فکر می کنم با گوگل میریزد نور در افزایش خرده فروشی دسته بندی

فکر می کنم با گوگل جدید افزایش خرده فروشی دسته بندی ابزار برای کمک به کسب و کار و شناخت انواع محصولات مردم در حال جستجو برای بیشترین طول coronavirus بیماری همه گیر.

این ابزار فراهم می کند یک نگاه سریع ترین رشد محصول-دسته بندی های مرتبط در گوگل جستجو مکان های که در آن کسانی که دسته ها در حال رشد هستند (در یک دولت ملی و سطح) و نمایش داده شد در ارتباط با آنها.

افزایش خرده فروشی دسته بندی ابزار با معیارهای هستند که روزانه به روز خواهد شد به طور گسترده ای در دسترس در ایالات متحده شروع پنج شنبه و جهانی خواهد رفت و در هفته های آینده.

مدیر محصول Pallavi Naresh گفت: در یک پست وبلاگ “پس از Covid-19 شروع شد و ما شنیده ایم از ما خرده فروشی و تجاری تولید همکاران که آنها گرسنه هستند برای بینش بیشتر در مورد چگونه منافع مصرف کننده در حال تغییر داده پویا نوسانات تقاضای مصرف کننده. ما می بینیم این تغییرات منعکس شده در چگونه مردم در حال جستجو در گوگل. در ماه گذشته ما شاهد خوشه در منافع جستجو برای لوازم خانگی و اره منبت کاری اره مویی پازل و به مردم صرف زمان بیشتری را در خانه. در این ماه ما شاهد افزایش علاقه برای ماشین آلات دوخت و پخت مواد در آمریکا و tetherball مجموعه و گچ در انگلستان و استرالیا است.”

بالا 10 روند ها در ایالات متحده در ماه گذشته بودند:

  1. استخرهای شنا
  2. کیسه های گلف لوازم جانبی
  3. پارک آب و اسلاید
  4. گتر گردن
  5. عطسه پاسداران
  6. کولرهای آبی
  7. آزاد چتر و چادر
  8. استخر آستر
  9. پوشش استخر و زمین پارچه
  10. حزب streamers ها و پرده ها

Naresh گفت: یک گروه از کسب و کار که دیدم یک پیش نمایش از اطلاعات آمد تا با ایده های در مورد چگونه به آن اعمال می شود برای ایجاد محتوا تلاش های تبلیغاتی محصولات و خدمات.

او با ارائه نمونه های زیر: A وسایل آشپزی شرکت دیدم که آرد رو به افزایش بود در آمریکا و همکاری با معروف محلی آشپز در دستور است که ترکیب آرد; طلا و جواهر و لوازم جانبی شرکت با همکاری تناسب اندام اثرگذارندهها بعد از دیدن سنبله در وزن آزاد و پوشاک شرکت با استفاده از داده ها برای الهام بخشیدن به خطوط تولید جدید.

Naresh نوشت: “برای چند ماه آینده ما را به روز رسانی ابزار با داده های تازه هر روز و امیدوارم که این کمک خواهد کرد که کسب و کار از تمام اندازه ها پیدا کردن جیب مصرف کننده علاقه در طول این زمان به چالش کشیدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de