ThirdLove برای باز کردن فروشگاه ها در انتخاب بازارهای اضافه کنید و آژانس های خلاق

برای ThirdLove در حال حاضر ممکن است بهترین زمان برای رشد در نور از مشکلات در رقیب راز ویکتوریا. با که در ذهن همراز با نام تجاری است که به دنبال هر استراتژی از باز کردن فروشگاه ها در انتخاب بازار برای آوردن در هیئت مدیره سازمان های خلاق برای تقویت آن در بازاریابی و برندسازی تلاش.

فقط در سال گذشته ThirdLove جشن چندین میلیون دلار در روز, با توجه به دیوید Spector, co-founder and co-مدیر عامل شرکت صحبت کرد که در طول یک ارائه در ارتباطات شرکت ICR را رشد سالانه کنفرانس در ماه ژانویه است. هر چند صمیمی پوشاک خرده نمی خواهد فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد آن, مالی, آن را می دهد برخی از ایده چگونه به نام تجاری است و تا چه حد آن آمده است پس از 2015 که آن را به دست آورد اولین میلیون دلار در روز است.

به عنوان ThirdLove وارد 2020 آن است که به دنبال تقویت آن در برندسازی و بازاریابی نیاز دارد. هر چند آن را نمی کرده و نمی کند در حال حاضر یک سازمان ثبت وجود دارد و احتمال آن می توانید استخدام یک, در سال با توجه به بنیانگذاران و همکاری مدیر عامل شرکت هایدی Zak. ThirdLove قبلا همکاری با آژانس شرکا و بیل زدن به این شرکت تولید اولین برند ملی کمپین “به خود” یک سخنگوی اشاره کرد. افق رسانه به عنوان شرکت تلویزیون آگهی خریدار.

به همراز با نام تجاری استفاده خواهد شد خارج از سازمان در علاوه بر این به داخلی خلاق به احتمال زیاد دلیل آن است که ramping تا خود را صرف آگهی تلویزیونی. با توجه به Spector, ThirdLove بیشتری را صرف پول در این سال در اشکال سنتی, تبلیغات, از تابلوهای تبلیغاتی به رادیو و تلویزیون است. دیجیتال, در ضمن ادامه خواهد داد به کارگردانی خانه گفت و اشاره کرد که این شرکت داخلی تولید دیجیتال تبلیغات انجام شده هست.

Spector با اشاره به راه اندازی بزرگتر رقبا که در ابتدا آغاز شد و با تبلیغات سنتی و سپس به دیجیتال; ThirdLove در حال رفتن در جهت مخالف است. در واقع ThirdLove می خواهد برای تبدیل شدن به کمتر متکی به دیجیتال و تمرکز در تلویزیون او اضافه شده است.

در آجر و ملات جلو در حالی که ThirdLove لازم نیست صدها نفر از فروشگاه ها (به عنوان راز ویکتوریا به مدت طولانی عمل) باز کردن یک شاخص یا دو در مناطق شهری باعث می شود حس به Spector. این نام تجاری برنامه برای باز کردن فروشگاه ها در انتخاب بازارهای این سال پس از راه اندازی آن برای اولین بار مفهوم فضا در نیویورک در سال گذشته به گفته یک سخنگوی. این فروشگاه به عنوان یک خلبان که ThirdLove می تواند یاد بگیرند که از نظر مصرف کننده تقاضا الگوهای خرید, فروشگاه, ترافیک و بیشتر.

تاسیس در سال 2013 ThirdLove مطرح شده حداقل 70 میلیون دلار با این شرکت در تماس مداوم با سرمایه گذاران با توجه به Zak.

“شده است وجود دارد بسیاری از علاقه ThirdLove و [ما] بر این باورند که بهترین سال های پیش رو” یک سخنگو در بیانیه ای گفت. با نام تجاری سرمایه گذاران در حال حاضر شامل شرکت هایی مانند L Catterton و Allen & Co., و شخصیت های شناخته شده مانند کیتی کوریک.

ThirdLove عمده نوآوری و پایه و اساس رشد آن مناسب یاب. این ابزار آنلاین اجازه می دهد تا به فروشگاه از خانه قادر به تعیین اندازه خود را بدون نیاز به رفتن به یک فروشگاه Spector توضیح داد.

هنگامی که این شرکت کمک می کند تا مشتریان خود را پیدا کنید و اندازه آن را آسان برای آنها را به نظم و ترتیب دادن. مسلما در حال توسعه فن آوری و تعیین اندازه بود و قسمت دشوار با چندین اختراع ثبت شده حفاظت از ThirdLove توسعه از ابزار Spector گفت.

و ThirdLove تی شرت سینه بند, که از طریق آن بسیاری از زنان کشف نام تجاری همچنان به فریب مشتریان و معرفی آنها به دیگر محصولات از قبیل لباس خواب.

در ضمن ThirdLove در ادامه به بهره مندی از آن فرهنگ فراگیر در نظر بدن و تنوع جذاب برای تمام سنین و جمعیت. پس از آغاز آن نام تجاری است به شنود گذاشته باشند و شگفت زده شده توسط چگونه باز زنان هستند به بحث در مورد مسائل از جمله تمایلات جنسی و باروری است. این روابط به مشتریان شعار مزایای ThirdLove محصولات در حال رشد شهرت نام تجاری را از طریق کلمه از دهان.

در نور L مارک’ معامله با شرکت سهام خصوصی چنار همکاران به خالی کردن راز ویکتوریا ThirdLove ارائه یک بیانیه از Zak: “این یک گام مثبت برای صنعت ما که در طول تاریخ تحت سلطه غیر واقعی آرمان ها و تصاویر از آنچه زنانگی و باید باشد.”

او افزود: “ThirdLove ایجاد شد با فراگیر در ذهن و در طول چند سال گذشته دیده ایم شمول تبدیل شدن به جدول سهام به صورت مدرن ترین مارک های. ما کمک به ایجاد یک هنجار جدید در آینده که در آن زنان در حال تعریف آنچه در آن به معنی بود و ما در حال افتخار به شما ساخته شده است یک نام تجاری است که جشن هر شکل و اندازه و سن ، قومیت ، جنسیت و گرایش جنسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>