این علامت های تجاری هنوز هم ضربه زدن به نوستالژی برای برده داری که آیا شما آن را درک کنند یا نه

بینش کلیدی:

  • یک سال 1857 تصمیم دیوان عالی کشور کمک کرد خار کاریکاتور از آمریکایی های آفریقایی تبار در فرهنگ عامه است.
  • پس از جنگ های داخلی نام تجاری شامل تصاویر دنیا در دفاع از برده داری.

لبنی با نام تجاری زمین O’Lakes است که به سختی و تنها با استفاده از یک فرهنگی کلیشه به عنوان یک طلسم برای نسل—و آن هم نه تنها در آن بی میلی به صحبت علنی در مورد آن.

برای مثال خانم Chiquita که شد چهره ناف با نام تجاری در سال 1944 و تبدیل شد به یک “پر جنب و جوش, لاتین زن” در سال 1987 است. (Chiquita نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

همچنین یخ نوار کرم به عنوان شناخته شده اسکیمو پای. این بود گزارش زاییده افکار از مالک یک آیووا یخ کرم اطاق نشیمن که با همکاری تولید کننده آب نبات راسل کلش در سال 1922 و علامت تجاری نام که با توجه به مجله اسمیتسونیان بود “به معنای بیرون کشیدن سرد شمالی و مردم بومی که در زندگی وجود دارد.” اگر شده است وجود دارد شرکت های بزرگ دورى از طلسم در بخشی از پدر و مادر شرکت نستله و Froneri لوگو باقی مانده در بسته بندی خود را.

اما مسلما فاحش ترین نمونه از این کثافت هستند که ریشه در نوستالژی برای برده داری به نمایندگی از عمه Jemima کرم گندم و عمو بن برندها که همه پدید آمده بین جنگ و حقوق مدنی عمل می کنند.

عمه Jemima

عمه Jemima قدمت آن به سال 1889 و آن را قدیمی ترین این برندها با مشکل کثافت. با توجه به AuntJemima.com این شخصیت برای اولین بار به تصویر کشیده شده در سال 1890 توسط نانسی سبز شرح داده شده توسط این نام تجاری به عنوان “یک قصه گو, آشپز, و کارگر.” (آن را نمی کند به ذکر است که او متولد شد در کنتاکی در سال 1834.)

عمه Jemima بود و بعد از آن به تصویر کشیده شده توسط یک زن دیگر آنا رابینسون. او backstory نامشخص است اما با نام تجاری اشاره می کند که پس از سفر به این کشور برای ترویج عمه Jemima شروع و در سال 1933 رابینسون “است که قادر به ایجاد پول کافی برای ارائه برای کودکان و خرید 22-اتاق خانه که در آن او اجاره اتاق به مرزها.”

زنان دیگر به دنبال. بازیگر Aylene لوئیس بود آخرین تصویر کشیدن خاله Jemima در یک مارک رستوران در دیزنی لند از سال 1957 تا 1964 که در آن او “[خدمت] پنکیک و [مطرح] برای عکس ها با مهمانان است.”

یک پست وبلاگ از اسمیتسونین موزه ملی تاریخ و فرهنگ توضیح می دهد که کلیشه ها در مورد آمریکایی های آفریقایی تبار رشد پس از سال 1857 تصمیم دیوان عالی کشور در مورد درد اسکات v. جان Sandford که در آن رئیس دادگستری راجر Taney نوشت که مردم آفریقایی تبار بودند نه شهروندان ایالات متحده و تا به حال هیچ حق شکایت در دادگاه فدرال.

با توجه به پست این سابقه موجب کاریکاتور از آمریکایی های آفریقایی تبار در فرهنگ عامه از جمله فیلمهای کلیشه پرورش آفریقایی آمریکایی خانه دار که با عمه Jemima در حال حاضر مترادف. این برای اولین بار محبوبیت در خنیاگر نشان می دهد پس از جنگ داخلی در واقع مرلین کرن-Foxworth نویسنده کتاب عمه Jemima عمو بن و Rastus: سیاه پوستان در تبلیغات, دیروز, امروز و فردا نوشت که عمه Jemima به تحسین از یک آهنگ در یک خنیاگر نشان می دهد که یکی از نام تجاری تاسیس همکاران را دیدم در سال 1889.

Quaker Oats که متعلق به عمه Jemima پس از سال 1926 نیست پاسخ به درخواست مصاحبه.

خانم Butterworth

دیگری است که به طور بالقوه می افتد در زیر این چتر شربت با نام تجاری خانم Butterworth که تاسیس شد CPG غول Unilever در سال 1961 و اخیرا تحت حوزه بسته بندی مواد غذایی شرکت Conagra. در یک ایمیل دن اسکینر مدیر برند و ارتباطات گفت: “ما هرگز مورد بحث خانم Butterworth و نژاد و مذهب و یا قومیت های دیگر می گویند که او ‘مادرانه’ و شناخته شده در سراسر جهان برای او شربت خوشمزه.”

او تا به حال شده است در مقایسه با فیلمهای کلیشه—و بازیگر پروانه مک کوئین که بازی خدمتکار مردیا جوان زن صفت در سال 1939 فیلم بر باد رفته, بود, بنا به گزارش ها این مدل اصلی ، (اسکینر گفت Conagra است و هیچ چیز در آن ثبت است که تایید مک کوئین نقش.)

کرم گندم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>