این DTC با نام تجاری با استفاده از ببر پادشاه فرار از واقعیات به آن برجسته کیت های اضطراری

بینش کلیدی:

  • با تکیه بر ببر پادشاه کمک می کند تا جودی ارائه برخی از فرهنگی به موقع بودن و سبک سری به چنین موضوع حساس.

ادامه Covid-19 همه گیر تبدیل شده است یک بار تو رفتگی در دیوار عمل “شاخص” برای یک فاجعه جهانی—و در برخی از موارد شدید پایان جهان—با یک مخزن nonperishables و دیگر ملزومات به یک تفریح و سرگرمی ملی.

شیوع اولیه Covid-19 stateside آورده موجی از وحشت خرید. و در حالی که آن را بیشتر فروکش آن را ایمن می گویند که مفهوم آمادگی اضطراری واقعی خیلی بیشتر به آمریکایی ها نسبت به شش ماه پیش است. با زمان بیماری همه گیر در ذهن زمان بندی برای راه اندازی جودی که dubs خود را به عنوان “اولین دیجیتالی متصل آمادگی اضطراری با نام تجاری” نمی توانست بیشتر دارای نعمت غیر مترقبه.

جودی یک DTC با نام تجاری به فروش می رساند که آمادگی اضطراری کیت که شامل یک طبقه بندی گسترده ای از موارد به آماده شدن برای هر گونه بحران مانند یک کیت کمک های اولیه, مرطوب دستمال مرطوب ضد عفونی کننده دست, باتری, یک, چراغ قوه شارژر تلفن و بیشتر. نیز وجود دارد یک دیجیتال جزء که در آن جودی می فرستد کاربران سفارشی ایمنی و اورژانس راهنمایی بر اساس محل سکونت خود را.

این شرکت آمار بازار در ماه ژانویه این سال گفت: این شرکت از بنیانگذاران سیمون Huck پس از 18 ماه از برنامه ریزی و مشاوره با کارشناسان از جمله اولین پاسخ دهندگان.

“ما فکر کردم چرا وجود دارد یک نام تجاری وجود دارد کمک به خانواده آمریکایی آماده می شود?'” Huck گفت.

نسبتا به سرعت به 2020, ایده های اضطراری آماده سازی شد نه فقط یک مفهوم انتزاعی اما وخیم واقعیت است. و به طور همزمان در ایالات متحده نیز شد enraptured توسط ببر پادشاه Netflix docuseries در مورد بزرگ صاحبان گربه مانند جو عجیب و غریب و کارول Baskin. فقط به عنوان کشور استفاده می شود سری به یک استراحت از جهان اطراف آنها جودی احساس کردند که ببر پادشاه خیالبافانه کیفیت حتی می توان به محصولات آن است.

“بخشی از این چالش در سراسر آمادگی اضطراری است که شما در حال درخواست از مردم برای بحث در مورد حالات که واقعا ترسناک و اضطراب آور” گفت: Huck. “بنابراین شما نیاز به فکر می کنم از راه به در سبک سری به این وضعیت به منظور رسیدن مردم به توجه.”

که فکر فرایند منجر به ایجاد ببر امن ببر شاه با مضمون نسخه جودی هسته محصول. ببر امن است, در اصل همان جودی کلاسیک کیت اما این بار این جعبه نارنجی در می آید و در ببر راه راه. درآمد حاصل از فروش ببر امن بهره مند شوند مواد غذایی در امریکا صندوق.

هر چند این محصول آزادی انجام شد و نه در همکاری با Netflix, جودی مدیریت برای استخدام ببر کینگ جان فینلی به اولین محصول در نقطه که در آن او را فراهم می کند یک صدای خارج از قاب.

این تصویری راه اندازی جودی ببر امن محصول

علاقه جودی محصول مشخصی به عنوان Covid-19 همه گیر در سراسر جهان گسترش یافته. افرادی که هرگز قبل از در نظر گرفته اضطراری برنامه های در حال فکر کردن در مورد آن را در جزئیات.

“وجود دارد یک تغییر رفتار در حال حاضر برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها که قبل از این فکر می کردم” من ایمنی بدن به فاجعه طبیعی و یا اضطراری,'” Huck گفت. “من فکر می کنم در حال حاضر همه به تجدید نظر در آنچه خود را طرح اضطراری به نظر می رسد.”

در زمان بی سابقه اجتماعی, استرس, ایده, نوآوری مانند ببر امن است را به یک حس سبکی به یک موضوع است که ممکن است احساس تهدید آمیز و طاقت فرسا است. به خصوص به عنوان نیاز برای کامل اورژانس, آماده سازی است و بارها و بارها ارائه شده خود به خود—نه فقط با Covid-19 اما دیگر بحران مانند آتش سوزی در کالیفرنیا و طوفان در سراسر شرقی—نیاز به آمادگی اضطراری یک موضوع نزدیک رسیده زمین تب. و برای جودی ارتباط آن محصول با پدیده فرهنگی است که الهام بخش احساس آرامش در مردم است به انجام این کار است.

Huck گفت: “اگر ما می باید توجه بیشتری رانده شده به ما با استفاده از فرهنگ پاپ به عنوان یک وسیله نقلیه پس از آن اجازه دهید آن را به دلیل ماموریت برای آماده سازی خانواده های آمریکایی بسیار مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>