این اسلحه به شکل صابون دلخراش یادآوری از 2 جریان بحران

بیش از دو ماه گذشته Covid-19 شیوع دارای مجموعه ای عظیم فروش خوشه محصولات مانند می شود در میان کاغذ توالت کمبود و تصویب شده رسید برای باردار شدن اصحاب در میان انزوای اجتماعی. این نیازها باید با بریدن به عنوان نتیجه گرفتن از طریق زندگی در طول یک بیماری همه گیر.

به مراتب تکان دهنده تر خرید دست انداز? Coronavirus بحران نیز باعث افزایش اسلحه و مهمات فروش. در واقع با توجه به FBI ملی فوری بررسی زمینه های جنایی سیستم تعداد تفنگ چک های پس زمینه آغاز شده در فوریه و مارس سال 2020 بالغ بر بیش از 6.5 میلیون, در مقایسه با حدود 4.7 میلیون دلار در مدت مشابه سال گذشته است. هفته مارس 16-22 به تنهایی دیدم بیش از 1.2 میلیون تفنگ بررسی زمینه درخواست های بیشتر در یک هفته پس از NICS در سال 1998 آغاز شد.

این بالا رفتن سرسام آور فروش تفنگ رهبری انجمن ملی تفنگ به موفقیت لابی دولت فدرال به خیال تفنگ فروشان, تیراندازی محدوده و سلاح تولید کنندگان به عنوان خدمات ضروری است.

بی قراری توسط این آمار بنیانگذاران تفنگ اصلاحات فعالیت سازمان تغییر Ref مانوئل و پاتریشیا الیور به دنبال ایجاد یک کمپین است که پنجه دو بیماری های همه گیر در یک: گسترش Covid-19 و همه گیر از تیرباران های دسته جمعی در ایالات متحده است. به عنوان پدر و مادر از Joaquin الیور یکی از 17 قربانیان, پارک, Fla. دبیرستان قتل عام آنها می خواستند مردم را به یاد داشته باشید که بهترین سلاح ضد ویروسی برای محافظت از خود و خانواده خود را که متکی بر کف نه گلوله: صابون.

مفهوم با آلما های فرهنگی مستقر در میامی-آژانس تبلیغاتی است که با توجه به اجرایی مدیر خلاق مونیکا Marulanda متخصص در “گفتن داستان است که حرکت روح” کمپین آمد و در مدت کوتاهی پس از, اخبار سازمان های شروع گزارش موج در اسلحه گرم و مهمات فروش.

آلما که کار کرده با تغییر عکس پس آگوست 2018, پریدند روی گوشی با مانوئل الیور—”او ما قطب نما” Marulanda گفت:—و با اسلحه به شکل صابون به عنوان یک راه ساده اما موثر برای گسترش آگاهی در مورد اینکه چرا شستن دست و دیگر شیوه های بهداشتی باید بالا برود در حالی که خشونت اسلحه باید به پایین بروید.

“حتی اگر بسیاری از ما در انزوا” Marulanda گفت: “ما هنوز نباید فاصله خودمان را از این مشکل است.” این صابون بسته بندی شده با یک پیام ساده است: “بیشتر از این از بین می رود امن تر از زندگی ما خواهد بود.”

Marulanda گفت: آژانس هم کشیده آگهی spotlighting محلی و ملی, اخبار و پوشش آن ضد ویروسی سلاح مبارزه است. طول نقطه الیور و روزنامه نگاران توضیح پیام از شیرین کاری: این مطلب که افراد با استفاده از این صابون برای محافظت از خود و خانواده خود بیشتر آنها متوجه چقدر مهم است برای واقعی اسلحه به ناپدید می شوند به عنوان به خوبی.

در این زمان صابون در دسترس هستند برای فروش اما هر دو تغییر عکس و علما هستند “کار خستگی ناپذیر” را از طریق موانع مطرح شده توسط Covid-19 تا آنها را به بازار است.

اعتبار:

آژانس: آلما DDB
مشتری: تغییر عکس
Luis Miguel Messianu, خلاق, رئیس/مدیر عامل شرکت
Alvar سونل Co-رئیس جمهور/رئیس خلاق افسر
میشل Headley SVP/محصولات
مایکل Sotelo, VP دیجیتال محتوا و تجربه
Yeyo مارکز, معاونت, مدیر تولید
مونیکا Marulanda اجرایی, مدیر خلاق
Virgilio Flores, مدیر خلاق
لوئیس Puerta, دانشیار مدیر خلاق
Humberto مالدونادو, دانشیار مدیر خلاق
میشل روبلز سرب دیجیتال محتوا و تجربه خالق
آلبرتو Calva مدیر خلاق
امیلیا Lora, مدیر هنری,
اورلاندو بلس مدیر هنری
جنیفر O. Eirea ارشد تهیه کننده استودیو
خوزه تولدو مهندس صدا
پابلو Collela ارشد Editor/GFX

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>