این Travis Scott دانلود آهنگ ایجاد شده با هوش مصنوعی-تولید شعر و ملودی

بینش کلیدی:

Travis Scott در حال حاضر برخی از هوش مصنوعی در رقابت با تشکر یک آزمایش جدید از آژانس های دیجیتال Space150.

فناوری متمرکز فروشگاه خلاق تولید یک آهنگ با شعر و ملودی های تولید شده به طور کامل توسط یک ماشین مدل یادگیری آموزش دیده در رپ را موسیقی. کامل با موسیقی تصویری بازیگران کامپیوتر تحریف deepfake از اسکات آهنگ ویژگی های به شدت خودکار تنظیم مزخرف قافیه مانند “من می دانم که شما جوری حرف میزنی trippy در تیغه من/من فقط می خواهم نام خود را.”

در حالی که این پروژه نیست طراحی شده برای هر مشتری خاص سازمان می خواستم برای تست حد و مرزی از جمله شبکه های عصبی مصنوعی و تکنولوژی در ظرفیت های خلاق به منظور تعیین که در آن ممکن است مناسب به نام تجاری در آینده کار کنند. پیشرفت های اخیر در مولد یادگیری ماشین و پردازش زبان طبیعی AI افتتاح یک میزبان جدید, خلاق, راه, برای, تکنولوژی و همچنین نگرانی خود را از اخبار جعلی و اسپم تولید و deepfakes.

تیم تصمیم گرفت که یک بازی سرگرم کننده خط آزمایش می تواند برای ایجاد یک کل آهنگ با AI و انتخاب اسکات برای متمایز خود را سبک شخصی با توجه به ند Lampert اجرایی, مدیر خلاق در Space150.

“ما به نوعی مجذوب مانند” چه می شود اگر ما سعی در ایجاد یک آهنگ مانند یک واقعی آهنگ خوب—با استفاده از هوش مصنوعی و اساسا خلاق کارگردانی AI?'” Lampert گفت. “و بنابراین ما تصمیم Travis Scott فقط به خاطر اینکه او فقط یک هنرمند منحصر به فرد است و او دارای یک صدای منحصر به فرد و همه چیز مرتب از زیبایی به آن هر دو با صدای رسا و بصری.”

تیم خلاق و شروع به تغذیه از آلبوم یک متن ژنراتور مدل در طول دوره حدود دو هفته تا زمانی که آن را قادر به تولید خود قافیه آیات در تقلید از اسکات ، Lampert زده بود توسط برخی از اولیه خصلت در ربات خروجی مانند وسواس با خوردن که هنوز آشکار در خطوط مانند “من می توانم خوردن تمام این پول در حال حاضر.”

“ربات نگه داشته صحبت کردن در مورد مواد غذایی” Lampert گفت. “وجود دارد یک خط مانند” من نمی خواهم به فاک حزب خود را, مواد غذایی’ و ما فقط مانند ” چیست؟!'”

در حالی که آیات که حاوی این آژانس استفاده می شود اضافی شبکه عصبی برنامه برای ایجاد ملودی ها و سازهای کوبه ای ترتیبات به همراه آنها. نسخه نهایی نیز شامل وینیل تک آهنگ و یک برنامه واقعیت تقویت است که superimposes زنجیر طلا شناور بالا ریسندگی رکورد.

Lampert نیز برگزاری امیدوارم که اسکات خود را ممکن است در نهایت دیدن فیلم از هوش مصنوعی دوقلو لقب “تراویس Bott.”

در حالی که این سازمان انجام نشده بسیار کار با AI قبل از در حال حاضر Lampert گفت: این پروژه ساخته شده و کاملا روشن است که این تکنولوژی آماده است که مسئولیت رسیدگی به یک پروژه خلاقانه خود را بدون برخی از سنگین انسانی و نظارت. که گفت: او تحت تاثیر بالقوه آن به عنوان یک ابزار خلاق به خصوص وقتی که می آید به رویه تصادفی ایده های دیوانه.

“آن آمد تا با چیزهایی که ما هرگز نمی خواهد آمد تا با” Lampert گفت. “من دوست دارم زیبا از اشتباهات است که ما را در همه زمان ها است که تبدیل به محل کار و یا [شرایط] آن کسی که می گوید چیزی مضحک و پس از آن ما تا پایان آن را انجام می دهند. و وجود دارد برخی از این نوع رفتارها در این فرایند است.”

سازمان ها و برندها شروع به آزمایش با پتانسیل پیچیده جدید مولد هوش مصنوعی فن آوری است. خداحافظ, سیلوراستاین و همکاران استفاده deepfake tech به قدرت یک کمپین برای Dalí موزه در سال گذشته و برای مثال AKQA با استفاده از هوش مصنوعی برای تولید یک نام تجاری جدید ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>