این مارک های رقیب هنوز هم از طریق شکست سوپر باول

سان فرانسیسکو, کالیفرنیا.—اشاره صفر-کالری صفر-شیرین کننده آشامیدنی با نام تجاری و IEX ایالات متحده بر اساس بورس به اتمام تبلیغات اجرا در هفته گذشته. آنها هر دو به حال تبلیغات در اطراف سوپر باول بدون صرف میلیون ها دلار برای یک تلویزیون ملی مبارزه است.

اشاره قرار می گیرد منطقه ای تبلیغات در فاکس وابسته در سراسر کشور در مناطق شهری است. IEX crowdsourced آبجو با معامله گران و سپس با استفاده از تصاویر برای ایجاد یک تبلیغ به چلپ چلوپ در سراسر رسانه های اجتماعی.

“از آن زمان به نشان می دهد تا در مکان های که در آن مصرف کنندگان انتظار نداریم که آن را” گفت: Kara Goldin, موسس و مدیر عامل شرکت اشاره.

به عنوان مارک های رقیب به عظیم مانند پپسی, کوکا کولا, Nasdaq و NYSE اشاره و IEX کردم مدبر در حالی که باقی مانده خلاق است. در Adweek را CMO اجلاس در اینجا در هفته گذشته ما گرفتار بودند و کیت Gunhing, CMO, IEX برای بینش خود را در مورد چگونه مارک های کوچک می تواند به بزرگ هنگامی که آن را می شمارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>