این فروشگاه مستقل ایجاد 2 از محبوب ترین Super Bowl Ads

چه دو تا از این سال موفق ترین Super Bowl ads در مشترک دارند ؟ آنها ایجاد شده توسط همان کوچک مستقل agency: شیکاگو Highdive.

آژانس در پشت هر دو جیپ را “روز موش خرمای کوهی امریکا” آگهی با بازی بیل موری و موشک وام مسکن را “راحت” با بازی Jason Momoa. هر دو تبلیغات نامگذاری شد به Adweek لیست “10 بهترین Super Bowl Ads از 2020” (در شماره یک و 1o بود); “موش خرمای کوهی امریکا روز” نیز در صدر ایالات متحده آمریکا امروز آگهی متری با “راحت” در آینده در شماره 5.

یک سرویس کامل, خلاق, فروشگاه راه اندازی شد در سال 2016 توسط DDB جانبازان علامت گذاری ناخالص و چاد Broude که هر دو در خدمت به عنوان CCOs.

Highdive کاهش یافته است یک درخواست برای مصاحبه در این زمان ابراز تمایل برای جیپ و موشک وام مسکن به کانون توجه است. هر دو مارک های صحبت با Adweek در مورد روند کار با یک بوتیک آژانس.

احیای کلاسیک در سه روز

در مورد جیپ آژانس کمک های تجاری را به زندگی یک آگهی است که هیچوقت شروع فیلمبرداری تا 10 روز قبل از سوپر باول و تقریبا نمی air.

FCA گروه CMO و جهانی رئیس فیات Olivier فرانسوا گفت که Highdive بود راست آژانس به همکاری با خود در سوپر باول تلاش در میان چنین شرایطی چالش برانگیز آوردن این ایده را به زندگی در حدود سه روز.

“من دوست دارم که در مورد Highdive—آن است که یک تیم کوچک آنها واکنشی,” او گفت:.

او افزود که Highdive کمک های تجاری در سمت قانونی با سونی به عنوان به خوبی به عنوان آن را در زمان همه چیز در حال سقوط را به محل (از جمله آخرین لحظه رسانه های خرید) برای تبلیغ به نور روز را مشاهده کنید.

“من باید بگویم من می دانستم که آنها خوب و خلاقانه, صحبت,” فرانسوا گفت: اما این سازمان بیش از انتظارات خود را.

گرفتن راحت با موشک وام مسکن

موشک وام مسکن را تبلیغ Super Bowl همچنین رفت و از طریق تولید در یک بازه زمانی کوتاه با نام تجاری رسیدن به توافق با بازیگر Jason Momoa در ماه دسامبر و تیراندازی نقطه ای که مورد نیاز گسترده CGI پس از تولید اولین هفته از ماه ژانویه است.

مفهوم این کشیده به تابستان است. موشک وام مسکن رفت و بیش از 150 ایده های Quicken Loans CMO کیسی Hurbis توضیح داد که از جمله از آن داخلی تیم خلاق و تعدادی از شرکت های. مشخص شد در اوایل که Highdive را “راحت” کمپین رو به افزایش بود به بالا.

“خیلی زود ما خواسته Highdive به مفهوم به Jason آنجا که ما نمی تواند به استطاعت رفتن بیش از حد طولانی بدون درخواست و یا بازخورد گرفتن از او. ما نیست با توجه به استعداد” او گفت:.

“آن را کمی دشوار پریدن با یک کوچکتر بوتیک آژانس,” او اضافه شده اما از آن ساخته شده برای “ترکیب کامل” در ترکیب با تسریع وام های داخلی سازمان است. “این به من اعتماد به نفس حرکت رو به جلو کار با بوتیک.”

jason momoa in a lime green shirt getting his wig fitted

Momoa همکاری در سراسر فرایند نیز از پیش تولید جلسات به بررسی کاهش و ویرایش.

“شما می دانید شما را به یک ایده سرگرم کننده است زمانی که آژانس با نام تجاری و استعداد است که همه هیجان زده,,” او گفت: با Momoa داوطلبانه برای یک دسته از تیزر محتوای تبلیغ Super Bowl ad پیش از بازی.

Hurbis ادعا می کند که محتوای منجر به 10 میلیون بازدید بدون پرداخت رسانه ای پس از آن نورد در Momoa اجتماعی کانال. پس از تبلیغ Super Bowl موشک وام مسکن قصد دارد در ادامه با یک کمپین ایجاد شده توسط Highdive از خلاق شلیک با Momoa طی شش ماه آینده.

ساخت یک تابستان فروش کمپین سرگرم کننده

در حالی که Highdive را تبلیغ Super Bowl برای موشک وام مسکن خود را اولین بار کار با نام تجاری و ارتباط آن با جیپ امتداد کمی بیشتر است.

فرانسوا توضیح داد که جیپ شروع به کار با Highdive در “تابستان جیپ” در مبارزات انتخاباتی در سال 2018 آن بزرگترین کمپین از سال است. او توضیح داد که فروش رویداد کمپین به طور معمول به چالش کشیدن که در آنها به طور معمول نیاز به یک روش ساده نشان دادن یک وسیله نقلیه را از ویژگی های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im