آنها یادآوری می کنند. جامعه مخالفت غرب, انرژی پروژه خط لوله تخم تعدادی از ضد fracking گروه که بزرگترین آنها—خط لوله آگاهی شبکه اکو اکشن N. H. و N. H. خط لوله بهداشت مطالعه گروهی—ادامه به عملکرد و رشد به عنوان بخشی از یک ائتلاف در سراسر کشور بیش از 200 سازمان های مشابه. آنها در حال حاضر ترویج انرژی پاک و بسیج جوامع در برابر صنعت-حمایت از پروژه های طراحی شده برای مقابله با groundswells مخالف است. این یک مثال واضح از نحوه ساندرز کمپین قادر به اتصال محلی سیاست به سیاست های ملی و کراوات هر دو به نوبه خود به نهایی مسئله جهانی در زمان ما تغییر آب و هوا و پایان سوخت های فسیلی عصر.

آن را نمی خواهد صدمه دیده است ساندرز پس از آن که در سال گذشته یکی دیگر از fracking پروژه گاز شده است roiling نیوهمپشایر جنوبی و ساحلی شهر پورتسموث. “ضد fracking مانند یک دروازه مواد مخدر برای مردم می گوید:” جاش فاکس یک فیلمساز و ساندرز قائم مقام. “زمانی که جوامع اتصال با هم در برابر شرکت های بزرگ به مبارزه برای فرزندان خود آنها به سرعت یاد بگیرند که به متحدان خود هستند. آنها در معرض حرکات دیگر. همه آنها شیب به برنی چرا که او با آنها از ابتدا. این fracking جنبش است spiderweb از هزاران مادر-و-گروه های پاپ. هر کمپین به بافت آنها است. برنی فقط ارث آنها است.”


که است که می گویند Sanders مبارزات انتخاباتی شده است نشستن در اطراف در حال انتظار برای گروه به پیاده روی را از طریق درب. ساندرز, نیوهمشایر, کمپین استراتژی برای سال ها درگیر نظارت بر اخبار برای ظاهر جدید سازمان های جامعه هر کجا که آنها بهار و هر اندازه خود را.

کمپین دکمه برای فروش در خارج از یک کمپین تجمع برای ساندرز

از جمله این گروه ها در مناطق روستایی و برگشت جاده های عمیق در داخل سفید کوه در نزدیکی مرز کانادا. دو سال پیش در Coos County, جوامع روستایی افزایش یافت تا در مخالفت با یک شرکت کانادایی پیشنهاد برای اجرای 192 کیلومتر از خطوط برق ولتاژ بالا از طریق کوه ها و به ماساچوست است. قبل از دولت دیوان عالی کشور نقض پروژه ژوئیه گذشته یک جانباز وکیل و مبارز و مترقی نامزدها و باعث به نام تد Bosen به دنبال اخبار در مورد روستایی اپوزیسیون از نزدیک از Coos County farm که در آن او را بالا می برد مرغ و بز. هر چند او در حال حاضر بازنشسته از قانون عمل Bosen هرگز متوقف فعال بودن در سیاست و در حال حاضر به عنوان معاون رئیس Coos County دموکرات. او از اعضای ارشد ساندرز کمپین نیوهمپشایر کمیته راهبری.

“اگر مردم ایستاده و انجام کاری در جوامع خود ما شناسایی کنید و سعی کنید به آنها را سازماندهی” او می گوید. “آنها ممکن است سنتی حزب مردم اما نه برنی ساندرز.”

دیگر از نمایش پنجره در ساندرز دفتر مبارزات انتخاباتی تنها کمپین ثبت نام در مرکز شهر برلین یک برچسب بر روی درب از وسط زمین بعید فروشگاه سر در وسط بیشتر cobwebbed خیابان اصلی. مالک نیز بعید است از: برلین مادری که محیط زیست مهندسی حرفه ای در کاغذ قهوه ای کوتاه قطع شد و توسط ماری جوانا بازداشت در سال 1969. که در آن بسیاری از افراد را به سمت چپ شهر ریچارد Poulin باز میانه زمین در سال 1969 “به عنوان یک F. U.” به پلیس محلی و اقدام به صرف 50 سال آینده تبدیل شدن این منطقه موثر زیست محیطی مزاحم و مبارز. موفقیت های او عبارتند از محلی عبور انرژی های تجدید پذیر مشوق و ایجاد یک شهرداری قدرت و اقتدار است.

“برای چند دهه یک پا از سمی فوم با پوشش Androscoggin downriver از mills,” او می گوید. “آنها فقط ریخته بورد مدار چاپی به رودخانه. هیچ کس را لمس آب و یا ماهی برای چند دهه. این بود که آلوده ترین شهر جدید انگلستان است. شما می توانید بوی برلین 25 مایل دور.”

