این هوش مصنوعی ژنراتور الگوی رفتاری طوطی پوچی آنلاین طنز

جدید AI متن ژنراتور آوردن یک دوز اضافی از پوچی به اینترنت مورد علاقه مم فرمت های.

طراحی و توسعه توسط Imgflip بنیانگذار دیلن Wenzlau وب برنامه با استفاده از پردازش زبان طبیعی برای تولید تماما متن اصلی برای هر یک از چهار ده قالب الگوی رفتاری در یک ماده از ثانیه.

خروجی شبیه اینترنت زبان عامیانه و چندپاره و فاقد تأثیرگذاری در-جوک حدود 1 میلیون مم نوشتن شرح تصاویر و در آن سیستم آموزش دیده بود با بیشتر مزخرف–اغلب hilariously so–اما گاهی اوقات جای تعجب منسجم نتایج.

بررسی برخی از نمونه های ما تولید شده در زیر:

ژنراتور آخرین نمونه از چگونگی پیشرفت های اخیر در زبان طبیعی AI کمک کرده اند فعال کردن یک دوره جدید از خلاقیت در ماشین یادگیری سوخت همه چیز را از پیچیده chatbots به فرقه متن مورد علاقه بازی های ماجراجویی. بر خلاف بسیاری از این پروژه Wenzlau تصمیم گرفتند برای تولید متن در سطح شخصیت به جای کلمه به کلمه اجازه می دهد خروجی برای مطابقت با بی ربط نحو است که مشخص ترین الگوهای رفتاری.

“شخصیت در سطح نسل به جای کلمه-سطح انتخاب شد در اینجا به دلیل الگوهای رفتاری تمایل به استفاده از املا و دستور زبان … آه… خلاقانه” Wenzlau گفت: در یک رسانه پست که کاملا مستند مراحل ساخت ژنراتور.

نوشتن شرح تصاویر و را تشکیل می دهند که داده های آموزشی همه کشیده از یک مجموعه ای در حدود 100 میلیون الگوهای رفتاری میزبانی در Imgflip که پس از آن حذف شده به 20,000 هر یک از 48 اکثر فرمت های محبوب برای کل 960,000. Wenzlau نیز ارسال شده کد در Github برای دیگران به تکرار کار خود را.

این برنامه با عنوان “این الگوی رفتاری وجود ندارد” در اشاره به روند رو به رشد تازگی از حساب های رسانه های اجتماعی و آنلاین برنامه های ارائه های مختلف هوش مصنوعی-تولید فانی از درهم AI تصاویر از گربه ها—”این گربه وجود ندارد”—به شخصیت های انیمیشن. پروژه های شبیه به این شده است فعال با پیشرفت های اخیر در هر دو زبان و تصویر نسل است که باعث AI نوپای هنر و خلاقیت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>