این رویداد شرکت تولید چرخد و به وقت بهداشت خدمات برای کسب و کار

کلید بینش:

  • با توجه به Jacobson, سازمان نیاز به انجام تحقیقات مناسب و مطمئن شوید که خود را تمیز کردن فرآیندهای قانونی زمانی که فرد در حوادث بازگشت.

بازاریابی تجربی و رویداد تولید سازمان را تا به حال مجددا با ابزار کسب و کار خود را به شناور باقی می ماند در گیر تغییر به مجازی حوادث تمام وقت و یا تولید PPE برای بهداشت و درمان کارگران و ضروری کسب و کار. یک شرکت در شیکاگو تبدیل شده است به طور کامل کسب و کار جدید در میان Covid-19 بحران است.

پلاتین حوادث که در عمل به عنوان یک رویداد تولید شرکت rebranded به عنوان پلاتین بهداشت خدمات برای ارائه کسب و کار کامل تخته سنگ از خدمات ضد عفونی برای حفظ امکانات خود را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است برای کارگران است. این شرکت ارائه می دهد ضد ویروسی و ضد باکتری اسپری ضد باکتری فرش و اثاثه یا لوازم داخلی بخار نور UV ضد عفونی مه حفاظت و پنجره بخار صنعتی, خرده فروشی, پزشکی و امکانات آموزشی.

جاستین جاکوبسن تاسیس پلاتین حوادث در سال 2005 که قبلا ارائه شده رویداد خدمات مانند مرحله ساخت تجهیزات سمعی و بصری و نورپردازی و طراحی گل برای کنفرانس ها و تجارت را نشان می دهد و حوادث مانند گرمی و CES. هنگامی که او West Coast مشتریان شروع به تعویق انداختن و لغو در اواخر فوریه جاکوبسن گفت: او می دانست که آن را تنها یک ماده از زمان قبل از Covid-19 نفر خواهد بود را تایید کرد در شیکاگو و اولویت اصلی برای تعیین چگونه به صرفه جویی در شرکت خود و نگه داشتن کارکنان خود را از 15 شاغل.

یکی از اصلی شرکت خدمات ضد باکتری و ضد ویروس راه حل اسپری.
پلاتین بهداشت خدمات

“ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال ارائه خدمات به مردم است که نبود لوکس و یا می خواهید, اما یک نیاز و یک نیاز در حال حاضر. من من قفل شده خودم در دفتر من برای کل تعطیلات آخر هفته خواب وجود دارد و را ترک نمی کند تا زمانی که من آمد تا با یک راه حل” جاکوبسن گفت. “من بر این باور بودند که اگر کسب و کار من وجود دارد برای دیگر کسب و کار و خانواده در زمان جشن آن تعهد وجود داشته باشد برای آنها در زمان بحران است.”

پلاتین به حال تجربه قبلی با مطابق با اصول بهداشتی و تجهیزات آنها می خواهم برای ارائه رویدادها و کار به امن گالن راه حل ضد ویروسی و ضد عفونی تجهیزات از جمله hazmat مناسب برای نام تجاری جدید تعریف کسب و کار در عرض یک هفته از ژاکوبسن تصمیم گیری است. اما یک قدم قبل از راه اندازی جاکوبسن گفت که برای مشروعیت بخشیدن به ارائه به طوری که آنها نمی تواند به عنوان یک جلال تمیز کردن خدمات.

جاکوبسن گفت: او را تضمین هر سرویس ارائه شده ملاقات CDC دستورالعمل و سازمان حفاظت محیط زیست-ثبت شده است. او سپس به تایید شده توسط جهانی BioRisk هیئت مشاوران (GBAC) و بین المللی بهداشتی عرضه Association (ISSA). قبل از اجرای یک سرویس برای مشتری جاکوبسن گفت تیم او تا به حال به یاد بگیرند که چگونه به درستی تنظیم ایمنی محیط و پیگیری که در آن کارکنان که آزمایش مثبت برای Covid-19 شده اند در یک فضای خاصی.

این شرکت نیز ارائه می دهد پنجره بخار برای کسب و کار.
پلاتین بهداشت خدمات

در هفت هفته گذشته ژاکوبسن گفت: شرکت decontaminated نزدیک به 2 میلیون فوت مربع صنعتی و ساخت امکانات در منطقه شیکاگو. اما شرکت او نیز شروع به نمره به مشتریان در سراسر کشور از جمله خصوصی تجهیزات پزشکی, هتل ها و مدارس و اردوهای تابستانی و همایش مراکز. جاکوبسن گفت: تا کنون حدود 50 درصد از مشتریان خود را از کارکنان که آزمایش مثبت برای Covid-19 در حالی که دیگر 50% درخواست خدمات به اقدامات احتیاطی برای زمانی که امکانات خود را می تواند باز کند ،

در حالی که هدف اولیه بود به نگه داشتن به عنوان بسیاری از کارکنان شاغل ممکن جاکوبسن گفت: حدود نیمی از کارکنان خود را در سمت چپ و یک بار سرمایه گذاری جدید آغاز شده—با توجه به نگرانی های بهداشتی. اما از ماه مارس گفت: این شرکت سه برابر شده استخدام جدید.

هنگامی که آن را امن برای برنامه ریزی و اجرا در شخص رویدادهای دوباره جاکوبسن گفت: او می خواهم به بازگشت به تولید رویداد در حالی که هنوز عامل بهداشت کسب و کار. به درستی decontaminating فضاهای رویداد—و اجازه دادن به شرکت کنندگان می دانم که یک فرایند کامل رخ داده است—باید به یک اولویت برای برندها و سازمان ها در هنگام فیزیکی حوادث بازگشت با توجه به جاکوبسن. اما این خواهد شد که شامل بیش از برگزارکنندگان پاک کردن تجهیزات با دستمال مرطوب ضد باکتری او اضافه شده است.

“بدون شناخت واقعی و آموزش و پرورش در این شما می تواند انجام بیش از آسیب خوب,” او گفت:. “ما در واقع می خواهید به رول از یک طرح ملی. بسیار شبیه به شما می خواهم آبی ADT برچسب بر روی درب ما می خواهیم به هر علامت تسهیلات ما ضدعفونی با ‘پلاتین بهداشت’ ثبت نام اجازه شرکت کنندگان و فروشندگان می دانم که آنها در حال رفتن به یک محیط سالم و امن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>