دیرین تحسین برنی ساندرز از روز خود را به عنوان شهردار Burlington Poulin امضا برای این کمپین که ساندرز اعلام کرد در سال 2015. او محتوا که ساندرز خواهد اعمال برخی از مقدار فشار از کلینتون در سمت چپ. سپس او با حضور در یک سرریز رویداد downstate و متوجه مبارزات انتخاباتی بود ، “من فکر کردم گه مقدس ما در واقع ممکن است انجام این” او به یاد می آورد.

Poulin تعجب نیست که ساندرز را به خوبی در شهرستان و یا که آن را برای مغلوب ساختن پیشی جستن ، او مظنون Sanders-به-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان مردم او بزرگ شده با: اتحادیه دموکرات که شغل خود را از دست در سنین میانسالی و سپس به تماشای همه چیز سقوط از هم جدا. “برنی است یک نفر که می تواند معتبر صحبت می کنند به این افراد و گرفتن یک تکه از آنها را,” او می گوید.


اولین مرگ, نیوهمشایر, صنعت کاغذ رخ داده در طول رکود بزرگ. به زودی پس از سقوط سال 1929 منطقه ای اقتصاد قرارداد با خشونت. در سال 1931 منطقه دومین کارفرمای بین المللی کاغذ تعطیل. سال بعد کاغذ قهوه ای شرکت برلین پیشرو کارفرما گذاشته تمام مردان مجرد و در نهایت تمام مردان متاهل بدون فرزند. در سال 1933 150 بیکار کارگران کارخانه تاسیس Coos County کارگران ، مانند دیگر گروه های کارگری شروع به ظهور در سراسر انگلستان و میانه آن زمان با الهام از مینه سوتا کشاورز-حزب کارگری سوسیالیستی در مانیفست و تمیز با حزب دموکرات است.

استقبال آرایشگران و آشپز در زیر همان چادر به عنوان صنایع دستی اتحادیه باشگاه گروه به سرعت رشد به 4000 عضو دارد. در ماه مارس سال 1933 آن را راه اندازی برلین حزب کارگر با یک تخته سنگ است که تحت سلطه 1935 انتخابات شهر—سیاسی انقلاب در شمال. با کنترل از دفتر شهردار و شورای شهر از تغییر نام کشاورز-حزب کارگر ارائه شده اجتماعی امداد مشروط وام به کارخانه های تولید در دستمزد بالاتر و سازماندهی لبنیات محلی و کشاورزان را به یک تعاونی که موفق تحریم nonlocal شیر و دولت لبنی مدیره موسسه کنترل قیمت.

برای سرعت و دامنه آن با پیروزی در برلین FLP منگنه شده به مراتب بالاتر از وزن خود را در حال رشد درون کار بحث بیش از این نیاز به یک ملی FLP است که می تواند چالش دموکرات ها برای کرسی سنا و ریاست جمهوری است. “از خود قدرت پایه در برلین تلاش آنها برای گسترش نه تنها در سراسر ایالت نیوهمشایر بلکه در سراسر کشور” نوشتن اریک Leif Davin و Steeping Lynd در تاریخ فراموش شده محلی جنبش کارگری. آماده سازی خود را برای انتخاب مجدد کمپین فرانکلین روزولت تماشا با نصب زنگ به عنوان papermakers و لبنی و کشاورزان در نیوهمپشایر آغاز شده به نظر جعل خود را اصلاح طلب در دستور کار است. منطقه نوپای ائتلاف سوسیالیست فکر شورشیان شروع به بحث در مورد فیلدینگ شخص ثالث ملی نامزدها بر روی یک پلت فرم مالیات مترقی اتحادیه قدرت ملی رفاه اجتماعی و هزینه های عمومی.

در صورتی که سیاست مخلوط برای تلفن های موبایل آشنا, آن را به دلیل FDR به سرقت برده و بیشتر از آن برای سال 1936 پلت فرم که در آن او موفق به کسب یک لغزش گشتند—و در روند اعزام FLP به شیب اسلاید به کتاب های تاریخ, هر چند آن میراث تحمل در مرکز آنچه شناخته شده به عنوان دومین معامله جدید است.

هشتاد و چهار سال بعد از یک انقلاب سیاسی در آسیاب شهرهای Coos County midwifed جدید ایران آن را غیر ممکن است برای مزه امکان, اما, از راه دور است که آرای چند هزار نوادگان FLP آتشپاره ایی می تواند نکته فورچون ترازو به نفع ساندرز سیاسی انقلاب و سبز معامله جدید است. اگر این سناریو آشکار در روز سه شنبه اولیه رای برلین ممکن است در عین حال دیدن احیای است که به یاد ساکنان شادتر حتی اگر افسانه هرگز کاملا از آنچه در آن به نظر می رسید. مهم نیست که چه کسی برنده, Coos County ممکن است تحت احیای انواع به هر حال: یک مردمی داد آغاز سازماندهی برای یک منطقه سبز انگلستان معامله است. آن را نگه دارید و آن کرباس روز جمعه در پارکینگ سنت آنسلم در دانشگاه محل دموکراتیک ریاست جمهوری بحث است. همه وجود خواهد داشت ریشه برای Sanders.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>