این تبلیغات جانباز ایجاد لکه های رایگان برای کسب و کارهای کوچک نهفته COVID-19

مانند بسیاری از حرفه ای در بازاریابی و تبلیغات صنعت coronavirus قرار داده و برنده جایزه تجاری و کارگردان فیلم Alex گراسمن کنسرتهایی را در خود نگه دارد. در سانتا مونیکا-بر اساس آگهی جانباز بود “bummed و نگران” اما به زودی او متوجه شد که او تنها کسی نیست که تحت تاثیر قرار, و او می دانست که کسب و کارهای کوچک—به خصوص آنهایی که با اتکا بر پا ترافیک فروش—باید درد و رنج بیش از حد.

“من به نام من حزب ترحم به چالش کشیده و خودم را به پنج تبلیغات در پنج روز برای پنج شرکت نیاز دارند. فقط در حال حاضر من می دانم چقدر احمقانه بود اما من خیلی خوشحالم که من آن را” گراسمن گفت.

چند هفته پیش گراسمن قرار دادن پست در رسانه های اجتماعی ارائه کارگردان خود را از خدمات به صورت رایگان. به عنوان کسی که با بیش از دو دهه تجربه در تبلیغات و تمجید به عقب خود را خلاق مهارت—Cannes Lions’ فیلم هیئت منصفه به نام کار خود را برای اتحاد فرانسه در سال 2017 به عنوان یکی از 15 مبارزات در جهان—آن را به عنوان جای تعجب نیست که به زودی گراسمن بود هولناک با درخواست.

کوچک takeout رستوران در مین Ancho, عسل رسیده به او برای اولین بار. گراسمن شد Facebook دوستان با مالک و طرفداران خود را cookbook اما نبود شخصا با او آشنا شده. او به سرعت به فکر یک ایده و افتاده به تولید.

“من خوش شانس بودم که سانتا مونیکا غذاهای دریایی هنوز باز بود و من قادر به عجله بیش از وجود دارد و خرید دو خرچنگ دریایی برای شلیک کنید. من به نام یک ویرایشگر من می دانستم و خواست اگر او تا به حال زمان برای ویرایش. یک آهنگساز ارائه شده به نمره آن بودند و ما به مسابقات هستند. من متوجه شدم که من نیاز به کسی برای انجام یک مین لهجه بنابراین دوستان من در بوستون ارائه شده به آن را انجام دهد” گراسمن توضیح داد.

توسط 6 بعد از ظهر گراسمن به اتمام بود ،

برای چهار روز بعد او به دنبال همان فرمول موفقیت—رسیدن به دوستان مختلف در صنعت بسته به اینکه در چه نقطه ای مورد نیاز فقط با استفاده از آی فون خود را و هر چه منابع نور او تا به حال دروغ گفتن در اطراف خانه به عنوان دنده و در اکثر موارد تنها خانواده خود را به عنوان استعداد.

“خانواده من بیمار است از این نقاط است. آنها عاشق کمک کردن و درک ما در حال انجام یک عمل خوب است اما دیگر از من مادر آنها نمی لذت بردن از بودن در مقابل دوربین. من صادقانه احساس می کنم مثل همه آنها یک کار بزرگ انجام داد اقدام به خصوص من که یک درد بزرگ در الاغ و با ابراز تنفر از این روند در هر مرحله از راه” گراسمن شوخی.

از درخواست او دریافت گراسمن انتخاب برندها بر اساس نه تنها که او می خواست به من قرض بدهید دست به, اما همچنین که او فکر کرد که او در واقع می تواند کمک کند. “من تا به حال به احساس اعتماد به نفس من می تواند چیزی برای آنها خوب فقط در چند ساعت” گراسمن گفت.

نه همه از مارک های او ساخته شده نقاط به صورت محلی شد برای گراسمن. سانتا مونیکا مرکز موسیقی و Groundlings مدرسه در لس آنجلس, اما دیگران مانند ریز ریز کردن Suey کتاب و Ancho, عسل بودند در ویرجینیا و مین.

هنگامی که او تصمیم گرفت به یک نقطه برای یک مشتری گراسمن را بخواهید آنها را به ارائه تمام دارایی—عکس آرم ، او می خواهم ایجاد یک Dropbox برای هر مشتری و می ها مواد و فیلم به هر یک از ساخت آن آسان برای همکاری با پست-تولید کلید. نه یک مشتری دیدم مفهوم نقطه تا تجاری خود را به پایان رسید.

با توجه به گراسمن اتحاد خود را صرف فیلمبرداری حرفه ای تبلیغات برای برندهای مانند Gatorade یا کارگردانی کوتاه مستقل, فیلم این خانه بسیار کم بودجه لکه شده اند تغییر سرعت.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de