این آژانس بهداشت ساخته شده یک بسته بارکد اسکنر که دو برابر به عنوان یک اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی کننده

بینش کلیدی:

  • به جای ثبت ایده آژانس امیدوار است شرکت های ساخت نرم افزار منبع باز.

سلامت-متمرکز, سازمان خلاق, بلوک است که از ترکیب دو اشیاء روزمره را به آنچه در آن امید می تواند مفید سلاح در مبارزه با کروناویروس.

فروشگاه نورد است منبع باز مشخصات به صورت دستی اسکنر بارکد است که دو برابر به عنوان یک نور ماوراء بنفش ضد عفونی کننده—با این امید که شرکت های حمل و نقل اتخاذ خواهد شد آن را به عنوان یک راه مناسب برای کشتن میکروب ها در بسته های به عنوان آنها در حال پیگیری. آژانس رهبران می گویند که آنها در حال مذاکره با “گسترده ای باریک از شرکت های بزرگ و کوچک” در مورد اجرای دستگاه از جمله عمده مواد غذایی اهرم طبیعت توزیع است که در حال حاضر امضا به اتخاذ آن است.

در حالی که این سازمان انجام نشده خود را تست دیگر آزمایشات را گزارش داده UV-C نور به طور موثر قاتل Covid-19 (آژانس تاکید می کند که آن را هرگز نباید مورد استفاده قرار گیرد برای ضد عفونی کردن پوست انسان تنها جاندار سطوح).

“ما در حال ایجاد چیزی جدید—ما فقط با قرار دادن دو چیز با هم گفت:” برنارد رومرو بلوک رئیس خلاق افسر. “تحقق [بود] که از آنجا که ما با استفاده از بارکد نور به اسکن محصولات خود را درب, چرا استفاده از نوع دیگری از نور یک ثابت شده است که برای درمان بیماری زا بیش از گذشته 10 یا 15 سال یا بیشتر—و آنها را با هم مخلوط قادر به استریل و تمیز جعبه قبل از آنها وارد خانه خود را؟”

این بلوک evp از رشد و نوآوری Prodeep بوز سرچشمه ایده برای این محصول الهام گرفته قابل حمل اشعه ماوراء بنفش نور ترکه او به مدت طولانی استفاده می شود به پاکسازی اموال خود را در سایت های مختلف بین المللی ،

“من شخصی تحقیق می رود از یک دهه از آنجا که من به دنبال چیزهایی که برای سفر به متفاوت و دشوار است بخش هایی از جهان که در آن من نیاز به پاکسازی سطوح” بوز گفت.

بلوک است که امید بستن به ثبت اختراع و ایده و با احتیاط از اینکه دیده می شود که با استفاده از آن برای بازاریابی شود در اطراف یک تراژدی است. آنها به جای امید است که شرکت های بزرگ را محکم بر روی رایگان ایده و شاید حتی تکرار و بهبود آن را در همان شیوه ای به عنوان نرم افزار منبع باز.

بوز گفت: او را ایدئولوژیک مخالف به ثبت اختراع به طور کلی از آنجا که آنها اغلب منجر به کمتر از حد مطلوب تکنولوژی مسلط بازار اگر یک شرکت بزرگ اقدام به خرید تا رقابت اختراعات و کدو تنبل آنها. که ممکن است به نظر می رسد متناقض با توجه به این که بلوک دارویی در خدمت مشتریان است که تکیه و مبارزه به شدت به حفظ و ثبت اختراعات به منظور جبران مواد مخدر R&D هزینه اما بوز فکر می کند یکی دیگر از سیستم سود ممکن است.

“شرکت ما در کسب و کار خدمات. ما در ایده های کسب و کار. ما به طور معمول لازم نیست مالکیت معنوی. ما غرور خودمان را در گفت که ما در کسب و کار مردم,” بوز گفت. “پس از آن شرکت و خدمات حرفه ای و یا صنایع خدماتی مانند ما که در واقع می تواند تغییر کل ساخت و ثبت اختراع مبتنی بر نوآوری است.”

در حالی که آژانس خوشحال است که شرکت های مختلف در حال حاضر در نظر گرفتن منافع آن بلند پروازانه به امید جلب توجه عمده حمل و نقل ارائه دهنده مانند یو پی اس های آمازون و یا فدرال اکسپرس.

“این پسر به نام رابرت پلات شمال غربی هواپیمایی, خلبان, اولین بار برای قرار دادن غلتک چرخ های خود را در کیسه سیاه و سفید و آن را به نام یک غلتک هیئت مدیره. البته Samsonite اولین کمپانی بود که برای انتخاب کنید تا در آن” بوز گفت. “ما امیدواریم که که ما در حال رابرت پلات و فدرال اکسپرس تبدیل خواهد شد Samsonite و آن را عملا فن آوری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im